T

Binbaşı
25 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.
Sonunda üstüne kata kata oluşturduğum miktar 30 bin TL oldu bu fiyata alınabilecek çok araba var fakat bir seçici olduğum için bir takım sıkıntılar ve etraftan gelen fikirler iyice kafamı karıştırdı. Aklımda bir kaç model var bunlardan sizce hangisi olabilir ?

Opel Astra H (Dizel)
+Dizel ve çok beğendiğim bir kasa.Yol tutuşu gayet iyi
- 1.3 motor ve 1 vites hantallığı

Opel Astra H (Benzin )
+2-3 bin kâr edip bunu arabanın görselliğine harcamak.
-Cim modülü arızası

Honda Vtec 2 (2004-2006)
+Honda 1.4 ies'ten gelen bir aşk diyelim.2 el piyasası ve güçlü motor.
-Çok kazalı ve pert araçları mevcut temizi çok zaman alır.

Fiat Bravo
+Görsel ve motor olarak iyi
-2.el piyasası

Ford Fiesta(pek bir bilgim yok )

VW Jetta (Benzin)
+Konfor & güçlü motor
-Piyasasına göre düşük miktarda param var

Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum şimdiden
Merhaba Dh Otomobil bölümü.
Eylül ayında Allah nasip ederse araba alacağız.Araba kullanim durumum ise su sekilde olacak; Kameramanim bazen arabayla ise gidebilirim,2 haftada bir İstanbul-İzmit arası yol yapacagım.Bütçe olayına gelecek olursak 27 milyar bütçem var bu 24'u arabaya vermeyi planlıyorum Honda Civic(2008)Opel Vectra(2004-2005)Opel Astra (2002) kafamdaki araçlar bunlar Honda icin kredi çekebilirim fakat oda yakıt konusunda beni üzer mı bilemiyorum bunun haricinde bana önerebileceginiz araçları bekliyorum.Yardimci olan herkese sevgi ve saygılarımı sunarım..İyi Forumlar

Not:Mobil giriş yaptıgım icin imla ve yazıma pek dikkat edemedim mazur görün)
Merhaba herkese sözlümün kalbini çok kirdim bu yüzden gururumdan ödün verip ona güzel bir jest yapmak istiyorum Allaha sukur calisiyorum ve cift mesai calistigim icin kiz arkadasima ne zamanim ve bulusmaya vaktim var bu ramazan ile birlikte br bosluk olacak ona supriz yapicam hemde gonlunu alicam cok kirdim kalbini.Bana onerisi olacak kardeslerim ve dostlarimin fikirlerini bekliyorum supriz olarak ne yapabilirim kahvaltiya goturucem onu ve kiz kulesi turu dusunuyorum ama hediyelik olarak mekana gul suslemek felan istiyorum yada bunun tarzi seyler mektup,tablo vb. 3.5 senelik bir iliskimiz var insallah 1-2 sene sonra nisan dusunuyorum ilk defa boyle bir konu aciyorum umarim pisman olmam herkese iyi geceler..

Not:Arabam var ve 800-1000 liraya kadar butce ayirdim.
Öncelikle merhaba 22 yaşındayım 1.80 Boy 62-64 kilo arasindayim vücudum kilo almaya resmen direniş gösteriyor etrafımda ki kisiler bunun sebebi düzensiz uyku ve düzensiz yemek yeme saati olarak söylüyor.Spora başladım biraz uyusugum sporla birlikte bir canlılık geldi her hafta halisaha macı yaparım.Body'de Hocamın bana yazdigi programında ketcapli mayonezli patates kızartması var,kola var,tost,bol ekmek var bunu internetten araştırdım ve bunların sadece yağ olacağını gördüm ben hem kilo almak alırken vücut geliştirmek icin bol bol tavsiyenizi istiyorum. Body yaparken program bilgisi Bilgi veren herkese teşekkürler.
Öncelikle merhaba herkese,16 kişilik kemik bir oyuncumuz var turnuvalar ile bunu devam ettiriyoruz 12 sezondur Transferli Ligve Ranked lig yapıyoruz.Bu sistemi farklı bir sistem ile bütünleştiricez.Buradaki 'Şampiyonlar Ligi' turnuvasında yer aldım ve gercekten iyi ve saygılı oyuncular gördüm.Eger katılmak isteyen olursa özel pm atarsa sevinirim.

