Şimdi Ara

...::: Juiced 2 İnceleme :::... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
16.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psp de oynadıgım en güzel araba yarışı oyunu diye bilirim
  • Güzel bir inceleme olmuş.
    Bol resimli incelemeler Her zaman favorimdir.

Emeğine sağlık

• bu oyunda en cok drift lerde zorlanıyorum kesin dönerken arkayı çarpıyorum yanı ne yaptı isem olamdı bunun bir kolay yolu falan varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raistlin2212

bu oyunda en cok drift lerde zorlanıyorum kesin dönerken arkayı çarpıyorum yanı ne yaptı isem olamdı bunun bir kolay yolu falan varmı ?

Hocam yukarda yazmıştım bi daha yazıyım

1. Mutlaka drift arabası olmalı. araba alırken drift logosu çıkar ki genelde eski model arabaların tümü drifte uygundur.

2. Drift arabanız çok hızlı olmamalı yoksa bariyerlere çarpabiliyorsunuz. eski model bir drift arabası belirleyin ve mümkünse power mofiyesi yapmayın. sadece handling modifiyesi yapın.

3. Hız önemli. fren gaz kombinasyonu çok iyi yapılmalı özellikle drift endurance yarışlarında hiçbiryere çarpmadan ve hiç duraksamadan 1.000.000 drift point yapmanız isteniyor ki ben 40. belki 50. denemede anca yaptım.
  • bu oyunun puanı oyun sitelerinde burnouta göre düşük ama bence burnout bu oyunun yanından geçemez.drift endurance gibisi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismetdai

bu oyunun puanı oyun sitelerinde burnouta göre düşük ama bence burnout bu oyunun yanından geçemez.drift endurance gibisi yok

Çok zor ya ilk drift enduranceyi bile geçemedim 20.000 puanlı dokunmadan durmadan gitmek büyük beceri istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Çok zor ya ilk drift enduranceyi bile geçemedim 20.000 puanlı dokunmadan durmadan gitmek büyük beceri istiyor.

ben de hiç geçemiyodum uğraşmıyodum da ama 1. ligde mecbur geçmek zorundasın hem de 2 milyon puandedim ya silecem oyunu bu kadar gelmişim uğraşim dedim bi gün boyunca uğraştım ve mutlu son
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismetdai

quote:

ben de hiç geçemiyodum uğraşmıyodum da ama 1. ligde mecbur geçmek zorundasın hem de 2 milyon puandedim ya silecem oyunu bu kadar gelmişim uğraşim dedim bi gün boyunca uğraştım ve mutlu son

Helal olsun Ben daha 20.000 yapamadım
  • bbr ellerine saglık kardes.gercekten cok güzel yazmıssın.ama benim göremedigim bişe war.bazı yarıslar kilitli.extreme nitro kiti olmadan oynayamazsın dio.nasıl acıcaz extreme nitro kitini
  • tuning kısmında motor modifiyelerin olduğu yerde olması lazım extreme nitro

ordan tıklayıp arabana yükliceksin.

bazen kapalı oluyor o zmn bu topladığın çark şeklindeki şeylerle açtırıyosun.
  • Burnout Dominatorden daha çok zevk alıyorum
  • Arkadaşlar bendede bu oyun var ama bir sorunum var 5. ligdeyim ve bazı yarışlara giremiyorum 'you don't have enough crew mates' dio ne yapmalıyım çıldıracam! Bi yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler.
  • hire driver kısmından crew members die bi yer olucak tam nerede hatırlamıyorum.

ordan kendine ekip kurucaksın. hangi yarış olduğuna dikkatli bak çünki her crew memberın kendine özgü özellikleri var

mesela bazıları hiç adamalra bulaşmada 1. bitiriyor böylece yenmiş sayılıyorsunuz.

bazıları senin önüne geçen arabalara çarparak senin 1. gelmeni falan sağlıyor.
  • Çok saol arkadaşım akşama dediğini deniyeceğim, teşekkür ederim
  • Artık oyunda ustayım bitirmeme az kaldı
  • ya ben hepsini yapabiliyorumda şu hiç biyere ve vurmadan ve durmadadan drift (drift endurance) yi bi türlü yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cano93

ya ben hepsini yapabiliyorumda şu hiç biyere ve vurmadan ve durmadadan drift (drift endurance) yi bi türlü yapıyorum

Sorma hacı ya vurmadan yarış bitirme beni mahvetti. Zor geçtim onları hep. Virajlarda hep fren sık yavaş yavaş bitircen mecbur. Drift endurance de ben ilk zamanlar 20.000 yapamıodum şimdi milyon yapıom Gaza sürekli basmayaaksın azıcık basıp bırakacaksın bazı yerlerde uzun basacaksın bazen kısa. Ve el freni çok önemli. Deneye deneye yolu bulacan
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Cano93

ya ben hepsini yapabiliyorumda şu hiç biyere ve vurmadan ve durmadadan drift (drift endurance) yi bi türlü yapıyorum

Sorma hacı ya vurmadan yarış bitirme beni mahvetti. Zor geçtim onları hep. Virajlarda hep fren sık yavaş yavaş bitircen mecbur. Drift endurance de ben ilk zamanlar 20.000 yapamıodum şimdi milyon yapıom Gaza sürekli basmayaaksın azıcık basıp bırakacaksın bazı yerlerde uzun basacaksın bazen kısa. Ve el freni çok önemli. Deneye deneye yolu bulacan

Lanet yarış yaa 60000 de kaldım çarpmadan olmuyo ki
  • Az önce 1.400.000 yaptım bi türlü 1.500.000 yapamıyorum şimdi de
  • helal olsun hacı sana
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.