Şimdi Ara

Kadıköy - Altunizade - Ümraniye Ucuz LPG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadıköy - Altunizade - Ümraniye Mıntıkasında ucuz otogaz satan yer bilenlerin paylaşmasını rica ederim.

• 1.63 gordum dun
  • Ucuz satış ve sadece gaz satan yerler olduğunu duydum.
    Bizim civarda varmı merak ettim
    Benzincilerde gaz 1.63-1.64 arası
  • Bulgurlu caddesinin Libadiye caddesine baglandigi isiklardan once Lukoil'de 1.59TL/lt.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceylandag

Ucuz satış ve sadece gaz satan yerler olduğunu duydum.
    Bizim civarda varmı merak ettim
    Benzincilerde gaz 1.63-1.64 arası

istanbulda sadece gaz satan yerleri tek tek kapattılar.nedeni galiba istanbul büyükşehir belediyesi
  • bildiğim kadarıyla otogaz satan istasyonlarla ilgili zor şartlar getirilmişti. o yüzden sadece gaz satan yerler kapatıldı.. yani bildiğim kadarıyla yönetmeliğe uymadıkları için.
    istanbulda mesafeler birbirine uzak olduğu için çok az rekabet var ne yazık ki.
    benim bildiğim kadarıyla da arkadaşın söylediği Lukoil var. ancak bir keresinde aldığım gazdan şüphelendiğim için artık almıyorum ordan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Temmuz 2009; 22:43:06 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Temmuz 2009; 22:44:27 >
  • Evime yakin oldugu icin ben Lukoil'den aliyorum, aslinda Totalgaz almis oluyorum. Ben bir sikinti yasamadim ama zaten bu sicaklarda sabah erkenden gaz alimi yapmak lazim.
  • 2.93 e alıyoruz. aradan gecmıs 9 sene.
    uskudar ümraniye tarafında ucuz otogaz satan yer varsa bilen paylaşsın.
  • Bu nasıl hort Üsküdar aygaz 2.83

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koşuyolu aytemiz 2.79 gazıda süper .çekişi menzili motor sesi 10 numara.
  • Ümraniye de var mı uygun Lpg alan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.