Kurallar:
-Ligi yarım bırakmayacak ve online durumu aktif olan kişiler katılabilecek.

-Olgun ve eğlence olduğunu unutmadan,hırsına yenilip karşı tarafa saygısızlık yapılmayacak.

-Yenilgi veya galibiyet sonrası 'eline saglık veya 'tebrik ederim' mesajları unutulmayacak.

-Rakip ile bir sorun olduğu zaman yetkili kişilere gerekli şikayet olacak.

Kurallarımız bunlardir arkadaslar, Fifa'dan gercekten cok ayrı keyif almak istiyorsanız 1.sezon denemenizi tavsiye ederim xbox satıp bu turnuvada yer almak icin ps3 almıştım. Herkese seviyeli ve İyi forumlar arkadaslar .. :)
Merhaba arkadaşlar eniştemde symbol var şirkette aracı kullanan başka bir arkadaş aküyü açık unutmuş ve akü bitmiş kutup başları değişince CD çalar kendine şifre koyuyormuş bu şifreyi servis'ten başka nasıl halledebiliriz araç kiralık 2 seneliğine kiralamış eniştemin şirketi acaba rent a car biliyormudur arasak söylerler mi ? İlk sahibine veriyorlarmış bu kodları çünkü yada tek tek kombinasyonla mı uğraşcaz öyle 1 günümüzü alır nasıl olur sizce var mı bana öneri sunabilceğiniz bir durum ? Fikir veren ve yorum atan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Öncelikle merhaba.
Arkadasım kiraladığı araçla kaza yapmış,kaza su sekilde olmuş;
Arkadas park ederken motora çarpmış motor aracın üstüne düşmüş.kaput çizilmiş ayna kırılmış.Rent a car tutanak tutturmamış 400 lira istemiş ve ayna parası 280 lira istemiş araç 2011 Ford Fıesta.Tutanak tutturmama amaçları arabanın hasarını saklayip başka bı kazada orayida ekleyip arkadaştan aldıkları parayı cebe atmak ve araçta normal kasko var rent a car kaskosu değil nasıl hakkımızı ararız yarın konuşmaya gidicez tutanak tutturmak icin sonuc ne olur yorum atan atmayan arkadaslara
1.6 Dizel Golf ile sağlam bir gezmeyi planlıyorum. Haftaya salı doğum günüm (26.02) Beykoz-Kavacık-Beykoz-Kanlıca-Kavacık-Üsküdar-Altunizade-Kadıköy-Çamlıca-İzmit-Beykoz-Maslak yapmayı planlıyorum yanımda sözlüm ve bir çift arkadaş daha olacak.Fakat parasal yönden hesaplama yapmakta fayda gördüm araçı kiralamayı düşünüyorum .Eğlenmeyi istiyorum sizden yakıt hesabı isticem yardımcı olan arkadaş ve abilerime teşekkürümü borç bilirim. Hızlı heyecanlı değilim ağır seyir halinde gidicem (Devirli) ayrıca günlük kiralama şirket öneriside alabilirim şuan alacağım ücret 80 fakat varsa anadolu yakınında öneri daha iyi olur. Yorum katan bilgi veren öneri sunan herkese teşekkür ederim İyi günler.
Merhaba ben 2.el focus düşünüyordum 2006-2007 arası fakat krediler çok ağır faiz alıyor bu yüzden o sevdadan vazgeçtik şimdi 0 araçların 18 ay %0 faisiz 5600 peşinat olayı var Ford'da aylık ödeme 400 lira diyorlar beni bu konuda lütfen aydınlatın aracın parasını seneye tamamen kapaticaz tazminat ile bilgili kisilerin 1 yorumunu istiyorum
2006-2007 bir focus düşünüyorum Bakım masrafları,yıllık vergisi nasıldır öğrenciyim altından kalkabilirmiyim babama çok yük olmak istemiyorum ve dizel düşünüyorum ne diyorsunuz kullanıcıların fikirlerini bekliyorum :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.680
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 33.976 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.