Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
41.270
Cevap
240
Favori
2.673.250
Tıklama
Giriş
    4381 Mesaj

Çok teşekkürler. Hangi kanal olduğunu bilmiyorum. Bir dönem tv 8,5 test yayını yapmıştı. Yalnızca Türkçe dil olduğuna göre RTÜK'ten kablo lisansı için yaptığı başvurular sonuçlanmak üzereyse yeniden tv 8,5'u test ediyor olabilirler.
    |
    |
    hftblgc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne yazıkki kablo yayınlarını izlemek için yalnızca modül yeterli değil. Modülle izlemek için de KabloTV altyapısının olması gerekiyor.
    |
    |
    pharm4vita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Xreleave

Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır apartmanın merkezi sisteminden uydu üzerinden televizyon kullanırdık. Fakat bir süre önce uydu alıcımız (neta 6400 hd) bozuldu, bende türksat-digitürk gibi platformlara geçmeye karar verdim.

Açıkcası televizyonu genellikle ailem kullanıyor. Ben öyle denk gelirsem haftasonu belgesel kanalı izlerim, bunun haricinde televizyonla hiçbir bağlantım yok.

Ailemde normal kullanıcı kitlesi, her akşam yaygın kanallar (atv, fox, kanal d v.b.) kanalları izler, ilaveten trt müzik, ve haber kanallarını takip ediyorlar.

Türksatta temel paket düşündüm, alıcı olarak i-kutu fiyatı bana yüksek geldi, almasına alırımda gerek varmı karar veremedim. Birde görüntü kalitesi nasıl olur, 420 lira verip 80 liralık uydu görüntüsü almak istemem. alternatif neta alıcılarda nasıl bir görüntü kalitesi-kanal hızı veriyor pek fikrim yok.

İkinci seçenek digitürk aile paketi. Buda işimi görür gibi.

Sizler ne önerirsiniz fikrinizi almak istedim.

Okuyan ve yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Binanızda kablo altyapısı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''

• Binbaşı
    1809 Mesaj

Hocam bbc entertainmemtla ilgili bi gelisme var mi?

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

Ne zaman geleceği gelip gelmeyeceği konusunda bilgi sahibi değilim. Yeni frekansta farklı şifreleme kullanılıyorsa onunla ilgili sorundan yayın yapılmıyor olabilir. Bu konuda Aesenel bilgi sahibi olabilir.
    |
    |
    Bahsedilenler: trtunski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör aesenel

rica ederim, evet buyuk ihtimal oyledir.

|
    |

Ve onumuzdeki toplantinin 10 yil sonra olacagi soyleniyor

|
    |
    maczone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    An itibariyle 00:00 dizi tv komedi tv oldu.Yeni logo ile yayinda...

DiziTv kapandı. A2 yabancı dizi yayınına başlayacakmış önümüzdeki günlerde Sony Channel da var. Eksikliği hissedilmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 14 Şubat 2018; 0:42:54 >
    |
    |
    Sir June8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar...ülkemizdeki kablo tv şebekesinin üzerinden yayın yapan filmbox hd ve filmbox arthouse yayınlarının farklı ülkelerde kardeş kanallarıda varmış örneğin filmbox plus ve filmbox extra yayınlarını şu an uydu alıcımdaki iptv üzerinden seyrederim...
    hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...vodafone tv...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...amazon prime...bmw 2017 model...opel 2020 model...
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...ülkemizdeki kablo tv şebekesinin üzerinden yayın yapan filmbox hd ve filmbox arthouse yayınlarının farklı ülkelerde kardeş kanallarıda varmış örneğin filmbox plus ve filmbox extra yayınlarını şu an uydu alıcımdaki iptv üzerinden seyrederim...

SPI grubunun tüm kanalları için tıkla.

http://spiintl.com/channels

Ankara'da BBC Entertainment kanalı yeniden yayında. Her ilde başladı mı bilmiyorum. Bakarken AZ TV'nin yayının gitmiş olduğunu fark ettim.
    |
    |
    trtunski kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Istanbulda hala yok

|
    |

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır apartmanın merkezi sisteminden uydu üzerinden televizyon kullanırdık. Fakat bir süre önce uydu alıcımız (neta 6400 hd) bozuldu, bende türksat-digitürk gibi platformlara geçmeye karar verdim.

Açıkcası televizyonu genellikle ailem kullanıyor. Ben öyle denk gelirsem haftasonu belgesel kanalı izlerim, bunun haricinde televizyonla hiçbir bağlantım yok.

Ailemde normal kullanıcı kitlesi, her akşam yaygın kanallar (atv, fox, kanal d v.b.) kanalları izler, ilaveten trt müzik, ve haber kanallarını takip ediyorlar.

Türksatta temel paket düşündüm, alıcı olarak i-kutu fiyatı bana yüksek geldi, almasına alırımda gerek varmı karar veremedim. Birde görüntü kalitesi nasıl olur, 420 lira verip 80 liralık uydu görüntüsü almak istemem. alternatif neta alıcılarda nasıl bir görüntü kalitesi-kanal hızı veriyor pek fikrim yok.

İkinci seçenek digitürk aile paketi. Buda işimi görür gibi.

Sizler ne önerirsiniz fikrinizi almak istedim.

Okuyan ve yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Binanızda kablo altyapısı var mı?

Evet mevcut
    |
    |

• Yüzbaşı
    783 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Ankara'da BBC Entertainment kanalı yeniden yayında. Her ilde başladı mı bilmiyorum. Bakarken AZ TV'nin yayının gitmiş olduğunu fark ettim.

Bizde hala 360 yayını var BBC Entertainment kanalında . AZTV yayın var sorun yok.

Yer: Tekirdağ/Süleymanpaşa
    Bir iz bıraksınlar Türksat kablo TV yönetimi.
    S sport HD ,tv8'5 HD BBC HD ,PRO7 HD RAİ1 kanalları getirsinlerde bu kanallara sevinsek👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

AZ TV yayını sabah geldi. BBC Entertainment yeni frekansında görüntüsü biraz daha net geldi. Diğer illerde de bugün eklenir büyük ihtimalle.
    |
    |
    gderebasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.