Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bigfish Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
50.755
Cevap
272
Favori
2.620.420
Tıklama
Giriş
    2736 Mesaj

hocam kurumun uygulamasını savunmak değil olay ama durum bu maalesef mali anlamda 24 ay taahhüt verene her ay ücret ödetirken bu pakette 3 ay ödetmeyip 27 ayı 24 aya yaydıysa yapabilecek bir şey yok, hesap verilebilirlik bakımından sayıştay denetimine giren kurumlar bunlar da, ipin ucu kaçarsa cari denge darmadağın olur
    |
    |
    SultanApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maalesef hocam daha da düştü hatta 40'lara düştü bunları yapınca

eski haline getirdim yine 47 alıyorum.

bir şey var ama anlamadım ben
    |
    |
    kralYD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BlackLead

maalesef hocam daha da düştü hatta 40'lara düştü bunları yapınca

eski haline getirdim yine 47 alıyorum.

bir şey var ama anlamadım ben
    Sinyal değerlerinizde bir sorun olabilir. Downstream ve upstream değerleriniz nasıl acaba
    |
    |

CBW-383ZN modelini kullanmaktayım. Hız kaybı yaşamadan kullanıyorum. Tabi birde modemin bulunduğu odadayım kablo ile kullanılmasından yanayım bu modemlerle diğer odalardan hız kaybı yaşanması normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralYD -- 3 Ocak 2019; 14:47:34 >
    |
    |
    streamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

note fe modelini google'da arayınca ilk sayfadan bilgilerine ulaşıp "Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)" olduğunu görüntülüyorum, yani wifi ac var, 100 alamamanızın bir sebebi yok ki?

mesela bende zenfone 6 model telefon var ve wifi ac yok, o yüzden nitro aktifken 100mbps kablolu alabilirken telefonumda alamıyordum çünkü cihazın kapasitesi yetmiyor ona. umarım anlatabilmişimdir.
    |
    |
    Dracos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

383z4 modeme de bakar mısın 802.11ac var mıymış?
    |
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Müşteri hizmetlerini aradım 100 mb akıllı sınırsız için herşeyi ayarlıyorlar tam onay yerinde sistem hata veriyor arıycaz sizi dediler sistemlerinde sorun varmıs
    |
    |

onu hiç düşünmemiştim, bana Ubee EVW32C modem kurdular onda var, önceki modemlerde de vardır demiştim. sadece 802.11n varmış sizinkinde. o zaman n üzerinden 100 verebiliyor demek ki.

e benim telefonum da 802.11 b/g/n var peki ben niye 100 alamadım o zaman diye düşünüyorum şimdi. şu an hızım 24mbps ve 22 23 alıyor sorun yok da, doğum günümde tekrar kontrol ederim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 3 Ocak 2019; 15:9:38 >
    |
    |
    Dracos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kralYD

Kablosuz performansında artış isteyenler atacağım ayarları uygulayabilir. Güvenlik duvarında bazı ayarları ben kapatıyorum bu ayar tamamen hızı etkilemekte sorumluluk size aittir.

Kablosuz => Temel Ayarlar

Kablosuz => Gelişmiş Ayarlar

Güvenlik Duvarı => Temel Kurulum

Gelişmiş => Seçenekler

@BlackLead Umarım fayda sağlar.
    Nat Alg Durumu altındaki tüm kutucukları kaldırabilirsiniz, bir faydası yok onların araştırdığım kadarıyla kapatmış herkes...
    |
    |
    |
    |

olay n veya ac olayı değil zaten, cihazların antenleri rezalet, haliyle bu da sinyal kalitesine yansıyor, elindeki cihazlarda bağlantının tx rate değeri kaç gösteriyor kontrol ettiğin zaman 60-72mbps civarında olduğunu görürsün ki bununla da öyle 100mbps hız alamazsın, ama n standart olarak 150mbps hıza kadar verebilir ki bahsettiğim şekilde anten modu ile min. 130 mbps görüyorum tx rate olarak

modem kiralık değilse ve elin de yatkınsa kendin modlayabilirsin, board yapısı nasıl bilmiyorum o modemin de üst kapağı söküp resmini atarsan bakarız
    |
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 yildan fazla süredir uydunet kullaniyoruz.

Şu modemi kullanip da "kablosuz" olarak 90 mbps ve uzeri alabilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Yarbay
    2284 Mesaj
    Dün itibariyle 25 mbit Akıllı Sınırsız Tarife + Temel TV pakedi olarak 60 TL ye 2 sene taahhüt vermiştim. (Daha doğrusu hat arkadaşın adına, 1 ay sonra kendi üstüme alacağım)

Dün içim içimi yedi, hata mı ettim diye düşündükten sonra bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda 1 ay sonra hattı üstünüze aldığınızda 50 Mbit Akıllı Sınırsız Tarife + Temel Tv pakedine 70 TL'ye ya da 100 mbit Akıllı Sınırsız Tarife + Temel Tv pakedine 80 TL ye geçebilirsiniz dediler. İyi düşünün karar verin tek bir şansınız olacak dediler. O taahhütten sonra sonra bir daha taahhüt veremezsiniz dediler

Keyfim fazlasıyla yerine geldi açıkçası, 1 ay sonra aboneliği üstüme aldığımda 50 mbit AKS ye geçmeyi düşünüyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: akhtar

Arkadaşlar tarife/kampanya tavsiyeleriniz varsa almak isterim. Taahhütüm yok 3 yıldır 50-55 ödüyordum 10 mbps hız için. Geçen hafta yanlışlıkla 24 mbps ye yükselttim 75 tl ye çıkmış yine taahhütsüz.

50 mbps akn 66 tl nasıl sizce? 19-24 saatleri arası 20 mbps fena hız değil sanki. Yarın halletmek istiyorum.
    50 mbps akıllı sınırsıza başvurdum. tv kullanmıyordum ama üst paket ve sinema paketi dahilmiş şimdi. i kutu ya da hd box almamı tavsiye eder misiniz?

malesf havadan 35 -40 tl falan oduyor olacaksiniz ..tv top box, docsis 3 modem veya ikutuya evet ihtiyacınız olacak eğer izleyeceksiniz ..Yok tv ile isim olmaz derseniz splitter yeterli ki onu kuran ekip bilir zaten.
    |
    |
    akhtar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eski aboneyim, taahhütsüz kullanıyordum zaten, doc 3 modemim ve iki tane uydu alıcılı tv var. üst paket, standart uydudan daha mantıklı ise hd box (3Tl) veya çok aman aman bir cihaz ise i-kutu(9tl) tv nin biri için alayım diyorum.
    |
    |
    streamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

iki gündür attığım resimlere bakarsan 101-102mbps sonuç aldığımı görürsün
    |
    |
    the_japan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.