Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.044
Cevap
96
Favori
754.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2011 premium paket 89binde otomatik juke,eşim için nasip olursa alacağız.

konuyu detaylı inceleme şansım ne yazık ki olmadı.

aracı genel anlamda tavsiye edermisiniz?kronik sayılabilecek arızalar nelerdir.

aracı almadan dikkat etmem gereken yerleri püf noktaları paylaşırsanız çok kıymete geçer.
  • bend 2012 sportpack 1.5dci aliyorum ins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 nisan ayında aldığım 1.5dci aracımın 4.5 ay önce garantisi bitti.sorunlarda baş göstermeye başladı 1 ay önce motor arıza ışığı yandı.servise götürdüm yazılımsal diyip güncelleyeceklerini söylediler.Aracı aldılar güncelleyip verdiler sözüm ona ama araçta aşırı bir titreme neyse yakıttan filan olacağını düşünüp çok takmadım.Ancak 2 depo harcadıktan sonra titreme dahada arttı.dün başka bir servise tekrar gittim bu sefer yazılım denmedi hayret!volant ta sorun dediler masrafının da 4 5 bin lirayı bulacağını söylediler.Bu arada 50 bin bakımı da yaptırdım fiyat 750 lira garantisi bitmesine rağmen fiyatlar tam anlamıyla soygun.
    Neyse şimdi ilk gittiğim servisten şikayetçi olsam dedim ama neye yarar sonuçta bir arızayla karşı karşıyayım canımı da çok sıkıyor 50 binde aksatmadan bakımlarını yaptırdığım aracın 4 5 bin lira masraf çıkarması.
  • yusufjuke kullanıcısına yanıt
    araci sert mi kullanıyorsunuz

• caca40 kullanıcısına yanıt
    Sert derken normal kullanıyorum bundan önce toyotam vardı 7 sene boyunca bana mısın dememişti.Kullanma alışkanlığımda aynı bir değişiklik yok.
  • Arkadaşlar merhaba,
    2015 nisaan juke aracımız var ve geri görüş taktırmak istiyoruz ancak dışarıdan değil orijinal olması ilk tercihimiz, ankara baykoçları aradım zetec marka 2000tl dediler, acaba aranızda taktıran oldu mu? fiyat aralıkları ve alternatif önereceğiniz ürün varmıdır? tesekkurler
  • Herkese Merhaba,

İlk sıfır aracım olarak "2017 Nissan Juke 1.6 CVT Sky Pack" modelinde karar verdim.
    Tek endişem yakıt konusu, umarım pişman olmam :)

Yakıt konusuyla ilgili güncel bilgi paylaşabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur.
    İyi forumlar.
  • Merhaba arkadaşlar, önceki mesajlarım da yazdığım üzere Juke dan hala pişmanım malzeme kalitesinden dolayı. İki gün önce farkettim ki 3. sene biterken direksiyon soyulmaya başladı. Sizler de var mı böyle bir sorun ?
  • selam dostlar, jukeların sky pack paketlerinin bazılarında, konsolda ekran mevcut ama bazılarında yok. bunun sebebi nedir?
     ### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### ### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ###

• quote:

Orijinalden alıntı: Abrakadabra.

Herkese Merhaba,

İlk sıfır aracım olarak "2017 Nissan Juke 1.6 CVT Sky Pack" modelinde karar verdim.
    Tek endişem yakıt konusu, umarım pişman olmam :)

Yakıt konusuyla ilgili güncel bilgi paylaşabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur.
    İyi forumlar.

Ayrıca, CVT şanzıman arızalarının da epey fazla olduğunu görüyorum şikayet sitelerinde.
    Kullanıcı yorumlarınızı iletebilirseniz, fikir olması açısından çok sevinirim.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abrakadabra. -- 22 Eylül 2017; 13:57:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren-1903

Merhaba arkadaşlar, önceki mesajlarım da yazdığım üzere Juke dan hala pişmanım malzeme kalitesinden dolayı. İki gün önce farkettim ki 3. sene biterken direksiyon soyulmaya başladı. Sizler de var mı böyle bir sorun ?

bende de vardı yeniden kaplattım.
  • sbr S kullanıcısına yanıt
    normalde soldaki gibi sağdaki sonradan taktırma.
  • yusufjuke kullanıcısına yanıt
    İlgin için saol hocam. Memnun musun peki, terleme vs ve kaça mal oldu?
  • Eren-1903 kullanıcısına yanıt
    24 dolara aliexpressten aldım 20 lirada döşemeciye verdim çok uzun sürmedi dikmesi.Baya memnunum terleme yapmıyor hiç,ki aşırı terleyen biriyim normalde.

