Şimdi Ara

Joker | DC Comics (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film çok iyiydi. Phoenix, Joker rolünü canlandırmaktan öte sarmış. Leto faciasından sonra ilaç gibi geldi.

Ledger'in Joker'inin hikayesi anlatılacak denilse Phoenix'in Jokeri hikayenin kilit taşı olur. Iki Joker'de düzene karşı, anarsi ve kaos üzerine kurulu. Toplumsal sınırların yıkılması ve herkesin delilik uçurumuna düşmesi arzusu ile yanıyorlar.

WB ve DC ellerindeki evreni gerçek hayata yakın birşekilde çok iyi uyarliyorlar aslında Batman' i katip yine Nolan'nin serisi tadında bir Batman filmi ortaya çıkarabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izledim. Çok beğendim.

Aklıma bişey takıldı

Joker ile Bruce wayne hemen hemen aynı yaşta olmaları gerekmiyor muydu?

• möööörrrriyyyyyyyyyyyy
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    "Filme bakmanın, filmi okumanın birçok yolu var. Bu filmdeki Joker, çizgi romanda yer alan, herkesin bildiği Joker olmayabilir. İzlediklerimiz, hastanede Arthur'un doktora anlattığı versiyona ait Joker'in yaşadıkları. Onun dünyadaki en güvenilir anlatıcı olup olmadığını ben de bilmiyorum."

Filmin yönetmeni böyle bir açıklama yapmıştı. Zaten genel kanı Arthur Fleck'in bildiğimiz Joker ile tam anlamıyla uyuşmadığı yönünde, yönetmen de bu eleştiriye yönelik bir açıklama yapmış gibi.

Benim bildiğim Joker zeki bir adam, manipülasyon yeteneği de üst düzey. Bakıyorsun filmdeki Joker çocukken yaşadığı travma ile delirmiş, hayatındaki kırılmalar ile seri cinayet işlemeye başlamış. Yaptıklarında bir zeka yok, ilerde o bildiğimiz Joker'e dönecek hissiyatı da yok bence.
  • Güzel filmdi oyuncu performansları üst seviyede. 9/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

içi boş ergen filmi. jp nin film deki oyunculuğu iyi mi evet ama abarttıkları kadar da mükemmel değil. joker olarak asla bir heath ledger değil. jared ile heath arası orta şeker bir joker olur anca bundan. ayrıca bu kaçıncı bruce nin anasının kolye incilerinin yere saçıldığını gördüğümüz sıktı artık.

2. filmi de çekeceklermiş ergen kaynaklı paranın kokusunu aldılar ya 4-5 diye seri çekerler artık.
    yaw hee
  • Joker | DC Comics

• 2 altın küre geldi
    En iyi oyuncu:Joaquin Phoenix
    En iyi müzik:Hildur Gudnadottir

En iyi drama filmini 1917 ye verdiler skandal resmen Joker e gitmeliydi bu da

Oscarda da aynısını yapmazlar umarım

• Yakışır abime
    Joker | DC Comics

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Yakışır abime
    Oscar gecesi çok güzel geçecek

• Filmi yeni seyrettim. Joaquin Phoenix efsane oynamış gerçekten
  • Filmdeki joker batman evrenindeki joker mi? Yoksa çizgiromanlardan bağımsız bir karaktermi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joaquin Phoenix iklim değişikliği eylemine katıldığı için gözaltına alınmış.Joker reis

• Joker | DC Comics

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 13 Ocak 2020; 20:39:3 >
  • 11 DALDA OSCAR ADAYLIĞI

Şöyle 5-6 tane toplasak Allah bereket versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Filmdeki joker batman evrenindeki joker mi? Yoksa çizgiromanlardan bağımsız bir karaktermi?
    Evet hocam o evrendeki joker ancak burada sıradan psikolojik rahatsızlığa sahip bir adamın joker olma sürecini izliyoruz.
    Kendi kattıkları da çizgiromanlardan aldıkları da bir çok konu var,izlemediysen batman ın dolaylı olarak neden ve nasıl ortaya çıktığını görebilirsin.
  • Beklentimin altında kaldı. Çokça buna benzer yapım gördüm. Bu filmi ayırtedici kılan bir tarafı yok bana kalırsa. Başrol performansı güzel evet, ancak zaten daha azını beklemiyordum Phoenixten.
  • Joaquin Phoenix mukemmel oynamis. Kalbim Heath Ledger'da muhurlendi ama ancak boyle bir performansi Joker roluyle kabullenebilirdim. Bu filmin arkasina Heath Ledgerin Jokerini koy yadirgamazsin. Ayni adanmislik, ayni rolunu yasamak var. Joaquin de deli gibi calismis. Sadece kahkaha icin 4 ay ugrasmis.

• Çok beğendim. Kadro dar gibi geldi sonuçta klasik bir Batman Joker filmi değildi o yüzden olabilir ama başrol oyunculuğunun hakkını vermiş. Özellikle son sahnesi.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.