Şimdi Ara

...::: Juiced 2 İnceleme :::... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
16.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: burcu0310

ben bu drift olayını çözemedim bir türlü.püf noktası nedir acaba?

1. Mutlaka drift arabası olmalı. araba alırken drift logosu çıkar ki genelde eski model arabaların tümü drifte uygundur.

2. Drift arabanız çok hızlı olmamalı yoksa bariyerlere çarpabiliyorsunuz. eski model bir drift arabası belirleyin ve mümkünse power mofiyesi yapmayın. sadece handling modifiyesi yapın.

3. Hız önemli. fren gaz kombinasyonu çok iyi yapılmalı özellikle drift endurance yarışlarında hiçbiryere çarpmadan ve hiç duraksamadan 1.000.000 drift point yapmanız isteniyor ki ben 40. belki 50. denemede anca yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 11 Eylül 2008; 4:25:24 >
  • arabanın kontrolleri çok kolay, bi yere çarptığında hız düşmeside hemen hemen hiç olmuyor biraz daha gerçekçi olabilirdi ama kesinlikle ps2 deki juiced dan daha iyi
  • Harikaya benziyor, teşekkürler.
  • Pcde Juiced 'i oynamıştım ve sırf dayım için Honda CRX 'i seçmiştim. PSP 'yi satmasaydım eğer devam edebilirdim.
    Göze hoş gelen resimler var beğendim ve konun için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

quote:

Orjinalden alıntı: Sempaticks

Harika bi oyun.. PSP yi aşan bi oyun grafikler nerdeyse playstation 3 boyutuna gelmiş gelecek..

O kadar var mı yaw

o kadarda değil ama iyi grafikleri hakkını veriyor.
  • drift olayına acayip sardım hırs yapıyo insan geçemedikçe bu arada bazı yarışlarda kaybedince araba gidiyor dikkat edin ben bilmeden kaptırdım bi araba
  • çok güzel bi oyun tawsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: obi_van

drift olayına acayip sardım hırs yapıyo insan geçemedikçe bu arada bazı yarışlarda kaybedince araba gidiyor dikkat edin ben bilmeden kaptırdım bi araba

evet kardeş bende hırs yapıyorum araba olayına gelince bende kaptırdım. hemde en güsel arabamı o kadarda masraf yaptım

• bıraz grafıkler ii degil sanki ama oyun guzele benzıyo
  • Drift Sağsı Ne Öyle ağzım açık kaldı..

Şehrin Atmosferi Süper

Araçlar DeSen 10 Numara

@SONY_55 Arkadaşında Deiği gibi Gerçekten PSP deki en iyi oyun
  • Oyunu silmiştim ancak yedeklemiştim...Format atınca gitti.Tekrar çekmeyi düşünüyorum.NFS:MW ye baya bi odaklandm.Cidden süpermiş...Bunuda tekrar çekip bir şans daha vericem.Biraz daha başında oturmalıyım.
  • harbi güzel oyuna benziyor.gerçi psp yok ama aldığım zaman kesin yükleyeceğim oyunlardan biri olur diye tahmin ediyorum.
  • multiplayer nasıl oynanıyor dostum bu ama gercekten güzel hele drift endurance ler yokmu 1 milyon yapana kadar göbegim cıktı :D
  • PSP için çok kaliteli bi araba yarışı, herkese tavsiye edilir..
  • bu oyunun veya midnight club la nın umdsini satan varmı ???
  • 2.el kısmında psp oyun umdleri satatn biri vardı ama içinde bu oyunlar varmı bilmem
  • arabalarımızı karsılasıralım en guselını secelım herkez yapsın benm wr ama ekran goruntusunu almadımkı:D
  • Deniyeceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah5434

arabalarımızı karsılasıralım en guselını secelım herkez yapsın benm wr ama ekran goruntusunu almadımkı:D

benimkiler yukarda valla
  • Bende bir araba kaptırdım bilmeyerek Adamlar bir de bende aldıkları arabayla yarışa giriyorlar Kendi arabamı alacam ellerinden
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.