Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cbozan
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.123
Cevap
275
Favori
3.116.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SinemaTV Komedi 14 Şubat'ta yayına başlıyor. DiziTV için son saatler.

• 10 yilda eklenir artik 8,5 !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    aesenel kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geleceği gelip gelmeyeceği konusunda bilgi sahibi değilim. Yeni frekansta farklı şifreleme kullanılıyorsa onunla ilgili sorundan yayın yapılmıyor olabilir. Bu konuda Aesenel bilgi sahibi olabilir.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    rica ederim, evet buyuk ihtimal oyledir.

• Ve onumuzdeki toplantinin 10 yil sonra olacagi soyleniyor

• An itibariyle 00:00 dizi tv komedi tv oldu.Yeni logo ile yayinda...

• Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    DiziTv kapandı. A2 yabancı dizi yayınına başlayacakmış önümüzdeki günlerde Sony Channel da var. Eksikliği hissedilmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 14 Şubat 2018; 0:42:54 >
  • arkadaşlar...ülkemizdeki kablo tv şebekesinin üzerinden yayın yapan filmbox hd ve filmbox arthouse yayınlarının farklı ülkelerde kardeş kanallarıda varmış örneğin filmbox plus ve filmbox extra yayınlarını şu an uydu alıcımdaki iptv üzerinden seyrederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...ülkemizdeki kablo tv şebekesinin üzerinden yayın yapan filmbox hd ve filmbox arthouse yayınlarının farklı ülkelerde kardeş kanallarıda varmış örneğin filmbox plus ve filmbox extra yayınlarını şu an uydu alıcımdaki iptv üzerinden seyrederim...

SPI grubunun tüm kanalları için tıkla.

http://spiintl.com/channels
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Ankara'da BBC Entertainment kanalı yeniden yayında. Her ilde başladı mı bilmiyorum. Bakarken AZ TV'nin yayının gitmiş olduğunu fark ettim.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Istanbulda hala yok

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır apartmanın merkezi sisteminden uydu üzerinden televizyon kullanırdık. Fakat bir süre önce uydu alıcımız (neta 6400 hd) bozuldu, bende türksat-digitürk gibi platformlara geçmeye karar verdim.

Açıkcası televizyonu genellikle ailem kullanıyor. Ben öyle denk gelirsem haftasonu belgesel kanalı izlerim, bunun haricinde televizyonla hiçbir bağlantım yok.

Ailemde normal kullanıcı kitlesi, her akşam yaygın kanallar (atv, fox, kanal d v.b.) kanalları izler, ilaveten trt müzik, ve haber kanallarını takip ediyorlar.

Türksatta temel paket düşündüm, alıcı olarak i-kutu fiyatı bana yüksek geldi, almasına alırımda gerek varmı karar veremedim. Birde görüntü kalitesi nasıl olur, 420 lira verip 80 liralık uydu görüntüsü almak istemem. alternatif neta alıcılarda nasıl bir görüntü kalitesi-kanal hızı veriyor pek fikrim yok.

İkinci seçenek digitürk aile paketi. Buda işimi görür gibi.

Sizler ne önerirsiniz fikrinizi almak istedim.

Okuyan ve yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Binanızda kablo altyapısı var mı?

Evet mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Ankara'da BBC Entertainment kanalı yeniden yayında. Her ilde başladı mı bilmiyorum. Bakarken AZ TV'nin yayının gitmiş olduğunu fark ettim.

Bizde hala 360 yayını var BBC Entertainment kanalında . AZTV yayın var sorun yok.

Yer: Tekirdağ/Süleymanpaşa
  • Dizi TV kanalının ismi degiştigi için seviniyoruz!
    Bir iz bıraksınlar Türksat kablo TV yönetimi.
    S sport HD ,tv8'5 HD BBC HD ,PRO7 HD RAİ1 kanalları getirsinlerde bu kanallara sevinsek👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kucuk mutluluklara mahkum eder turksat :)

• gderebasi kullanıcısına yanıt
    AZ TV yayını sabah geldi. BBC Entertainment yeni frekansında görüntüsü biraz daha net geldi. Diğer illerde de bugün eklenir büyük ihtimalle.
  • Hangi uydudan aktarıldığını bilmiyorum. Ama aktarılan uydudaki görüntü eskisinden daha net.
  • Ne demek :) 498 MHZ'den yayın yapıyor.Kablo TV'deki frekansı değişmedi. Değişmediği için uydu frekansını soruyorsunuz zannettim:) Görüntü daha net olduğu söyledim de eskisine göre. Daha net yayın yapan SD kanallar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 14 Şubat 2018; 15:43:58 >
  • Bir şey değil :) Diğer illerde daha eklenmemiş olabilir. Bugün en geç yarın eklenir diye tahmin ediyorum. Bizim yayın merkezinde sıkıntı yaşanmamaya başladı. Deneyimli bir çalışan bizim yayın merkezinde çalışmaya başladı,zannederim.
  • Dizi TV'nin adı hala değişmedi Kablo'da.
    Ssport gelsin artık.Modül verseydi tivibu alacaktım.
  • 
Sayfa: önceki 15721573157415751576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.