Şimdi Ara

Joker | DC Comics (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k var muhtemelen itunes ripi gaywt iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • içi boş ergen filmi. jp nin film deki oyunculuğu iyi mi evet ama abarttıkları kadar da mükemmel değil. joker olarak asla bir heath ledger değil. jared ile heath arası orta şeker bir joker olur anca bundan. ayrıca bu kaçıncı bruce nin anasının kolye incilerinin yere saçıldığını gördüğümüz sıktı artık.

2. filmi de çekeceklermiş ergen kaynaklı paranın kokusunu aldılar ya 4-5 diye seri çekerler artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Aralık 2019; 7:33:30 >
  • Şunun gibi birde riddler çeksinler , cgi siz aksiyonsuz gereksiz komedisiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

içi boş ergen filmi. jp nin film deki oyunculuğu iyi mi evet ama abarttıkları kadar da mükemmel değil. joker olarak asla bir heath ledger değil. jared ile heath arası orta şeker bir joker olur anca bundan. ayrıca bu kaçıncı bruce nin anasının kolye incilerinin yere saçıldığını gördüğümüz sıktı artık.

2. filmi de çekeceklermiş ergen kaynaklı paranın kokusunu aldılar ya 4-5 diye seri çekerler artık.
    Tam tersi ergenlerin sevebileceği bir film değil. Genç arkadaşlar aksiyon sever, vurdu kırdı sever, hareket sever... Bu film daha çok psikoloji içeriyor.
  • Beklediğimden de iyi çıktı film. Hiç beğenmeyenleri görmek şaşırtıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Beklediğimden de iyi çıktı film. Hiç beğenmeyenleri görmek şaşırtıcı
    ilk çıktığımda efsane değil ama iyi bulmuştum, 2 hafta sonra baya değişti fikrim şu an sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.

psikolojik filmlerle karşılaştırırsak çok daha iyi yapımlar var (a beatiful mind, machinist) daha iyi bir şey sunmuyor

çizgi roman uyarlaması dersek joker olarak kimseyi tatmin etmiyor filmin sonundaki hali bile.

karakter gelişimi ve bazı sekanslar(merdivendeki dans vs..) verilmiş ama gotham atmosferi yeterince iyi yansıtılmamış;
    bi şov sunucusu öldü diye
    bütün şehrin ayaklanmasını yemedim ben. (gotham'ın ne kadar pislik içinde olduğu, toplululuğun profiline vs daha fazla zaman ayrılabilirdi). Ve gene aynı kategorideki farklı filmlerden üstün olan bir tarafı yok bence. Özetle Overrated.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 24 Aralık 2019; 20:3:22 >

• Joker | DC Comics

• Todd Philips: "Bu filme bakmanın pek çok yolu var. Arthur, Joker olmayabilir de. Bu Joker’ın orijin hikâyesinin sadece bir versiyonu. Bir adamın akıl hastanesinde bir odada oturup anlattığı versiyon. Dünyadaki en güvenilir anlatıcı mı emin değilim."

Kaynak #FilmLoverss
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Tam tersi ergenlerin sevebileceği bir film değil. Genç arkadaşlar aksiyon sever, vurdu kırdı sever, hareket sever... Bu film daha çok psikoloji içeriyor.

Alıntıları Göster
  • Joker | DC Comics
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Bence bu filmin 2 si kesin çıkmalı.Nasil joker oldu performansı inanılmazdı.Sonrasini da Phoenix ten görmek istiyorum.

