Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 23742375237623772378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım aynı sonucu ben de aldım. Bu arada hangi il-ilçedesiniz? Ve bridge modunda mı kullanıyorsunuz modemi? Bridge, router modunda ip değişiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan_ed -- 17 Ocak 2019; 15:20:29 >
  • Uzun uğraşlar sonucu, neredeyse her mecradan şikayet kaydı açmam üzerine arıza kaydı bölümüne böyle bir not düşmüş; "projelendirilecek". Ne demek bu acaba?

• arkadaşlar yeni modemin verileri hala online olamadım uğraşmaya devam ediyorum. Şu mübarek metin beye ulaşamadım daha :)) haftasonuna kadar olmazsa pes edeceğim artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• birde aklıma gelmişken wifide şöyle birşey var 2.4 ve 5 ghz olarak iki tane wifi görüyor o dikkatimi çekti ikisinide tanımladım cep telefonuma ikisi arasında geçiş yapabiliyoruz

• offf offf 100mbitle ne yapacağız böyle. işin kötü tarafı kablolu bağlantı ile 100mbit hıza ulaşabiliyoruz kablosuz da 50. (cep görüyor tabi ama pc den max 50 )

bundan sonrası için internet hızları ve fiyatları hep olumlu şekilde gelişir inşallah.

şu anki halden çoook memnunum.
  • Modeme sinyali datacenter yollar o yüzden bekliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    bir cevap verseler muhatap yok maalesef deselerki bekle olur yada olmaz arafta kaldım walla

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    onlardan birisi ile 100mbit i görüyorsun diğeri ile 50 mbiti.
    100 mbit için modeme yakın olman lazım, 50mbit olanın menzili biraz daha uzun.

ben isimlerini
    amentu50
    amentu100 olarak değiştirdim.

misafirleri 50 ye bağlıyorum
    kendim 100 e
  • 5 ghz bantinda ideal şeçtiginiz kanal ve frekans nedir ? Tek tek denemek istemedim 😬 şuan 40 bantta 36 kanalda kullaniyorum.

100 metre2 evde en arkadaki odanin yarisina kadar cok iyi çekiyor. Testlerde 40 in altini cok nadir görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rok206 R kullanıcısına yanıt
    modem bir çalışsa ayrıntılı inceleme yapacağız :))

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

arkadaşlar yeni modemin verileri hala online olamadım uğraşmaya devam ediyorum. Şu mübarek metin beye ulaşamadım daha :)) haftasonuna kadar olmazsa pes edeceğim artık

Tahmin ettiğim gibi upload frekanslarını görmüyor modem... Uyarmıştım ama çalışacağını sanmıyorum...

• Ttnet taahhüt sona erecek kablonet ping vs. durumu nasıldır arkadaşlar. Ps ve pc ile oyun oynarım, sıkıntılı bir durum oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    walla şu an son gelişme olarak beni aradılar modemin data sheet bilgilerini istediler mail attım bakalım ne olacak bu arada metin beye ulaştı herhalde konuki aradılar aslında birazda heyecan yaptım olacak gibi :))

• Sinyal yolladıkları zaman sinyal değerleri uyarsa çalışır fakat turksatin genelde upstream sorunu vardır

walla beklemedeyim açıkcası pazartesi gününe kadar uğraşıcağım olmazsa iade edeceğim

• quote:

walla beklemedeyim açıkcası pazartesi gününe kadar uğraşıcağım olmazsa iade edeceğim
    Çalışmazsa eski modemin modeline bakarım amerikadan getirmiştim.calisiyordu

ok sen hangi modemi kullanıyorsun şu an

• quote:

ok sen hangi modemi kullanıyorsun şu an
    Şuanda klasik modemi kullanıyorum wi-fi ws sorun yok fakat bendeki test modem zamanında bana bırakmışlardı:) iki modeme bak biri arris sbg6900ac digeride motorala mg7550

yok olmazsa bir daha uğraşmam bu işle emektar netmaster a dönüş yaparım

• quote:

yok olmazsa bir daha uğraşmam bu işle emektar netmaster a dönüş yaparım
    Yanı işi bilmeyen birine denk gelirsen zor sinyal değerlerini tutturması lazım

• 
Sayfa: önceki 23742375237623772378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.