Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1573. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bc entertainmentta yayin yok. Bilgisi olan var mj? Istanbul avrupa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Bc entertainmentta yayin yok. Bilgisi olan var mj? Istanbul avrupa

Bugün uydu frekans değişikliği olacaktı kanalın o sebepten olabilir.
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Ust yazi geciyodu baska uyduya tasinacak diye ne zaman

eri gelir acaba

• gderebasi kullanıcısına yanıt
    Bu kanalda giderse şaşırmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Kaldırmışlardır

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Sözleşmesi devam ediyorsa Türksat Kablonun haberi vardır durumdan. 24 saat içinde yayını eklerler.
  • Pozitif enerji yayın evrene hep negatif. :)
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    ankarada modullu teledunya kullaniyorum, sormak istediğiniz birsey olursa cevaplayabilirim.

• hftblgc kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ederim.

514 MHZ'den yayın yapan 970 numaralı test kanalı hangi dillerde yayın yapıyor. bazı televizyon modellerinde diller görülebiliyor. benim televizyonumda gözükmüyor. test kanalı hakkında hem benim hem de forumdakilerin bilgisi olmuş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

ilginize teşekkür ederim.

514 MHZ'den yayın yapan 970 numaralı test kanalı hangi dillerde yayın yapıyor. bazı televizyon modellerinde diller görülebiliyor. benim televizyonumda gözükmüyor. test kanalı hakkında hem benim hem de forumdakilerin bilgisi olmuş olur.

Sadece Turkce secenegi mevcut gorunuyor. Bu hangi kanal olacak

• İyi günler.Kablo tv altyapısının mevcut olmadığı bölgelerde modül kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 13 Şubat 2018; 16:11:54 >
  • Merhabalar,

Kanalı düzenliolarak okuyanlardanım ama artık yazmak farz oldu o yüzden üye oldum :)

Ben de DTX vs gittikten sonra taahhütünü yenilememeye karar verenlerdenim.

Ama kanallar eksilmeye de devam ediyor, BBC Entertainment için yayının üstünde frekans değişeceğine dair bilgi bandı dönüyordu ama nasıl olsa sadece frekansı değişecekmiş , yine eklenir bir yere gittiği yok diye düşünmüştüm ama sanırım öyle değil, Kanal 360 gelmiş (yayında ses de yok ayrı mevzu) ama kanal adı halen BBC Entertainment ve başka bir yere taşınmış vs de değil, kanalın akıbetini bilen var mı?

• Jedy J kullanıcısına yanıt
    Giden gidene kanallarda? Zaten elimizde doğru düzgün kanal kalmadı.
    Valla akibeti henüz netlik kazanmadı.
    Kimse memnun değil bu gidisattan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + KabloTV Temel Paket 46,99 dan yeniledim 24 ay daha, fakat modemin değişmesi gerekiyormuş üzerine 6 TL de modem parası eklendi
  • Saati düzeltmek çok zor bi işlem sanırım bi türlü yapmadılar senelerdir!
  • Kaç yıldır EPG hatası da düzeltilmedi. İnfoya basılan kanalın EPG'si cihazı kapatıp açmadan düzelmiyor, olduğu tarihte kalakalıyor.
  • hftblgc kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Hangi kanal olduğunu bilmiyorum. Bir dönem tv 8,5 test yayını yapmıştı. Yalnızca Türkçe dil olduğuna göre RTÜK'ten kablo lisansı için yaptığı başvurular sonuçlanmak üzereyse yeniden tv 8,5'u test ediyor olabilirler.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki kablo yayınlarını izlemek için yalnızca modül yeterli değil. Modülle izlemek için de KabloTV altyapısının olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır apartmanın merkezi sisteminden uydu üzerinden televizyon kullanırdık. Fakat bir süre önce uydu alıcımız (neta 6400 hd) bozuldu, bende türksat-digitürk gibi platformlara geçmeye karar verdim.

Açıkcası televizyonu genellikle ailem kullanıyor. Ben öyle denk gelirsem haftasonu belgesel kanalı izlerim, bunun haricinde televizyonla hiçbir bağlantım yok.

Ailemde normal kullanıcı kitlesi, her akşam yaygın kanallar (atv, fox, kanal d v.b.) kanalları izler, ilaveten trt müzik, ve haber kanallarını takip ediyorlar.

Türksatta temel paket düşündüm, alıcı olarak i-kutu fiyatı bana yüksek geldi, almasına alırımda gerek varmı karar veremedim. Birde görüntü kalitesi nasıl olur, 420 lira verip 80 liralık uydu görüntüsü almak istemem. alternatif neta alıcılarda nasıl bir görüntü kalitesi-kanal hızı veriyor pek fikrim yok.

İkinci seçenek digitürk aile paketi. Buda işimi görür gibi.

Sizler ne önerirsiniz fikrinizi almak istedim.

Okuyan ve yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Binanızda kablo altyapısı var mı?

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Hocam bbc entertainmemtla ilgili bi gelisme var mi?

• 
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.