Şimdi Ara

jinekomasti :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar kolay gelsin malum başlıktanda anlayacağınız gibi genetik midir nedir bir türlü kurtulamadım şu meretten göğüsüm büyük yağlanma var artık ne ise büyük işte jinekomasti gibi duruyor doktora gitmiştim 2-3 sene önce falan muayne etti ucu sert değil geçer gibisinden saçmaladı en son ergenliğe yeni giriyordum o zamanlar ergenlik dönemine bağladı tavuk falan bir kaç şey yeme dedi kontrollere çağırdı babamgilde de var zaten dedim geçmez bu daha sonrada gitmedim doktora mıncıklamıştı uyuz olmuştum gittikçe iyice belli olmaya başladı bel incecik üst taraf şiş spora başladım toparlar diye olmadı bel yine incecik üst taraf şiş spor yaramış diye elliyorlar sinir oluyorum benim sorum şu göğüsün ucundaki o yağlardan nasıl kurtulabilirim spor hocama sordum (hoca demeye bin şahit) başından salmak için he he ağırlık arttır antrenman yap bi 4-5 ayını alır ama toparlarsın baya dedi pek inandırıcı gelmedi 3 hafta önce ağır sağlam İnatla gelişmeyen göğüs kasları için ilaç gibi programını yapıcaktım ağır girme boyun kısa kalır demişti çok değişik birisi

• Jinekomasti varsa gitmez,bende de var ufak boyutta ergenlikten kalma,sporla gitmez çünkü yağ değil ki yakasın.Bildiğin kadın meme dokusu var orada ondan dolayı ergenlik atlatıldıktan sonra cerrahi dışında çözümü yok diye biliyorum ilerleyen senelerde ben düşünüyorum aldırmayı.
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum doktorun söylediklerinden tereddütte kaldım yağ mı meme mi ergenliğe bağladı geçer dedi bi umut spora gidiyim dedim gerçi daha ergenlik bitti sayılmaz sanmıyorum ama belki bitince geçer falan cerrahi diye biliyorum bende çözümü araştırmıştım zamanında
  • Valla ben doktora gitmedim ama kesin jinekomasti dir.zayıf bir insan olmama rağmen memeler büyüktü,iş yerinde soyunma odasında alay konusu olmuştu göğüslerim

5 aydır evde spor yapıyorum ve göğüslerim eridi diyebilirim,birde spor solonuna gitsem net ortadan kaybolur.bence sizde yazılın kesin faydası olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    jinekomasti değildir o jinekomasti olsa duramazsın benimle de alay ediyorlar kafaya koydum o memeler gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: haşlanmışyumurta

jinekomasti değildir o jinekomasti olsa duramazsın benimle de alay ediyorlar kafaya koydum o memeler gidecek

kardeşim yağ olsada erimesi baya bi zor bu yüzden üst gögüs çalış üst taraf büyüyünce alt taraf şekle giriyor ama kaybolmuyor.
  • Ya kardeşim bu Türk insanına bir şey anlatılmıyor bak hala spor falan diyor. JİNEKOMASTİ SPOR İLE GİTMEZ ! JİNEKOMASTİ BİR HSTALIKTIR. KANSER NASIL BİR HASTALIK İSE JİNEKOMASTİDE BİR HASTALIKDIR. JİNEKOMASİTDE MEME YAĞI ALINIR GİBİ BASİT BAKILMAMALI. YAĞI ALDIRAN İNSANLAR KİLOLU İNSANLARDIR. ASIL OLAN GÖĞÜS HÜCRESİNİN ALINMASI. Lütfen rica ediyorum algılayın artık. Ben oldum bu ameliyatı ayrıca jinekomastiyse doktor lak diye jinekomasti der öyle yok yaşın küçük yok o yağ sertler falan doktor tabiri değil koca karı tabiri. Size ricam kendisni baş hekimliğe şikayet ediniz ve farklı bi doktora gidin...
  • Arkadaşım 1 saat ameliyat olacaksınız 1 gün sonra normal hayatınıza devam edeceksiniz merak etmeyin masadan travesti olarak kalkmayacaksınız. Özgüveniniz artacak. Memesiz saf göğüs kaslarınız olacak.

• Yağ oranından da yalancı gyno olabiliyor spora başlamadan önce benim yağ oranım yüksekti gyno var sanıyodum şimdi %14 ve gayet sağlıklı göğüslerim var.

