DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
4.303
Cevap
73
Favori
281.262
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3178 Mesaj
      12 Ağustos 2009 22:50:24 Konu Sahibi
      Ankara gülveren de milangaz-kadoil-oralgaz 1,25 tl ye satılıyor herkes sıraya giriyor almak için gazda üçkağıt yok taksiiciler filanda alıyor bende depoyu sabah 5 te çok sıra yoktu doldurdum gayette iyi değer bence.

İstasyonların koordinatları

Oralgaz: 39.947946,32.895958

Kalegaz: 39.948742,32.89698

Milangaz: 39.951816,32.900952

PO:39.939903,32.879256

fiyat güncellemesi yapıldı 1,25 tl den 1,51 tl ye çıktı zam geldi

yine zam geldi 1,77 tl oldu

bi daha zam geldi 1,97 tl oldu

indirim oldu 1,90 tl

yeni son indirimle 1,82 tl oldu 19 mart 2011

1,78 tl--->>> 24.03.2011

1,82 tl----28.03.3011

1,98 tl 08.04.2011

1,69 TL 15-05-2011

1,99 TL 19.05.2011

fiyatlar sürekli değiştiği için başlıkta fiyat yazmadım çünkü artık takip etmek imkansız hale geldi saatlik fiyat değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A380 -- 9 Ocak 2012; 10:09:35 >

• Binbaşı
      1203 Mesaj
      12 Ağustos 2009 22:56:55
      evet arkadaş doğru yazmış Bentderesi nden Aktaş istikametine giderken ilk ışığı geçince hemen sağda zaten sırayı görünce anlıyorsunuz Max 10 dakika bekliyorsunuz sıra hemen bitiyor bende bu civardan çok sık geçtiğim için genelde buradan alıyorum gazı güzel bi problem yok zaten taksicilerden anlarsınız.
      Adamlar müşteriyi fazla bekletmemek için POS cihazlarını pompaların yanına çekmişler.Gaz tankeri bi taraftan boşaltıyor bi taraftan müşteriye satıyorlar hizmet güzel.
      |
      |

• Yarbay
      3178 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:00:13 Konu Sahibi
      aynen öyle bilader güzel açıklamışsın sağulasın
      ben genelde zabah 5 gibi neyim gidiyom boş oluyoru bikaç taksici oluyoru sıra beklemiyom depo başına 10 lira oynuyo 4 depoda 40 lira yapar iyi para
      o çevreden olan varsa faydalansın istedim konuyu açtım ankaradaki en ucuz gas heralim orada satılıyoru belkimde tr nin en ucuz en hesaplı gazıdır bilemicem daha ucuzu varsa yazsınlar

• Çavuş
      50 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:14:18
      Aynı Yerin İvediktede Şubesi Var.Yakın Olanlar Ordanda Alabilir.Gaz Konusundada En Ufak Şüpheniz Olmasın Kaliteli Gaz Sonuçta Katkılı Otogaz
      Nerdeyse 3-4 Aydır Ordan Alıyorum.Arabam Şehiriçi 13kr Şehirdışı 10kr yakıyo
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:45:21
      evet 98 uno sx
      |
      |

• Binbaşı
      1311 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:45:47
      gercekten sıcak fırsat . depoda 10 tl cok güzel bi rakam . eger gazındada bi problem yoksa . cok iyi fiyat. fakat gündüzleri nasıl acaba cok sıra oluyormu? sabah 5 gibi gitmek biraz zorda.
      |
      |

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      312 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:51:39
      demekki o kadar vergiye rağmen 1.25 de bile kar ediyorlar yazık günah bu millete vergi benzin sigorta masraflarını karşılayamadığı için orta sınıf işçi memur sınıfı bir vatandaş için araba kullanmak artık hayal almanyada çöpçülük yapan Türkler bile buraya Mercedes E500 ile geliyor.
      |
      |

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
      TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR
    • Çavuş
      50 Mesaj
      12 Ağustos 2009 23:52:45
      Gazında hiç bir problem yokddiğim gibi katkılı zaten.32lt simit depo var 40tl ye fulleniyo şehir içi 300-320km arası yol yapıyorum.50 tlye aygazdan euro lpg ile fullüyorum şehiriçi 270km yi i zor görüyorum ona göre hesbını yapın işte
      |
      |

• Yüzbaşı
      261 Mesaj
      13 Ağustos 2009 00:08:19
      quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnmngn

evet 98 uno sx

arkadas demis uno mu,sizde uno demissiniz olay super ya,yakisida super
      |
      |

• Yüzbaşı
      495 Mesaj
      13 Ağustos 2009 00:12:47
      bende samsun yolundan demirciler sitesine giden yokuştaki milangazdan 4 gün evvel aldım, aracımın çekişi düştü, sesi değişti. bir daha almam zaten mecburiyetten almıştım. ya po'dan ya da eurolpgden alırım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      13 Ağustos 2009 00:38:04
      Bu bahsi geçen istasyon, bu gazı bu fiyata satıyor çünkü etrafındaki istasyonlarda kaçak lpg satılıyor. Bu istasyonun böyle ucuz vermesinin asıl amacı etrafındaki kaçak satış yapan istasyonların satışını baltalamak istemesi. Bu satış fiyatı maliyetine satış fiyatıdır, kar amacı güdülmüyor.
      |
      |

