Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gögüsler şişik ama kasmı yoksa yağmı onu sen daha iyi bilirsin.
    yumuşak ise, istersen yaptırabilirsin.
    ama bana sorarsan sarkma olmadığı sürece gerek yok. sende de bir sarkma yada uç ta toplanma gibi bir durum görünmüyor.
  • buzhokeyci B kullanıcısına yanıt
    ben ameliyat olalı 5 gün oldu. kesi yapıldığı için haliyle morarmalar var.
    doktor nasıl korseyi taktıysa öyle duruyorum.
    korseyi hiç çıkarmadan 1 hafta en az beklememi istedi doktor. memenin göğse iyice ütülenmesi için. (1- 2 ay hatta takılacağını biliyorum.)
    bence sizde korseyi bir müddet daha takın.
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Hocam dikis yerlerine terramicn isimli jel gibi birşey verdi onu sürüyorum.O sırada çektim fotoğrafı.Korseyi 1 ay hiç cikarmayacakmisim.Bugun 5. Günüm ama gece yatarken hala korseye alışamadım çok sıkıyor.Nedense gece daha rahatsız hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sırt üstü yatarken sıkıntı olmaz da sağa sola dönmek sıkıntı oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Aynen öyle.Hep yüzüstü yatardim ondan zor geldi geçmiş olsun tekrardan

Teşekkürler. Size de. Dikişler için herhangi bir zaman verdiler mi size. ?

8.gunumde yani cumartesi günü 2. kontrolüm var.Orda cikcak galiba.Ben evde haftada 2-3 defa nargile yapardım.Acaba onu ne zaman icebilirim canım çok istiyor

•  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Bu yazıyı doktor bana WhatsApp tan göndermişti. En son satırı bu konuda dikkate almanızı öneririm. Bende tek tük sigara icîyorum.

Çok teşekkürler 1 ay ara vermekte fayda var o zaman

Aynen kesinlikle.

• Yaklaşık 40 gün oldu ugursel hocaya ameliyat oldum ben de. Goguslerden yüzde 90 memnunum sadece sol göğsümun ucu sağa göre şişkin biraz. Arkadaşlarıma sorduğumda sanki sol göğüs ucu tarafını sinek issirmis gibi ufak bi siskin diyolar. Artık ödem mödem de kalmamistir bu kadar zamanda düzelmez mi bu asimetri sizce beyler. Korse takmaya biraz daha devam mı etsem yoksa artık böyle mi kaldi

• Zoezoe_ty Z kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.Zaten kimsenin vücudu yüzde yüz simetrik değil kafaya takmayın.Bariz rahatsızlık vermiyorsa

2 ay korseyi tak gitsin. sağlam olsun. (Gündüz takmak istemiyorsan gece sadece tak)
    Baktın geçmedi, çok kafana takılırsa yaz whatsaptan Uğursel hocaya. Belki bir öneride bulunur.
    Uğursel hoca söyleyene kadar bende göğüslerimdeki simetrik bozukluğu bilmiyordum. Meğer bende de varmış. :)
    İnsan vücudu yüzde yüz simetrik değil zaten. Tişört giyince garip görünüyor mu şiş kısım?

kardeşim ne kadara oldun bu ameliyatı ben de uğursel hocayı düşünüyorum
    Aşırı kg aldığım ve spor yapmayi bıraktığımda sarkma oluyor hocam keza şuanda öyle attığım resimde 78kg yum şuanda ise , böbrek ameliyatı vs olduğum için sporu bıraktım ve 95 e merdiven dayamış bulunmaktayım

• Ben spor yapicak olsam bu saatten sonra göğüs bölgesi için spor yapmam doğrusu. Göğüs şişkin olmasından sa düz olmasını tercih ederim. Ön cepheden bakınca sizde sorun yok. 45 derece açıyla fotoğraf çekince herşey ortaya çıkıyor. Örnekteki gibi.  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• Ben amaliyat olalı 15 gün oldu lipo+kesi yapıldı benim sorunum sadece meme uçlarındaki kahverengi dokunun sıcak havalarda esnemesi ve normalden büyük görünmesiydi bu nedenle meme uçlarının küçültülmesini istedim. Doktor amaliyatta memenin ucunun tamamen çıkartarak küçültüp geri diktiğini söyledi şimdilik biraz küçülmüş gibi duruyor zamanla dahada kuculecegini söyledi 16 gündür korse takıyorum korseyi günde sadece 5 dk kadar çıkarıyorum (mikrop kapmamasi için bir kerem verdi onu sürmek için)
    2 ay korse kullanmam gerektigi söylendi sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim attığım foto amaliyayin 2. Gününe ait  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Yandan tam belli olmasa da bu şekildeydi hocam görünüşü

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Sende birşey yok dostum.
    Spora devam.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.