• kendi çapında iyi bir film olmakla birlikte heath ledger ın, dark knighttaki performansı kadar beni etkilemediği bir gerçektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0F7B056BC

ilk çıktığımda efsane değil ama iyi bulmuştum, 2 hafta sonra baya değişti fikrim şu an sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.

psikolojik filmlerle karşılaştırırsak çok daha iyi yapımlar var (a beatiful mind, machinist) daha iyi bir şey sunmuyor

çizgi roman uyarlaması dersek joker olarak kimseyi tatmin etmiyor filmin sonundaki hali bile.

karakter gelişimi ve bazı sekanslar(merdivendeki dans vs..) verilmiş ama gotham atmosferi yeterince iyi yansıtılmamış;
    bi şov sunucusu öldü diye
    bütün şehrin ayaklanmasını yemedim ben. (gotham'ın ne kadar pislik içinde olduğu, toplululuğun profiline vs daha fazla zaman ayrılabilirdi). Ve gene aynı kategorideki farklı filmlerden üstün olan bir tarafı yok bence. Özetle Overrated.

Alıntıları Göster
    Bence söylediğiniz kişi öldüğü için değil, Arthur un öldürmeden önce yaptığı konuşmadan dolayı halk sokağa döküldü. Ezilmekten, 2-3.sınıf insan muamelesi görmekten bıkan herkes bi kıvılcım bekliyordu ve Arthur o fitili ateşledi. Polis arabasının üzerinde dururken herkesin ona taparcasına bakması da söylediklerimi kanıtlar nitelikte.

Tabi yine beğenmeyebilirsin bir şey diyemem ona ama fikrimi söyleyeyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 27 Aralık 2019; 2:27:2 >

• Hayatınızda film mi izlemediniz de şunun için o kadar tantana yaptınız yahu? Kötü film değil kesinlikle ama bu kadar abartılmasını da anlamadım. Sosyal medyadaki abartı yüzünden sinemada izlememiştim.

• Filmden bir şey beklemiyordum ancak 3-4 gün önce izleyince fena bulmadım. Joker'in hak edene hakkını vermesi ise yer yer içimin yağlarını eritmiştir. Keşke ülkemizde de böyle iş bitirici Joker'ler olsa dedirtmiştir. Ağır ilerlemesine rağmen sıkmıyor, izleyin izletin.
  • Yeni filmde kötü adam Batman olsun

• Alelade bir sinema örneği olmadığı sadece tek bir tabloyla belli edilmiştir.

Meryem ve Çocuk İsa resmi yataklarının hemen başındadır.

Joker | DC Comics

Çünkü filmde Arthur gibi, Yeni Ahit'te İsa, Bakire Meryem'e müjdelenmiştir. Ortada olan babasızlık durumu böyle resmedilmiş. Thomas Wayne ise Roma valisi Pontus Pilate olarak; filmdeki Gotham'ın belediye başkanı şeklinde vücut bulur. İsa aynı zamanda Pontus Pilate tarafından ''halkı isyana teşvik etmek'' suçuyla yargılanır. Annesini öldürdükten sonra Joker'in kendine gelmesi aynı zamanda isa'nın diriliş hikayesine bir atıftır.

Filmdeki kaos, sıçanlar (veba), pislik ortamı, koyu bir renk paleti bir çizgi roman karakterinin ortaçağ resmi gibi duruyor kesinlikle.

Sanat yönetimi ve Joaquin Phoenix'in devasa oyunculuğu bile filme üst perdeden bakmak için bir sebeptir.

• Ben de birkaç gün önce izleyebildim, filmin bestecisi nefis iş çıkarmış. Müzikler sayesinde filmden bir an bile kopmak mümkün değil. Phoenix ise usta işi bir performans sergilemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla Türkçe dublajlısı çıkmadı sinemada internette de amatörce yapılan birkaç dublaj var.Gercek düzgün dublaj çıkar mı acaba.Altyazıyla bir problemim olmasa da bu tarz işlerde güzel dublaj yapıyoruz bunu bir de dublajlı izlemek istiyorum.Dark knight in dublajı da çok iyiydi.Bilen birisi bilgilendirirse çok makbule geçer.

• Biyografi. Ötesi yok. Benim için hüsran oldu.
    Filme anlam yklemeye çalışırsanız, dünyaları yazarsınız.
    Ben ne çıkardım, hayatınız b.ka sarınca, ciddi değişiklikler yaparsanız, bu sizi mutlu edecektir.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.