Şimdi Ara

JUSTİNTİME USKO ŞAMPİYONU OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
4.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USKO da ki en iyi 2 clan seçimi için yapılan mücadele de JustInTime vs HeaveN arasında ki mücadele nin kaydı aşağıda ki link te verilmiştir.

http://www.youtube.com/v/FcQU0rRT_Hk&feature=plcp&hl=en&fs=1&rel=0&hd=1

GNGWC turnuvası sonunda Nationalitys clanı ile birlikte USKO 'nun en iyi iki clanından biri olduk. Almanya'da da clanımızı ve USKO'yu en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız.

JiT oyuncularına ve turnuva boyunca karşılaştığımız tüm rakiplerimize teşekkür ediyoruz.
    THATU

Patriot clanı bozulduktan sonra oyuna devam eden arkadaşlarımızı toparlayan ve senelerce birlikteliğe devam eden thatu taner kardeşim bu uzun süreceli birlik beraberlik arkadaşlığın devamında JUSTİNTİME clanını devam ettirdi ve USKO da ki en iyi 36 clan arasından ilk 2 ye girerek Almanya ya gitmeye hak kazandı.
    Kendisini ve jit ailesini tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkoc -- 26 Ağustos 2012; 19:39:02 >

• Tebrik ve başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tebrik ediyorum öncelikle. Bu clan savaşlarında benim bildiğim herkes kendi itemi kendi koşullarıyla savaştı. Eşit değildi bence. Çünkü ares piyasasıyla kronos piyasası aynı değil. Ares'de çok rahat alınabilecek itemler kronosta ateş pahası.

Yoksa herkes eşit itemle mi savaştı? Öyleyse bu ciddi ve büyütülecek bi başarı. Ama değilse ne yazık ki içler acısı bi durum. Ares 2004'ten beri var, Kronos 2011.

• Guzel gelisme tebrik ederim :) Bu arada Kranos ile Ares neredeyse ayni sadece Kronosdakiler Reb basmiyorlar belli olmamasi icin o kadar. Yoksa oraninda piyasasindan haberimiz var:)
  • Neler kaçırdım bilmiyorum ama alkoc sen bırakmamış mıydın ? Hayırlı olsun , oynadığını bilmiyordum .
  • Bu oyunda bu tür clanlar içerisindeyseniz arkadaş ortamı size oyunu katiyen bıraktırmaz. Bıraksanız dahi Hiç bir oyun Ko nun yerini tutmaz sürekli geri dönmek istersiniz .
  • burdan uskoya geçiş var mı?
    http://epicfreeprizes.com/?ref=280726
  • Vay be JustInTime senelerin clanı HeaveN da öyle ve JiT devirdi onu helal valla
  • Areste ne clanlar vardı herşey geçmişte kaldı ilk 2 ye girmeniz mucize değil çokta şaşırtıcı ve başarılı bir durum değil bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

Neler kaçırdım bilmiyorum ama alkoc sen bırakmamış mıydın ? Hayırlı olsun , oynadığını bilmiyordum .

evet bırakalı uzun zaman oldu sadece video yu sizle paylaşayım dedim.

Bu oyunu oynamak devam ettirmek için zaman özveri lazım bunlar olmadı mı devam etme şansı pek yok ancak zevkine arada girebilirsin o zaman da kopmak zor gelir.
    Justintime clanı bir ailedir orada arkadaşlar birbirlerinin karakterlerinin şifrelerini bilirler sürekli ventten organizedirler oyun içi oyun dışı hep beraberler o yüzden gerçekten aile clanıdır.İstediğimde oynamaya karakter var ama artık bizim için mazide kalan hoş sada oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Areste ne clanlar vardı herşey geçmişte kaldı ilk 2 ye girmeniz mucize değil çokta şaşırtıcı ve başarılı bir durum değil bence...

doğru areste ne clanlar vardı ne oyuncular vardı biz bunları gördük yaşadık oynadık ama hiçbiri artık yoksa ve Patriot un küllerinden bir Justintime doğup bugüne kadar geldiyse ve tüm usko arasında ilk 2 ye girdiyse bu büyük başarı olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkoc

quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Areste ne clanlar vardı herşey geçmişte kaldı ilk 2 ye girmeniz mucize değil çokta şaşırtıcı ve başarılı bir durum değil bence...

doğru areste ne clanlar vardı ne oyuncular vardı biz bunları gördük yaşadık oynadık ama hiçbiri artık yoksa ve Patriot un küllerinden bir Justintime doğup bugüne kadar geldiyse ve tüm usko arasında ilk 2 ye girdiyse bu büyük başarı olsa gerek.

şu zamanlarda NYchris , Fa1CoN , Monsterkill , 0000000 gibi adamlar keşke olsaydı hala videolarını izliyoruz ne playerlar geldi geçti areste Alkoc'da çok iyiydi o +8 fp li +8 md li hallerini biliyorum bi fotosu vardı trollerde

• Gerçekten süper bir şey JiT'in buralara gelmesi ama onlar gerçek dostlar.
  • JiT 'i tebrik ederim.
    keşke canlı izlenebilseydi.
    Heaven'i de tebrik ederim.
    GNGWC 2012 tüm videolarını izledim.
    gördüğüm kadarıyla Mage hangi klanda fazlaysa ve toplu hareket ediyorlarsa onlar kazanıyor.
    Nationalitys'de de çok fazla mage var.
    inşallah
    Almanya ve Kore'de Türkleri gururlandırırsınız...
    tüm klanlarımıza başarılar.
    ___Bu arada Mageler nerflencek diyorlar....
  • usko şampiyonu jit olmuştur
    tebrik ederiz knight online resmi sitesinde turnuva resimleri de mevcut
  • Helal adamlara. Su oyunu adam gibi oynamak bir nasip olmadi gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süper adamlar var yaa :) alkoc seni cok takıp ederdım ya :) esınlendıgım felan cok olmustur ..
    oynayıp kazanan kaybedenlerı tebrık etmek gerekır ..
  • Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefa abiden alıyorum haberleri çok sevindim videoları da takip ettim
  • Helal olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.