Şimdi Ara

Joker | DC Comics (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
11
Favori
44.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: David Attenborough

UPDATED 11/20/19 12:13 p.m. ET: Deadline reports that Todd Phillips and his co-writer, Scott Silver, have not made a deal for a Joker sequel and there have been no negotiations.

Furthermore, the outlet refutes earlier reports that Phillips met with Warner Bros. to discuss potential origin stories for other DC characters. According to Deadline's sources, no such meeting occured, and Phillips "hasn't even considered overseeing other DC character films."

Yok öyle bir şey. Her "Joker Sequel" başlıklı habere atlamayın.
    sen üslup nedir öğren ondan sonra burada ahkam kes.
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Senin gibi her önüne gelene atlayandan mı öğreneceğiz üslubu
  • Kamuoyu yoklaması bu.Boyle bir hata yapılacağını düşünmüyorum.2.film gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimden oldukça farklı bir joker çıktı filmin sonunda . alışılmışın dışında şeyler denemişler oyunculuk harikaydı. Marveldan alıştığımız süper kahraman filmlerini o kadar çok izledik ki farklı yorumlara artık iyice kulak tıkıyoruz . Son cümle olarak ben beğendim.
    Bu arada özellikle bir sahnede :
    Jokerin polis aracında kendine gelmesi ile bruce un ailesini kaybetmesini aynı ana denk getirmeleri ve bir kahraman bir villian aynı anda doğuşu gibi bir mesaj mı verdiler ben mi çok zorladım bilemiyorum ama o sahneyi beğendim.
  • 2.film çıkacakmış hayırlı olsun. Belki de geçmiş olsun.

• Murray diyişi hala kulağımda reisin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün izledim man of stell ile aynı güzellikte olmuş çok iyiydi anlamıyorum batman var joker var supo var marvelin tozunu yutuyorsun wb adam olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Yeni filmlerdeki Batman ve Joker karakterleri çizgi romandakilere çok daha fazla benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 25 Kasım 2019; 2:4:16 >
  • 0/10.
    Popüler kültür: dram.
    Dram film çek dünyanın en kötü filmi olsun millet en az 6/10 veriyor.
    Boşa giden 2 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

0/10.
    Boşa giden 2 saat.
    Dünyanın en boş yorumu

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Evet, biraz önce sen yaptın.

• Tam bir karakter filmi, muhteşem bir başrol. Son yarım saat su gibi aktı geçti. Oscarı da bu adama vermezlerse yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

0/10.
    Boşa giden 2 saat.
    Oscarı alıncada görürüm senin sıfırı

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Benim film alamadı diye çok üzülürüm

Popüler kültür işte. Dram çek beğenilsin saçma sapan dram çek dillere destan olsun

• Joaquin Phoenix’in başrolde yer aldığı, bir milyar dolarlık hasılatıyla milyar dolar kulübüne giren ilk 18 yaş sınırlı film olarak sinema tarihine geçen Joker’den kafa karıştıran devam filmi haberleri gelmeye devam ediyor.

DC çizgi romanlarından uyarlanan yeniden çevrimin tek film olarak kalacağı söylense de izlenme rekorları kırmasının ardından devam halkası için iddialar da sürüyor.

Joker 2 için görüşmelerini sürdüren yönetmen Todd Phillips’in yeni filmde ilkinden farklı olarak Batman'a yer vereceği konuşuluyor. İlk kez yardımcı rolde olacak Batman için düşünülen isim ise Bradley Cooper. 44 yaşındaki oyuncunun teklife sıcak baktığı ve görüşmeleri devam ettiği öne sürüldü.

• İlk kez yardımcı rolde olacak Batman

Şu cümle acayip hoşuma gitti

• Filmin Bluray çıkış tarihi 7 Ocak, DigitalHD 17 Aralık olarak belirlendi.

Muhtemelen BD 15'ine doğru düşer.
  • Filmi bugün izledim bazı replikleri bugün ABD'de terörist olarak nitelendirilen incel (involuntarily celibate) topluluğundan ilham alınmış artık senarist yönetmen kimse incel forumlarına, 4chane falan takılmış ve etkilenmiş. Bugün Türkiye'de de bir sürü joker var sadece kimse o jokerler neden jokere dönüşüyor farkında değil.
  • Psikolojik olarak etkisinde kaldığım ilk film diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.