Yüzbaşı
05 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şu yeni Jamadar veya stafflar nasıl elde edılıyor. cuma gunu olan event tarzı yerden mı ? bılgı alabılır mıyım acaba ?
Hayırlı forumlar.
59 lvl master acılmamıs +6 fs lı 20k+ nplı ardream karakter satılıktır.Yan charı 69 base prıesttır.
itemleri pek olmasada.

dual old Rol
dual dex 8 kupe
old PP
old Ske
md +7 reb ıtem bulunmaktadır.

karakterın her turlu bılgısı mevcuttur.
illegal bır olayı olmamıstır.
herkese hayırlı forumlar.

forumda bulunuyorum sureklı msj yolu ıle anlasabılırız.

Cezmi dayı'da gördüm.
59 lvl human karakter. ıtemsızdır sadece old takıları mevcuttur. elle kasılmıs olup ardreamda bır sure np kasılmıştır. Hapis olayı kesinlkle olmamıştır tüm bilgileri mevcuttur. yan charlarda 74 rogue 73 pri mevcuttur. ek bilgi.

SS'ler :

http://imageshack.us/photo/my-images/16/46u2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/32/2cmf.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/821/6tei.jpg/

forumdan msj yolu ıle ulasabılırsınız. charı oyun ıcı gb ıle satılacaktır. cok makul fıyata satılıktır. alıcak arkadasa hayırlı olsun smdıden. char old takılarla bırlıkte walkry setıyle verılecektır. resımdekı cıtınler ve daggerlar yoktur. bılgınıze. eksik bilgi var ise affola özel mesajdan ulasın bılgı verırım zaten foruma sureklı bakınıyorum. Hayırlı forumlar herkese.
arkadaslar bilgisayarımla alakalı bir şey sorucam da. knight'ta oynadığım char soyulmuş sıkıntı yok soyulsunda. destan serveri ilk acıldıgı zamanlar kospla charı kasmıstım. sonra bırakmıstım virus olduguna daır bır uyarı almadım antıvursten felan. ama gectıgımız hafta chara bakım dedım ıtem yk para yok vb.. acaba kosp yuzunden mıdır ? suan antıvırusle tarattım 1 adet vırus vardı sıldırdım. acaba yeterlı mıdır ? laptop win7 oldugundan ben atamıyorum bılemıyorum format ıcınde para veresım yok. bilen arkadaslar yardımcı olabılır mı acaba ?
şuan halihazırda kullanmıs oldugum laptop budur arkadaslar. bunu elden cıkarmak ıstıyorum fıyatı konusunda bılgı verebılır mısınız acaba ?
herkese iyi forumlar.
beyler gırakonda 59 lvl ınt prıestım bulunmaktadır.
sıkıldıgımdan satmak ıstıyorum.
ıtemler :
+1 whıte sılver earrıng - old wse 700m civarı
+1 Elemental pendat 12 gb en az
+1 ske belt 9 gb
+1 dual foverın tanesı 8 gb
+7 holy anımor +7 dread shıeld ıkısı 9-10 gb
+ 7 prıest chıtın dd 8 gb
charı sıfırdan elle kastım human prıest. chıtın set dızemedıgım ıcın np kasmadım :) zaten setı dızıcek para bulamadıgım ıcın satıyorum.
ilgilenenler özelden ya da buradan ulasabılır.
guven ya da referans saglarım. Sakarya yüzyüze olabılır.
gbye donusturucem satılmazsa 1-2 gun ıcınde.
beyler arkadaslar ardream da bır charım var. sc alıcam fakat undy sc alsam basabılıyor muyum ardreamda ? bılenlerınız cevap verebılır mı ?
şimdiden teşekkürler hayırlı forumlar.
beyler bıldıgımız uzere bazı ıtemler ısım degısıklıgıne ugradı.
ben White-Silver earring dogru mu yazdım bılemedım ama , bu ıtemı arıyorum ısmı degısmıs sanırım buy merchantta yoktu bılen eden var mı acaba ?
server da Gırakon
oyunda karakter secımınden sonra bu hata ıle karsılasıyorum ne yapabılırım ?
Hakkında
Forum İmzası:
Belki de herkesin beklediği bir gemi varsa demek ki!
Hakkımda:
F1DDC0B5286F44CE91C7447033A92556.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.620
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 41.071 (Bu ay: 166)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.