Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dragontool, ahmetkaan Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
50.745
Cevap
272
Favori
2.619.971
Tıklama
Giriş
    1837 Mesaj
    simdi ben en basta 50 hiz 150 gb kota ile baslamistim.. sonra 25 hiz 250 gb akn ye cevirdim.. simdi 50 hiz 150 kotaliya cevirirsem ne olacak ?

uygulamadan cevirebiliyorum.. ceviriyimmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: yaki83

simdi ben en basta 50 hiz 150 gb kota ile baslamistim.. sonra 25 hiz 250 gb akn ye cevirdim.. simdi 50 hiz 150 kotaliya cevirirsem ne olacak ?

uygulamadan cevirebiliyorum.. ceviriyimmi acaba ?
    Dikkat et kotalı olan olmasın.
    |
    |
    nasil yani kotali? kota yada akn kalkmadimi ikiside ?

Her seferinde farklı söylüyorlar dediğim müşteri hizmetleri hocam. En iyisi şimdilik beklemek gibi. Kasımda bitiyor taahhütüm, ocakta da yeni kampanyalara bakıp karar veririm artık. Sağ olun verdiğiniz bilgiler için.
    |
    |
    Riddle of Steel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanlış biliyorsunuz bu yazdığınız madde kullanılan taahhütlü tarife içinde nasıl değişik(hız-fiyat) yapabileceğinize ait.
    Bir taahhütlü paketten başka taahhütlü pakete geçmeyle alakası yok. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim.
    |
    |
    az_tek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Yarbay
    3995 Mesaj

AKN kalktı. Kota kalkmadı. Kotalı tarifeler sınırsız değil. AKNli tarifeler sınırsıza geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 5 Ocak 2019; 1:21:5 >
    |
    |
    yaki83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

AKN kalktı. Kota kalkmadı. Kotalı tarifeler sınırsız değil. AKNli tarifeler sınırsıza geçti.
    artik sadece kelime oyunlariyla insanlari kandirmak kalksin. akn yerine sinirsiz yaziyordu o zaman onumuzdeki tekrar 25 hiz 250 akn gecsem yine sinirsiz olur degilmi cunku benim tarifedeki liste hep ayni kalmis

Sınırsız yazıyorsa o da AKN'dir. Hizmetler kısmına bakınız, tarifeniz AKN mi kota mı hangisi yazıyor diye. AKN ilk tarifenizse ona geçiş yapabilirsiniz. 2019 itibarıyla AKNli tarifeler kaldırıldı. Geçişte sıkıntı yaşanır mı bilemeyeceğim. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.
    |
    |
    yaki83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Sınırsız yazıyorsa o da AKN'dir. Hizmetler kısmına bakınız, tarifeniz AKN mi kota mı hangisi yazıyor diye. AKN ilk tarifenizse ona geçiş yapabilirsiniz. 2019 itibarıyla AKNli tarifeler kaldırıldı. Geçişte sıkıntı yaşanır mı bilemeyeceğim. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.
    eskiden akn yazan yerde sinirsiz yaziyordu ama ben kotaliya gectim. onumuzdeki ay tekrar aknli ye gecicem.olacagini dosunuyorum.

|
    |
    Merhabalar, kablonetin tarifeleri diğerlerinden daha kafa karıştırıcı, biraz geriye gittim ama anlayamadım. Şu anda sıfırdan bağlayacak biri için mantıklı mıdır? Akk kalktı ama kablonete duran kotalı akıllı kotalı ve akıllı sınırsız var bunlar devam etmekte mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Yarbay
    3995 Mesaj

Duran kotalı kotayı doldurduğunuzda internet hizmetiniz duruyor. Kotalıda kotayı aştığınızda ek ücret ödüyorsunuz. Sınırsızları fiyatları çok yükselk. yeni taahhüt verecek olanların akıllı sınırsıza taahhüt vermeleri daha mantıklı. 100 mbps ya da 50 mbps tercih etmeleri mantıklı. Diğerlerinde düşen hızla 19-24 arası problem yaşayabilirler.

