Şimdi Ara

...::: Juiced 2 İnceleme :::... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
16.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Drifti en fazla 100.000'e kadar yapabildim.. ayrıca 2 bölümde herhangi bir çarpma olduğunda veya bir an durduğunuzda hemen kaybetmiş oluyorsunuz bu hakikaten çok sinir bozucu bir olay..

Oyun ise PSP için yapılmış en kaliteli yarış oyunu.. Hatta grafikleri en iyi 2-3 oyundan kesinlikle.. Juiced'in devamı gelir umarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfren

Drifti en fazla 100.000'e kadar yapabildim.. ayrıca 2 bölümde herhangi bir çarpma olduğunda veya bir an durduğunuzda hemen kaybetmiş oluyorsunuz bu hakikaten çok sinir bozucu bir olay..

Oyun ise PSP için yapılmış en kaliteli yarış oyunu.. Hatta grafikleri en iyi 2-3 oyundan kesinlikle.. Juiced'in devamı gelir umarım..

kesinlikle haklısın hele çarpınca varya ufff...
  • Arkadaşlar driftin sırrını çözseniz eminim ki sadece drift endurance oynayacaksınız. Mutlaka drift arabası olsun kaydığınız araba. Gaza sürekli yüklenmeyin. sadece dönerken basın ve kayarken arada bırakın. El freni en önemlisi her dönüşte çok kısa şekilde bir kere basmanız gerekecek arka tarafı attırmak için Mümkün olan en düşük hızda kaymalısınız çok hızlı giderseniz çarpmanız kaçınılmaz. League 2 deyim şu an 2.000.000 drift endurance istiyor. sanırım daha en altlarda 10.000.000'a kadar çıkacaktır Her lig atladığında puan katlanıyor. Ama çok zevkli.

• quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Arkadaşlar driftin sırrını çözseniz eminim ki sadece drift endurance oynayacaksınız. Mutlaka drift arabası olsun kaydığınız araba. Gaza sürekli yüklenmeyin. sadece dönerken basın ve kayarken arada bırakın. El freni en önemlisi her dönüşte çok kısa şekilde bir kere basmanız gerekecek arka tarafı attırmak için Mümkün olan en düşük hızda kaymalısınız çok hızlı giderseniz çarpmanız kaçınılmaz. League 2 deyim şu an 2.000.000 drift endurance istiyor. sanırım daha en altlarda 10.000.000'a kadar çıkacaktır Her lig atladığında puan katlanıyor. Ama çok zevkli.

Çok haklısın çok zevkli benim mesela en sevdiğim drift king yarış tipi ama uğraşıyoruz işte

• oyun güzelmiş juice juiced dedikleri kadar var eline sağlık
  • nfs undercover'dan ne kadar daha iyi bu oyun grafik olarak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_tol

nfs undercover'dan ne kadar daha iyi bu oyun grafik olarak?

çok daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

çok daha iyi

daha inmesi bitmedi ama koskoca ea 2 yıl sonra(undercover) çıkardığı oyunda daha kaliteli grafikler nasıl yapamaz?
  • Oyunda %80'deyim. Sonlara doğru oyun coşuyor
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

çok daha iyi

daha inmesi bitmedi ama koskoca ea 2 yıl sonra(undercover) çıkardığı oyunda daha kaliteli grafikler nasıl yapamaz?

çünki ea nfs serisini tüm paltformlara sırf yapmış olmak için nfs adı sattığı için yapıyor. psp ye ise konsollara verdiği önemin %10 unu bile vermiyor. ea nın amacı oyun satmak değil nfs adını satmak..

• Elıne sağlık super anlatmıssın fakat ben bıyerde taktıldım.

xbox ta oynuoyrum. lig 2 te takıldım .
    %78 arabarlda Prtotype ıstıyor ama benım hıc bı arabamda o ozellık cıkmıyor.lıg 1 gecemıyorum yardımcı olursan sevınırım.
  • Çok güzel inceleme olmuş emeğine sağlık.
  • Oyun güzele benziyo oynama fırsatı bulamadım ama yinede Midnight Club 3 daha iyi
  • Ben bu oyunu zamanında çok oynamıştım ama virajlara girmek resmen eziyetti.
  • YHA ARKDAŞLAR LÜTFEN BANA Bİ YARDIMCI OLUN LÜTFEN SU JUİCED 2 NEREDEN VE EN HIZLI Bİ ŞEKİLDE NASIL İNDİRİM KURBAN OLAYIM Bİ YARDIMCI OLUN
  • güzel oyun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.