Şimdi Ara

Kablonet stabil olmayan upload

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablonet fiber 100 megabit download 5 megabit upload paketini kullanıyorum. Downloadda bir sıkıntı yok fakat diyelim twitch üzerinden 1500 kbps vererek yayın yapıyorum, yayın 5-6 dakika boyunca stabilken upload hızı birden 300-400kbps'ye düşüyor ve 2-3 dakika boyunca öyle kalıyor sonra geri düzeliyor. Yani 5 megabit upload alıyorum fakat stabil değil. Yeni taşındığım apartmanda bu sorunu yaşıyorum, geçen sene farklı bir yerde oturuyordum yine kablonet kullanıyordum ve uploadımda sıkıntı yoktu. Şuanki taşındığım bina 1 senelik olmasına rağmen böyle bir sorun var. Şikayetvar üzerinden vs müşteri hizmetleriyle iletişime geçsem çözebilirler mi? Bu arada upload hızım mayıs sonuna kadar 10 megabit. 10 megabit ile de denedim ve yine aynı sonucu aldım, upload stabil değildi.

Yardım edebilirseniz sevinirim, teşekkürler.

• İçinde bulunduğumuz şu dönem nedeni ile altyapının zorlandığını düşünüyorum ben.
  • Şuanki bulunduğumuz durumla alakası yok ben 2 senedir kullanıyorum kabloneti stabil upload veremiyorlar yayınlarda sürekli drop oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.