https://tr.aliexpress.com/item/Black-Leather-Car-Steering-Wheel-Cover-for-Infiniti-FX-FX35-FX37-FX50-Nissan-Juke/32306409837.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6cKLxD
  • sbr S kullanıcısına yanıt
    soldaki ekranda klimadaki 71 yazısı nedir nasıl çıkıyor o rakam
  • Değerli Juke kullanıcılar sizlere bir sorum olacak.2011 model benzinli Sport Pack paket otomatik Juke sahibiyim ve hiç lpg takılmadı. Araç şu anda 57.000 km de ama yakıt tüketimi konusunda sizlerin fikirlerinizi soracağım. Aracım önceden ort 33 kuruş yakıt tüketimine sahipti ama son 1-2 depodur bana göre fazla yakmaya başladı. Şöyle ki litre fiyatı 5.19 dan 155 lira yakıt aldım ve bu yakıt ile 356-357 km yol yapabildim. Bu da yaklaşık 45 kuruş yakıt tüketimi demek ki sakin bir şekilde normal modda kullandım. Bunun sebebi ne olabilir? Önerileriniz nelerdir?
  • Sıfır almak isteyenler için güzel bir kampanya var;

2017 Nissan Juke 1.6 Sky Pack (Benzinli/Otomatik) 77.000 TL.

Ayrıca 18.000 TL. sıfır faizli 12 ay kredi kullanabiliyorsunuz, tüm Nissan bayilerinde geçerli.

Yalnız kötü olan nokta şu, bugün kampanyanın son günü, kapora verip siparişi geçerseniz Pazartesi teslim alabilirsiniz.
  • Bu vergilerle 2018'de 1.6 lt araçların çoğu gibi Juke' un da işi zor. Bu senenin satışlarını mumla ararlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer almadıysanız benim tavsiyem kesinlikle zetec (xetec) almayın, baykoçlar bu markayı takıyor fakat çok kalitesiz ve uyduruk bir sistem ve orijinal değil zaten standart double din bir sistem ve ekran kalitesi, dokunmatiği falan çok kötü.

İlla o marka olsun derseniz aynısını satan bir oto teyipçisinde o markayı maksimum 800 liraya taktırabilirsiniz.

Benim tavsiyem android auto, apple car destekleyen farklı bir sisteme yönelmeniz, zaten aracın göğsü standart dört köşe double din, herhangi bir değişime gerek kalmadan eski sistemi çıkartıp yerine kolayca takılabilir.

Benim aracımda Xetec var, olmasa da olurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvole

quote:

Orijinalden alıntı: ekinoks44

Arkadaşlar merhaba, otomatik vites nissan juke almayı düşünüyorum yalnız dikkatimi çeken bir nokta var bu aracın 2. el piyasasına baktığımda araçların kmlerinin oldukça düşük olduklarını gördüm ortalama 20bin. 80binin üzerinde hiç görmedim zaten. Neden bu kadar düşük kmlerde satılıyor. Araç çok mu yakıyor yoksa şanzımanda mı sorun var? Birde arka kolduk diz mesafesi çok dar gibi geldi resimlerden gördüğüm kadarıyla kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Hocam yüksek km li araçlarda var ancak, mesela bu aracın çoğu kullanıcısı benim gibi oluyor yani bende 1 senedir bu araç var çok binmiyoruz genelde eşim kullanıyor, kullanıcı kitlesi genelde dizel olsun az yaksın durmadan gezeyim kitlesi değilde, otomatik olsun sessiz olsun zaten az binip çok km yapmıyoruz kitlesi ve bayanlar olduğundan, benzinli otomatiklerin km si genelde düşük.

Çok yakmıyor 9lt ortalama İstanbul
    Şanzımanda kronik bir sorun yok, kullanmayı bilmeyenler her araçta olduğu gibi bu araçta da şanzımanı bozuyorlar.
    Araç çok satılmış, 1000 tane ikinci el ilanı var, piyasada kaç araç var siz düşünün bu sebeple araştırınca karşınıza çıkan şikayet sayısı 500 de 1 bile değildir.
    Aratırsanız Citroenin mcp sinde, vw grubunun dsg şanzımanında vs. veya diğer yeni nesil yarı otomatik tüm şanzımanlarda yaşanmış birçok şikayete rast gelebilirsiniz, dediğim gibi şikayet sayısı satış adeti ile alakalı
    Arka koltuk diz mesafesi çok çok geniş olmamakla beraber 180cm bir insana kadar rahat ettiriyor, d segmenti sedan araç konforu beklememek lazım arka taraftan

Kısacası 1.6 cvt kullanıcısı olarak, şehir içi kullanayım, aşırı fazla performans beklentim olmasın aracım bir tarzı- ruhu olsun, biraz yerden yüksek olsun piyasadaki bütün araçlardan farklı birşey kullanayım derseniz tavsiye ederim.

Selam volvile hocam nissan juke 1.2 tc yada 1.5 dci almayı düşünüyorum 1.2 mi önerirsiniz yoksa 1.5 dci

1.2 dci 27000 km gibi civarda buldum 2013 model

1.5 dci 77000 km de buldum bazen yaylaya doğru çıkıyorum eşyalarla 5 kişi yani 1.2 tc tuebosu ile sorin yaşar miyim bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Nit : manüel vites

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.