Şimdi Ara

Kablonet CGN Havuzundan Çıkmak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
42.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan oyun yüklü drğil pc de, paris serverı var test ettiğim bşr 5 ping oynamış sanki. Ben bu güvenli şnterneti geçici olarak askıya alınca veyahut iptal edince. Statik ip kalcakmı beni tekrar eski sisteme mi döndürcek. Ip kara listesinde bir serverda banlı bana verilen ip hey Allahım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliOrmanlı0106

Şuan oyun yüklü drğil pc de, paris serverı var test ettiğim bşr 5 ping oynamış sanki. Ben bu güvenli şnterneti geçici olarak askıya alınca veyahut iptal edince. Statik ip kalcakmı beni tekrar eski sisteme mi döndürcek. Ip kara listesinde bir serverda banlı bana verilen ip hey Allahım

Onu bilmiyorum, olmazsa müşteri hizmetlerini ararsınız, onlar ip'nizi değiştirir.
  • kablonette port yönlendirme ile çözülmüyor mu? xxx.xxx.xxx.58 port 55 SUPERONLINE CGN için routerlarını özel olarak programlatmış... kablonettende bu tarz özelleştirme yapılmış olabilir...
  • quote:

iptal edince ip normale dönüyor ama genellikle tekrar cgn'ye almıyorlar... alırlarsa bi daha gir çık yaparsınız :)
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerden güvenli interneti kapatamadım. Öyle seçenek yok. Sadece geçici oşarak kapatma seçeneği var.
  • quote:

Online işlemlerden güvenli interneti kapatamadım. Öyle seçenek yok. Sadece geçici oşarak kapatma seçeneği var.

https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Guvenli-internet,34

Sayfanın en altında online işlemlerden güvenli internet aboneliğini sonlandırabilirsiniz yazmışlar. Alternatif olarak, eğer sonlandıramıyorsanız "İPTALAİLE HİZMETNO" yazıp 5126'ya gönderin yazmışlar.
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Deneim işleminiz talebe alındı vs ek bilgilendirme yada değişklik olmadı
  • Aradım MH'yi.

İp kamera ve port açılmasında sorun yaşadığımı, CNG havuzuna alınmış olduğumu farkettiğimi, bu işlemin düzeltilmesini talep ettim.

Sonuç olarak TALEP açtılar, dönüş yapılacağı belirtildi.

DH iyi ki varsın... Yoksa "bu büyük güvenlik zaafiyetinin" kurbanı olabilirdik...
  • bende cıkcam arayıp ne dıcem adamlara.
  • 5tl ücret talep ediyorlar statik ipye geçmek isteyince.
  • Arkadaşlar,
    CGN ile IP alan modemler için server çalıştırma ile ilgili bir video hazırladım. Ters SSH ile denedim. izleyinhttps://www.youtube.com/watch?v=qL6f-pF2nBQ
  • 100 mb ye kadar olan paketi kullanıyorum. modem ip si 100 le başlıyor. my ip de gözüken ise 94 lü ip.

bu cgn kötü bir şey mi? arada cs:go oyunuyorum online olarak. biraz da torrentden indrime yapıyorum. cgn nin bunlara nasıl bir etkisi vardır? çıkmamı önerir misiniz?
  • Bu cgn olayı oyundaki pingi ve iptv yi etkiliyor mu? Daha az önce çalışan iptv şuan çalışmıyor mesela acaba bundan dolayı mı ?
  • modem arayzünde wan kısmında 100.101 diye başlıyor whatsmyip de 176.240 diye nasıl kontrol sağlanıyor ?

cgn demiyim ? saçma sapan ping sorunları yaşıyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldie But Goodie -- 3 Şubat 2019; 12:48:15 >
  • CGN desiniz.
  • Abi çok teşekkürler neymiş benim çektiğim 100mb vardı sanki sanırsın 3 mb idi tepkimesi falan çok farketti. Tracert yaptığımda google.com a bazıları timeout veriyor
  • cgn havuzundan çıkmak isteyenler için:
    şikayetvar.com'dan cgn havuzunda olduğum için ip kamerama bağlanamıyorum diye şikayet oluşturun.
    ben bu şekilde 1 hafta içinde çıktım.
  • Şikayetvar dan müçteri hizmetlerinden defalarca ip kamera çalışmıyor port sorunu var demiş olmama rağmen statik ip alacaksınız diyorlar kamera lafını hiç etmeyin
  • Beni direk geçirdiler lokasyona göre davranıyor da olabilirler bilgim yok hocam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.