Şimdi Ara

Kabloları saklayabilmiş miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni pc topladım, elimden geldiğimce kabloları saklamaya çalıştım ama aradan 1-2 çıkanlar oldu. 2. resimdeki yere ne yapabilirim? Çok karışık görünüyor.

NOT: Hddnin üstündeki kablolar kablo saklama yerine sğmadı anca böyle oldu
    Ekleme: hwmonitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjhg -- 17 Şubat 2012; 20:07:13 >

• Güzel olmuş slikon led de koyabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mor_koyun -- 17 Şubat 2012; 22:52:11 >
  • O güç kaynağının hemen yanına pleksiden bir kapak yapıyorlardı, L şeklinde istersen siyah renkte öyle bir şey yapabilirsin. Bu arada kasanın markasını öğrenebilir miyim?
  • O güç kaynağının hemen yanına pleksiden bir kapak yapıyorlardı, L şeklinde istersen siyah renkte öyle bir şey yapabilirsin. Bu arada kasanın markasını öğrenebilir miyim?
    Sitede bir sorun old. fazla yazmışım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mor_koyun -- 17 Şubat 2012; 22:52:58 >
  • Teşekkür ederim elimden geldiğince o kabloları kapatmaya devam edeceğim.

Kasa Raidmax Helios
    http://raidmax.com/chassis/helios.html

Benimki XL değil ama onu öneririm. Kablo toplama yernine kabloları toplayınca yan kapak düz olduğu için kablolardan kapak kapanmıyor. XL de büyütmüşler orayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kjhg -- 18 Şubat 2012; 10:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjhg

Teşekkür ederim elimden geldiğince o kabloları kapatmaya devam edeceğim.

Kasa Raidmax Helios
    http://raidmax.com/chassis/helios.html

Benimki XL değil ama onu öneririm. Kablo toplama yernine kabloları toplayınca yan kapak düz olduğu için kablolardan kapak kapanmıyor. XL de büyütmüşler orayı.

Teşekkürler ben de bundan almayı düşünüyorum. Fiyatı da güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mor_koyun

O güç kaynağının hemen yanına pleksiden bir kapak yapıyorlardı, L şeklinde istersen siyah renkte öyle bir şey yapabilirsin. Bu arada kasanın markasını öğrenebilir miyim?

Arkadas cevabi vermis. Pleksi, aluminyum ya da sacdan bahsedilen L seklinde bir aparat yaptirip kapatiyorlar.
  • Kısmen saklanmış bu arada pc yakıyor
  • Bundan daha fazla saklanamaz zaten. Daha da estetik olsun istiyosan L kapak olayını yapabilirsin. Bence kendin yap. Vaktim olsa ben yapıcam da iş güç...
  • Evet o L yi gördüm ama tam konacak yerde usb3 kablosu denk geliyor. Neyse artık bakacam bi çaresine :D Daha sırada klavye mouse ve cpu soğutucusu var :D
  • bence fazla ısınır :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.