Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1572. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Cinsellik isaretide var mi hocam ]

arkadaşım...beateuhse almanya özel şifreli kanalına şimdi zappingledim +18'lik filim oynuyo...
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Eğer bir saygısızlık ettiysem özür dilerim.

Saygılar.
  • Analog kablo tv ücreti 21 tl olmuş, haram zıkkım olsun. İzlemediğim halde benden bu parayı alıyorlar
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    dijital olana abone olunca analog olan ücretsi olmuyor muydu?
  • Merhaba bende dijitürkten bir kaç mesajımda bahsettim.Bende dijitürk kullanmıyorum,ancak diğer platformlarlar karşılaştırdığım için dijitürk örneğini veriyorum.Amaç diğer platformları övmek değil karşılaştırma yapmaktır.Örneğin dijide 27 liraya aile paketi alınabiliyorken artı olarak kablo tv yayınlarından istediğimiz tüm yayınlar dijide mevcut,fakat biz daha çok para verip,daha az yayına sahibiz.Bende akrabamda dijitürk olduğu için bu konuyu forumda bir kaç mesajımda belirttim,eksiklerden ötürü.Tarafsız bakıyorum.Yani başka bir platformdan bahsedince çalışanı yada fanı olmuyoruz sadece kıyaslama yapıyoruz ki her mesajımız diji yada diğer platformlarla ilgili tabiki değil.Siyah asalete gelincede kendisi hem diji hem kablo tv kullanıyor.İkisinede sahip.Sadece bir kaç mesajda diji den bahsetmemiz çalışan yada fan olduğumuz anlamına gelmiyor.kıyaslıyoruz.Sadece açıklamak istedim yanlış anlaşılma olduysa bende özür diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 11 Şubat 2018; 16:38:49 >
  • muratdanis kullanıcısına yanıt
    Rica ederim sadece bu hıtamlar uzucu.
    Digital kablo TV isterim ki iyi yerlere gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaglo tv de kalmaya devam edeceğim çünkü ileride analog tv hizmetini kaldıracaklar, teledunyayı zorunlu tutacaklar. eski analog tv müşterilerinden zorunlu ücret alamayacaklar ileride. 3 lira az vereyim diye teledunyaya geçmeyin arkadaşlar. eski müşterilerden ileride zorunlu ücret alamayacaklar teledunyaya geçmezseniz.
  • Haklısınız sonradan anladım biraz uslüp sert oldu. Kusuruma bakmayın gençliğe verin :)
  • claudecan kullanıcısına yanıt
    Elbette, dediklerinize aynen katılıyorum. Benim biraz da yanlış anlamama verin.
    Ben de hiç kötü bir niyetle yazmak istemedim yazdıklarımı aslında.
    Saygılar :)
  • RTÜK sitesine bakıldığında DiziTV isim değiştirerek Sinema Komedi olmuş. Sinema Yerli kanalıda lisans almış ama kablo lisansı görünmüyor şimdilik.
    Önemli değil iyi niyetlisiniz bende saygı duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İyi niyetinizden şüphem yok.biz bu tartışmayı yapmamış sayalım.

• Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır apartmanın merkezi sisteminden uydu üzerinden televizyon kullanırdık. Fakat bir süre önce uydu alıcımız (neta 6400 hd) bozuldu, bende türksat-digitürk gibi platformlara geçmeye karar verdim.

Açıkcası televizyonu genellikle ailem kullanıyor. Ben öyle denk gelirsem haftasonu belgesel kanalı izlerim, bunun haricinde televizyonla hiçbir bağlantım yok.

Ailemde normal kullanıcı kitlesi, her akşam yaygın kanallar (atv, fox, kanal d v.b.) kanalları izler, ilaveten trt müzik, ve haber kanallarını takip ediyorlar.

Türksatta temel paket düşündüm, alıcı olarak i-kutu fiyatı bana yüksek geldi, almasına alırımda gerek varmı karar veremedim. Birde görüntü kalitesi nasıl olur, 420 lira verip 80 liralık uydu görüntüsü almak istemem. alternatif neta alıcılarda nasıl bir görüntü kalitesi-kanal hızı veriyor pek fikrim yok.

İkinci seçenek digitürk aile paketi. Buda işimi görür gibi.

Sizler ne önerirsiniz fikrinizi almak istedim.

Okuyan ve yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
  • Bursa'da 142.BBC ENTERTAİNMENT kanalının yerinde 360 tv'nin sd yayını var.

• arkadaşlar...kablo tv şebekesinin üzerinden yayın yapan vizyon paketinde aşırı sansür var bu ne yawu yeter artık derim ülkemizin şifreli özel kanalları rütük lisansı yerine ofcom lisansı alsınlar ve dünyanın gelişmiş ülkelerinin televizyonları gibi sansürsüz yayın yapsınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutk22

Bursa'da 142.BBC ENTERTAİNMENT kanalının yerinde 360 tv'nin sd yayını var.

Bizde de 360 yayını var. Yer: Tekirdağ/Süleymanpaşa
  • Arkadaşlar 24 aylık sözleşmem bu ay sonu bitiyor 44 TL çifte fırsat kampanyasını kullanıyordum bana fazlasıyla yeterliydi. Şimdi bunun gibi internet + Tv için uygun bi kampanya varmı yine 40-50 TL düzeyinde ? film paketi kullanmıyorum.

Müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş anlamadığım hızla bi şeyler sayıp uygunsa 77 TL ye sözleşmenizi 24 ay yapıyorum dedi zor durdurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar 24 aylık sözleşmem bu ay sonu bitiyor 44 TL çifte fırsat kampanyasını kullanıyordum bana fazlasıyla yeterliydi. Şimdi bunun gibi internet + Tv için uygun bi kampanya varmı yine 40-50 TL düzeyinde ? film paketi kullanmıyorum.

Müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş anlamadığım hızla bi şeyler sayıp uygunsa 77 TL ye sözleşmenizi 24 ay yapıyorum dedi zor durdurdum

Tv+İnternet Kampanyası
    24 Mbps 50 GB AKN Temel Paket 46,99TL
    24 Mbps 75 GB AKN Temel Paket 56,99TL
    https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,559,tv-internet-kampanyasi
  • gderebasi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 24 Mbps 50 GB AKN + Temel Paket = 46,99TL benim için gayet uygun
  • 
Sayfa: önceki 15701571157215731574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.