Şimdi Ara

Joker | DC Comics (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAG Awards en iyi erkek oyuncu ödülü de geldi
    Phoenix ödül konuşmasında Ledger e selam çaktı
    Oscar is loading

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Dram filmi çek, en kötüsü olsa millet beğeniyo, çöp film" diyenlere katılmıyorum.

piyasada çok iyi konuları alıp da: "basalım dramı basalım dramı, zaten beğenilir" düz mantığıyla bok olmuş dram filmleri var. mesela My Name Is Khan filmi konu olarak iyi olmasına rağmen, ve para harcanmış bir film olmasına rağmen, bizim türkiyedeki ağlamaklı içeriğe sahip dini diziler gibi tüm film boyunca aşırı derecede gerçek dışı acındırma yaparak konuyu bok etmiş bir film idi.

My Name Is Khan gibi birçok dram filmindeki eksiklik şudur: 1- senaryonun gelişimi tatmin edici olmaktan çok uzaktır, yani aşırı abartıdır, filmi yapanlar: "dramı aşırı derecede bastık mı zaten beğenir kekolar" diye düşünür. 2- gerçekten de dramın bokunu çok fena çıkartırlar. 3- işin sanat kısmına çok eğilmezler.

evet kabul ediyorum, Joker filminde izleyici üzerine manupülasyon var. gerçekten bazı yerlerde abartılar var. ancak bunu yaparken 1- dozajı kaçırmamışlar 2- bundan bağımsız olarak da filmde adamın yaşadıklarını gerçekten hissediyorsun ve bunu sağlayan iki şey var, birincisi işin sanat kısmına iyi eğilmişler, her sahnenin geçisinden müziğine ince eleyip sıkı dokumuşlar, ikincisi de senaryoyu da tutarlı yapmışlar. yani filmin sonunun nereye varacağını bildiğin halde film içerisinde gidişatı tahmin edemiyorsun, hem de senaryo abartı değil inandırıcı, gerçekçi.

annem başta olmak üzere tüm akrabalarım 20 senedir rezil türk dini dizilerini izledikleri için dram'dan kusmuş olan ve dram gördüğüm anda: "işte şimdi gene abartacaklar sonuna kadar" diye filme bakış açısı anında değişecek derecede drama olan inancını kaybetmiş olan ben bile etkilendim şahsen Joker'den.

ki ben Batman filmlerindenki joker karakterinin filmdeki sunuluşunu sevmeyen biriyim. joker filmini de ilk duyduğumda: "çoluk çocuk eğlendirecekler" demiştim. sonra konuyu okuyunca tabi fikrim değişti. fragmanı izleyince fikrim daha da değişti ve ön yargılarımı kırıp en sevmediğim film karakterlerinden birinin filmine gitmeye karar verdim ve sinemaya gittim. normalde çok nadir giderim sinemaya. ve çok doğru bir karar vermişim.

evet haklısınız dramı basmışlar ama olmuş kardeşim. bence bu sefer olmuş. aradaki bazı manüpilasyonları da görmezden geleceğim kadar olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Joker bein connect e gelmiş

• Konu Joker olmasa hayatta izlemeyeceğim tarzda bir yapım. Psikoloji , dram vs ... Fakat Arthur'un Joker gelişimi neredeyse mükemmel anlatılmış. Filmi senaryosundan oyunculuğuna gayet başarılı buldum.
  • Ben ki süper kahraman filmlerine bırak para vermeyi tvde çıksa bile izlemem batman spiderman süperman vs ama joker felsefesi olan bir film sinema 1 kez yalnız 2 kez de eşli izledim kusursuz darısı Penguen filminin başına
  • Yeni izleme firsatim oldu. Filmde 2 kusur var. Onun disinda cok iyidi.

“ Kindly return this card “

Hatun karti vermedi

6 patlarin 8 kere patlamasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 7 Şubat 2020; 21:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Yeni izleme firsatim oldu. Filmde 2 kusur var. Onun disinda cok iyidi.

“ Kindly return this card “

Hatun karti vermedi

6 patlarin 8 kere patlamasi

Otobüsteki kadın sinirden kartı yedirir diye beklemiştim yedekleri vardır onun muhtemelen.
    6 patlara izlerken dikkat etmedim daha sonra redditte denk geldim orada bir hata varmış tabii Arthur'un hayali ile gerçek farklı da olabilir. Revolver silahlar genelde 6 veya 8 mermi alıyor filmdeki silah Smith & Wesson Model 36 ve genelde 5 mermi alıyor 6 bile değil

• ALDIK BABAAAA ALDIKKKKKK
    Joker | DC Comics

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ALDIK BABAAAA ALDIKKKKKK
    Yakışır abime

• Joaquin Phoenix almış harbiden Oscar'ı. Baya iyi oynamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 10 Şubat 2020; 10:41:59 >
  • aynen hak etti
  • Updullah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

içi boş ergen filmi. jp nin film deki oyunculuğu iyi mi evet ama abarttıkları kadar da mükemmel değil. joker olarak asla bir heath ledger değil. jared ile heath arası orta şeker bir joker olur anca bundan. ayrıca bu kaçıncı bruce nin anasının kolye incilerinin yere saçıldığını gördüğümüz sıktı artık.

2. filmi de çekeceklermiş ergen kaynaklı paranın kokusunu aldılar ya 4-5 diye seri çekerler artık.
    Heath Ledger iyiydi ama Joaquin Phoenix başka bir seviyeydi. Şu ana kadar ki en iyi Joker'di bence.

Ayrıca Bu filme ergen filmi diyebilecek hangi sahneyi gördün merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 14 Şubat 2020; 22:45:10 >
  • Heath ledger li joker rolünü izledikten sonra filmin başlarındaki joker karakterindeki kişi role sahiplenemeyecek gibi gördüm ama filmin sonuna doğru karakterin gelişimi beni yanılttı. Bakalım devam filminde joker karakterinin gelişimi ile nasil bir joker görücez ?

• Ulan şu Heath muhabbeti de iyice baydı he. Heath zaten gelişmiş, hazır bir villaini oynadı. Anarşist, nedensiz, temelsiz ve saf bir kötüyü oynadı. Karakter gelişimi falan yoktu filmde.

Joaquin ise 0'dan bir karakterin Joker'e evrimini anlattı bize. Hem de şiir gibi bir oyunculukla. Zaten Joaquin ve Heath overall olarak birbirlerinden ışık yılı uzak 2 adam.

Geçiniz.

• Bu filmle bağlantılı çizgi roman veya animasyon film varmı?

• Etkileyici joker performansı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Bu filmle bağlantılı çizgi roman veya animasyon film varmı?
    Bende bunu yazmaya geliyordum, şu jokerin her şeyini öğrenmek isterim, çizgi roman harika olur.

• Phoenix gerçekten harikaydı, müthişti, bayıldım, ilk defa bir filmi iki kere izleyesim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Phoenix gerçekten harikaydı, müthişti, bayıldım, ilk defa bir filmi iki kere izleyesim var.
    Sinemada 2 kere izlediğim tek film olma özelliğini taşıyor benim için
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.