Şimdi Ara

Jumanji Welcome to the Jungle 29-12-17

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Jumanji'nin yeni filmi için tarih verdi..

Jumanji Welcome to the Jungle 29-12-17

Teaser

Trailer

farklı bir yorumla geliyor film, biraz risk alınıyor gibi bakalım nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightwing -- 20 Ocak 2018; 0:7:38 >

• Rahmetli Robin Williams'ı hatırladım yine Onun gibisi zor gelir artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Rahmetli Robin Williams'ı hatırladım yine Onun gibisi zor gelir artık.

kesin oynatılmak istenirdi yaşasaydı
  • Jumanji efsane filmdi sonra zagora miydi o film cok kotuydu bence devami gibi bir seydi. Bu filme her sekilde gidilir ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirsten Dunst oynayabilir aslında yine, büyüdü serpildi
  • yakın tarihde izleyince eski tadını vermemiş filmdir
  • umarım ilki kadar iyi olur başka bir beklentim yok.
  • belkide yaştan dolayı, küçükken çok beğendiğim super mario bros filminin imdb puanını görünce böyle düşünmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

yakın tarihde izleyince eski tadını vermemiş filmdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Jumanji efsane filmdi sonra zagora miydi o film cok kotuydu bence devami gibi bir seydi. Bu filme her sekilde gidilir ama

Filmin ismi Zathura'ydı ve kötü bir filmdi. Jumanji çok da iyi olmasa bu filmden açık ara iyiydi. Gelse de olur gelmese de ama gelmesini pek istemem açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zathurayı ben 9 yaşımda sinemada izlemiştim çok beğenmiştim etkisinde kalmıştım baya, eve gidip oynuyordum falan. Çocuk filmi olarak güzeldi demek ki, şimdi fragmanına baktım bayağı kötü gözüküyor
  • Yine izleyesim geldi.. Çok tatlı bir filmdi yahu. Williams usta büyüksün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Yine izleyesim geldi.. Çok tatlı bir filmdi yahu. Williams usta büyüksün.

bende izlicem aynen bi tazelemek lazım anıları
  • Efsane filmdir sinemada seyretmiştim severim böyle filmleri,hala daha aynı etkiyi alırım hatta oyunculuklara gene hayran kalırım,zenci elemanın başına gelenler için bile defalarca seyredebilirim,zaten kendini iyi hisset filmlerinden biridir.
  • Robin Williams gibi efsane oyuncular kolay yetişmiyor o olmadan 2.film anlamsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel filmdi. Özelikle çizgi filmi çok güzeldi Jumanji nin. Bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Yine izleyesim geldi.. Çok tatlı bir filmdi yahu. Williams usta büyüksün.

İzleyecek film bulamayınca yine bunu izledik bu akşam ailecek. Zamanına göre oldukça iyi bir film. Yalnız diğerleri neyse de maymunlardaki CGI ve örümceklerin birer maket-oyuncak olduğu çok belli oluyor onun dışında görselleri fena değil. 1995 yılı neticede. Aslında filmi yineden çekeceklerine devamını yapsalar daha iyi olurdu. Filmin sonunda devamı yapılır diye açık kapı bırakılmış.
  • Tam arşivlik filmlerden ne izlerdik bunu Yine izleyesim geldi.
  • Yeni teknolojilerle daha güzel efektler görürüz, güzel olur umarım. Hikaye Kirsten Dunst üstünden gidebilir hatta. "küçükken oynamıştım, yine karşıma geldi bu oyun" gibisinden bağlarlar. Mis gibi de olur.
  • 28 Temmuz 2017'ye ertelendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.