@yaki83 gelecek ay denersiniz. İstiyorsanız da müşteri hizmtlerini arayıp öğreebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 5 Ocak 2019; 2:43:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: yaki83 , Raz3rs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İstanbul Avrupa yakası için modem temini noktasında stok sorunu olduğu müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme sonrasında tarafıma bildirildi. Docsis 3.0 uyumlu Netmaster markasının modemlerini araştırma fırsatım olmakta birlikte bunları temin edebileceğim yerleri içeren bilgilere ulaşamadım. Satış mağazaları veya temin edilebilecek yerler konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca bazı modellerde -infinity 401- wi-fi sorunu olduğunu okudum forumdaki konulardan. Menzil artırıcı, tekrarlayıcı alarak sorunumu çözebileceğimi düşünüyorum. Yine de sizin tavsiye edeceğiniz modem olursa ona göre araştırma yapıp satın almak isterim.

Ben akşamları oyunlarda 150-200 gibi değerler görüyorum. Normalde 40. Başka yaşayan var mı bu sorunu? Benden kaynaklı değil. Ve bağlantı Ttnet üzerinden gidiyor tracert de. Superonline üzerinden giden var mı?

|
    |
    İstanbul Şişli 19 Mayıs mah bölgesi Dün akşam saat 18 den bu yana internetim yok ilk aradım bölgesel sorun dediler. Sabah kalkınca tekrar aradım bölgesel arıza gitmiş sizde sorun var arıza kaydı oluşturuyoruz dendi bakalım bekliyoruz hala.

Düzeltme : Şimdi birdaha aradım arıza bölgesel arızaya dönmüş uğraşıyolarmış vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MAD_ -- 5 Ocak 2019; 9:51:21 >
    |
    |
  • Yarbay
    2767 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kubilaykaracam

İstanbul Avrupa yakası için modem temini noktasında stok sorunu olduğu müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme sonrasında tarafıma bildirildi. Docsis 3.0 uyumlu Netmaster markasının modemlerini araştırma fırsatım olmakta birlikte bunları temin edebileceğim yerleri içeren bilgilere ulaşamadım. Satış mağazaları veya temin edilebilecek yerler konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca bazı modellerde -infinity 401- wi-fi sorunu olduğunu okudum forumdaki konulardan. Menzil artırıcı, tekrarlayıcı alarak sorunumu çözebileceğimi düşünüyorum. Yine de sizin tavsiye edeceğiniz modem olursa ona göre araştırma yapıp satın almak isterim.

Uzun zamandır türksat dışında docsis 3.0 modem satışı yapan yer yoktu. Türksat da 3 ay önce satış yapmayı bıraktı. Artık sadece kiralama yapıyor. Yani şu anda sıfır olarak modemi temin edebileceğiniz bir yer yok. İkinci el almak isterseniz sahibinden ve letgo'ya bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İp değişikli yaptım sonuç yine aynı hüsran. Statik ip denicem bir ay kadar test edicem. Statik ip alırsam bana özel bir ip verirler umarım ki öyle olması gerek.

Şuan mevcutta bir ip üzerinden bir çok kişi internete çıkıyor doğru değil mi?

Tüm bunların dışında internet sınırsız oldu ama kalite düştü.

|
    |
    HHsungur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 mb - 44 tl anolog kurulum modem istemiyorum dedim

31/12/18 de yani hafta başı pazartesi aradım nedir durum diye.
    Arkadaşların elinde yogunluktan dolayı modem olmadığını istanbul avrupa yakasında modem sorunu olduğunu söyledi.
    Yılın son günü modemi hallettim
    1/1/19 da telefon açtım sabah 12 gibi iyi yıllar dedim modemi temin ettim direk arkadaşlar gelsinler kurulumu yapsınlar 2 sinden itibaren müsaitim dedim
    Tamam dediler en kısa zamanda geri dönecekler
    Ne arayan var ne soran iptalmi ettiler ne halt ettiler diye dün aradım başvurunuz kapatılmış dediler
    Niye dedim neydi sorun. Modem ? ? eee modemim var bakın yazıyor orada
    Evet var oldugu yazıyormuş ee neden kapatılmış başvuru ? bir yanlışlık olmuş ben tekrardan aktif hale getiriyorum
    Yılbaşından sonra yogunluk oluyor hep diye uzattı
    Bende modem yok diyorsunuz yogunluk var diyorsunuz o nasıl iş ?
    Tekrardan başvuruyu aktif etti bekliyoruz bakalım bey efendiler ne zaman kuruluma gelecekler.
    Başvurumdan sonraki 10. günümdeyim
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Kalite filan düşmedi statik ipi özel bloktan vermezler
    Özel blok dediğiniz nedir biraz açıklar mısınız? Ne yapmamı önerirsiniz?

seo paketleri
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.