• Teğmen
      178 Mesaj
      13 Ağustos 2009 00:57:06
      İvedikteki istasyonlarının yeri tam nerede?Orada da fiyat 1.25 mi?
      |
      |

• Yarbay
      3178 Mesaj
      13 Ağustos 2009 01:02:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Bu bahsi geçen istasyon, bu gazı bu fiyata satıyor çünkü etrafındaki istasyonlarda kaçak lpg satılıyor. Bu istasyonun böyle ucuz vermesinin asıl amacı etrafındaki kaçak satış yapan istasyonların satışını baltalamak istemesi. Bu satış fiyatı maliyetine satış fiyatıdır, kar amacı güdülmüyor.

iyide etrafındakiler kaçak satıyorsa niye pahalı satıyor olacak şey değil bu kaçak satan ucuza verirki millet ordan alsın
      hem adamın umrundamı niye ucuza versin kaçak satan kaça satıyorsa satsın der oda onlarla aynı fiyattan verir
      ucuza verirmi hiç?
      |
      |

• Yüzbaşı
      569 Mesaj
      13 Ağustos 2009 01:17:59

Buna kısaca rekabet diyoruz ...

quote:

Orijinalden alıntı: A380

Alıntıları Göster

iyide etrafındakiler kaçak satıyorsa niye pahalı satıyor olacak şey değil bu kaçak satan ucuza verirki millet ordan alsın
      hem adamın umrundamı niye ucuza versin kaçak satan kaça satıyorsa satsın der oda onlarla aynı fiyattan verir
      ucuza verirmi hiç?

|
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      13 Ağustos 2009 01:21:26
      quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Belki bunlarda kaçak satıyordur nerden biliyorsun %80 gibi bedava bir vergi rantı olunca kaçak satacaklar tabi köşeyi dönmenin en kolay yolu kaçak akaryakıt satmaktır vatandaş eşşek gibi ödediği % 80 vergisini devletin kasasına gittiğini zannedecek. arabistandaki petrol kralları bile akaryakıttan bizim burdakiler kadar kazanamıyordur.
      |
      |

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
      TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR
    • Yüzbaşı
      569 Mesaj
      13 Ağustos 2009 01:28:49
      |
      |

• Yüzbaşı
      415 Mesaj
      13 Ağustos 2009 08:48:05
      Yaklaşık iki aydır ostimdeki milangazdan depoyu dolduruyorum.
      İlk zamanlar Aygazdan hiçbir farkı yoktu o kadar güzeldi hatta zamdan önce 1,10 satılıyodu
      Yalnız aldığım son iki depo berbata yakın
      Araba cekişden düşüyor. İlk zamanlar gaz güzeldi hemde arac km olarak cok yapıyodu.
      |
      |

Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir
    • Binbaşı
      1180 Mesaj
      13 Ağustos 2009 08:53:37
      Daha önce ben de hep ostimdeki milangazdan alırdım. Fakat ucuz etin yahnisi yenmez mantığıyla artık ya shell ya da opetten alıyorum. Habaş gaz bile 1.49 dan satılırken Milangaz'ın da nasıl olur da 1.25 ten satılabildiğini açıkçası anlamış değilim. Zaten bu gazın %90 ı vergi, algı vs. adamın o fiyattan satması için bırakın küçük karları bence zarar etmesi lazım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      13 Ağustos 2009 09:07:51
      ANKARA: Demetevler/Karşıyaka ONKOLOJİ HASTANESİ önünden OSTİM'sanayiine doğru giderken, Anadolu Bulvarını geçince (17.Cadde üzeri) hemen ileride soldaki ilk benzinlikte MİLANGAZ LPG 1,25 TL.
      Geçen hafta aldık.

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇakırEfe -- 13 Ağustos 2009; 9:10:50 >
      |
      |

• 13 Ağustos 2009 11:01:39
      quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

demekki o kadar vergiye rağmen 1.25 de bile kar ediyorlar yazık günah bu millete vergi benzin sigorta masraflarını karşılayamadığı için orta sınıf işçi memur sınıfı bir vatandaş için araba kullanmak artık hayal almanyada çöpçülük yapan Türkler bile buraya Mercedes E500 ile geliyor.

Aslında vergi ile pek alakası yok, çünkü vergi satış fiyatı üzerinden % olarak belirlenmiş bir fiyat 1,25 e satan da aynı yüzdelik dilimden 1.70 e satan da aynı yüzdelik dilimden öder ama tl olarak karşılığı aynı olamaz... Ama demek istediğinizi anladım...Saygılar...
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.