Şimdi Ara

John Wick: Chapter 2 (2017) | Keanu Reeves (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
5
Favori
13.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi dün izlemiştim ama yazma şansı bulamamıştım.

Açıkcası filmin ikincisinin planlanmadığı çok açıktı. Zoraki bir şekilde bir yerden birini getirmişler öyle devam filmini yazmışlar.

Aksiyon sahnelerinin büyük bir çoğunluğu ilk filmdekiyle aynıydı. Sonlara doğru artık yeni yeni aksiyonu, dövüş sahneleri gördük.

Köpek güzeldi.

Ian McShane reyiz'i görmek güzeldi.

Ekstrası olmayan sıradan bir aksiyon filmi olmuş bana göre.

6/10
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt

bir saat sonra atış serbest

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar müzikleri sormuşlar,

Film müthişti, 2 defa izledim. Vizyondayken bir defa daha izleyeceğim. Zaten izleyecek başka film de yok, hazır vizyondayken tekrar tekrar izleyeyim. Bence efsane bir seri.
    Bu arada böyle güzel bir filmle ilk defa metro turizm ile bir yolculukta karşılaşmam da ayrı bir hikaye Yoksa hiç haberim olmuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6234B2BB9 -- 21 Şubat 2017; 20:15:29 >

• Bu kaleler içindeki partide sahnedeki solist bir şarkı söylüyordu ismini bilen var mı

• ahaha
    benim de 2.ye gidesim geldi bu yorumdan sonra
  • Film efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu kaleler içindeki partide sahnedeki solist bir şarkı söylüyordu ismini bilen var mı

Üstteki ikinci vidyo.

• Film çok iyiydi.Uzun zamandır sinemada aksiyon filmi izlememiştim.Elhamdülillah Keanu reyiz bizi aksiyona doyurdu.Kötü diyenler 'hiç bir şeyi beğenmeme' timinden herhalde

10/8.5 verdim.
  • Birincisi daha iyiydi kısa ve net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • John wick reyis kill them all film güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

ahaha
    benim de 2.ye gidesim geldi bu yorumdan sonra

3. defa da izledim.
    Sinemia sınırı 3, 5 olsa eskisi gibi 2 defa daha izlerdim kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Aksiyon anlamımda tek kelimeyle mükemmel bir filmdi, 2 saat nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Senaryo ve kurgu olarak ilk film bir adım önde diye düşünüyorum. Peter Stormare, kısa saçlı kadın ve Cassian karakterlerini çok başarılı buldum. Keanu Reeves'e ayrı parantez açmak lazım, dövüş sahnelerinde inanılmazdı. O sahneleri çekmek için tekvando, judo, jiu jitsu ne varsa biliyordur herhalde. 50 küsür yaşına gelmesine rağmen aralıksız çekilen ve doğaçlama gereken sahnelerin hakkını vermiş. Bu serinin dövüş sahneleri sinemada yeni bir dönem başlatır diyorum, artık Rambo vari kahramanlar yerini Wick tarzı gerçekçi ve acımasız karakterlere bırakır.

3.filmin geleceği kesinleşti diyebiliriz, John Wick'in macerası nasıl son bulacak merak ediyorum.

Filmin sonunda Wick, Winston'u öldürme görevini alacak ama öldürmeden kendini öldürecek ve kendi madalyonunu ona verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 25 Şubat 2017; 11:46:20 >

• abruzzi reyis daha fazla görürüz sanmıştım olmadı , aksiyona doyurdu diyelim
  • Marmara forumda izledim. 1 saattir kulağım çınlıyor. Ses mi çok yüksek idi bana mi öyle geldi çözemedim

7/10 yine aksiyona ve headshot a doyduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 25 Şubat 2017; 19:40:57 >
  • süper bi filmdi en çok ta
    kalemle öldürme
    ve
    metroda susturucuyla ateş ettikleri
    sahneler çok iyiydi
  • Bulunduğum yerde sadece Türkçe Dublajlısı var. Böyle bir filmi Sinemada izlemek elbette harika olur. Ama arada kaldım dublaj filmi öldürüyor. Dublajlı izlersem sinemada da olsa film ölecek. Netten indirip altyazılı olarak izlersem sinemada izleyememiş olacağım. Siz olsanız ne yaparsınız ya:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Bulunduğum yerde sadece Türkçe Dublajlısı var. Böyle bir filmi Sinemada izlemek elbette harika olur. Ama arada kaldım dublaj filmi öldürüyor. Dublajlı izlersem sinemada da olsa film ölecek. Netten indirip altyazılı olarak izlersem sinemada izleyememiş olacağım. Siz olsanız ne yaparsınız ya:)

3 defa izlemiş biri olarak dublaj daha iyiydi diyorum.

Nedeni şu, tabi ki oyuncuların kendi sesi ile izlemek daha iyi. Ama eğer İngilizce seviyeniz itibariyle altyazıyı okuyarak izleyecekseniz dublajlı ile altyazılı arasında çok fark var.
    Dublajda farklı çevirmişler, altyazıda farklı. Beni baya rahatsız etti bu fark, öyle bir iki ufak yerde değil.
    Ayrıca İngilizceyi anlasan bile Rusça konuşmalar bile dublajda farklı altyazıda farklı.
    Sinemada kaçırma mutlaka izle. 400-500 el ateş ediyor John Wick, evde o ortamı yakalayamazsın. Kaliteli bir sinemada izle mutlaka.

• Kim aldıysa bu herifin arabasını getirsin artık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.