Ama yağ oranın düşük ve memen varsa geçmiş olsun sporla gidecek birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Derrickrose34

Ya kardeşim bu Türk insanına bir şey anlatılmıyor bak hala spor falan diyor. JİNEKOMASTİ SPOR İLE GİTMEZ ! JİNEKOMASTİ BİR HSTALIKTIR. KANSER NASIL BİR HASTALIK İSE JİNEKOMASTİDE BİR HASTALIKDIR. JİNEKOMASİTDE MEME YAĞI ALINIR GİBİ BASİT BAKILMAMALI. YAĞI ALDIRAN İNSANLAR KİLOLU İNSANLARDIR. ASIL OLAN GÖĞÜS HÜCRESİNİN ALINMASI. Lütfen rica ediyorum algılayın artık. Ben oldum bu ameliyatı ayrıca jinekomastiyse doktor lak diye jinekomasti der öyle yok yaşın küçük yok o yağ sertler falan doktor tabiri değil koca karı tabiri. Size ricam kendisni baş hekimliğe şikayet ediniz ve farklı bi doktora gidin...

niye kızıyorsunuz ki jinekomasti mi değil mi emin değilim hem jinekomastinin sporla gitmeyeceğini bende biliyorum ayrıca benim göğüslerim öyle ahım şahım bir göğüs değil örnek vermek gerekirsehttp://www.jinekomasti.net/wp-content/uploads/2011/12/beforeAfter-1.jpg şu linkteki ameliyattan sonrasına benziyor hatta aynısı diyebilirim. belim ince göğüsler kabarık olunca baya bi anormal duruyor ve bu benim sinirimi bozuyor spor egzersizi sormamda ki amaç biraz şekil alsın yine abes durursa bir plastik cerrahına gösteririm

• Ne kadar şekil verirsen ver kötü duracaktır kardeşim şayet jinekomasti ise.. Bu after güzel olmamış eğer bu after güzel ise benım göğüslerim şuanda sanat eseri :D Jiinekomasti işöylede alabilirsin göğüslerin durup dururken şekilden şekile girip garip iğrenç görüntü alıyorsa jinekomastidir ama böyle normal yağlı bir gööğüs ise değildir
  • Jinekomasti ise istersen ömrün hayatın boyunca göğüs çalış, o bar ve dumbell'ları parçala jinekomastiyi oluşturan yağ tabakası asla erimez. Hatta şu uzaktan eğitim veren elemanlar oluyor facebook vb sosyal medyaya reklam veren tipler. Jinekomasti ameliyatsız, çalışma ile geçer diye yazıyorlar olimpik barla dövesim geliyor bu tipleri. Birde hafif göğüsü yağlı olan birini jinekomasti gibi gösterip, before after yaptırıyorlar. Oysa adamda jinekomasti yok ve yağ oranı düştüğünden göğüs toparlanmış. Zor bir ameliyat değil jinekomasti. Hatta operasyonların en kolayı olabilir. Küçük boyutta bir jinekomasti ise 30 dakika bile sürmüyor ameliyat, 1 saat içinde de hastaneden çıkıyorsunuz, ertesi günde işe vs vs gidebiliyorsunuz. Tabi 1 ay spor olmuyor diyorlar, özellikle ağırlık kaldırmak yasak ama 2 hafta sonra cardio vs vs gibi vücudu çok zorlamdan antremana başlayabiliyorsunuz.

• ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben bu ameliyatı geçirmiş biri olarak söylüyorum söylediğin tarz hikaye. Tabi ben burda cerrahi operasyondan bahsediyorum biliyorsunuz iki tipi var bir liposekşın bir cerrahi yöntem. Cerrahi yöntem ile olcaksanız imkanı yok işe falan gidemessiniz beni 1 hafta annem götürdü siz nediyorsunuz :D Burdan kimseyi korkutmak istemem o ağrıları yaşamama rağmen yine olsa yine olurdum korkulcak bir şey yok ama öyle ertesi gün işe gitme olayları falan hikaye. Ben 3ve 4 ayda sakat kaldım yürüyemiyorum falan diyordum doktorum bana gülüyordu. Ben şuan sanırım 8.ayımdayım ve şuanda tamamen iyileştimi hissediyorum.Ve 1 ay benım olduğum gibi ameliyatı olup ağırlık kaldırcak adama helal olsun öyle bir şey mümkün değil zaten doktorda izin vermiyor ben 6.ayda başladım ağırlık kaldırmaya ve korkulcak bir durum yok insanlar sizi tribe sokabilir nasıl kaldırcan eskisi gibi olmaz falan diyede yok valla gayet ben eskisinden iyi basıyorum :D

• Jinekomasti hormonal bir bozukluk. ergenlik döneminde anatomi ve genetikle alakalı çıkabiliyor. ya da dengesiz ve düzensiz beslenmeden kaynaklı vücut lipomasti üretiyor zaman zaman. 2 si ayrı ama teknik olarak genelde ameliyatla çözülen hastalıklar. Benim en nacizane tavsiyem özel doktorda ameliyat olun derim. sigorta hastaneleri beni maf ettiler. 2. ameliyatla iyileştim ancak. doktor isim verebilirim isteyen olursa şimdiki halimin de fotoğraflarını gösterebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.