Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ödemeler normalde 1-2 haftaya geçer. 1 ay içerisinde herşey dört dörtlük olması gerekir.
  • o zaman benim durum kötü şuan ki durumda kalacak sanırım 😏

• hakan2200 kullanıcısına yanıt

normal olan öne şişik olanı kontrol ediyorum içerde o parçadan var biraz daha normaldede bundan az daha şişkinmi işte az birşey almış bide 2 saat felan sürdü ameliyat sanki ne yaptı

• Abdullahb08 A kullanıcısına yanıt
    Ameliyat sonrası çeşitli semptomlar görünüyor. 1 ay sıkı bi sekilde korseyi çıkarmadan takın.
    Ameliyat olurken bu işin uzmanına olmak gerekiyor. İstanbul'da özel hastaneye bütçeniz yeterli gelmiyor ise, en azından gidip bezmialem de fiyat alıp bu ameliyatı yaptırın. Ordaki doktorlardan da iyi bahsediliyor.
  • buzhokeyci B kullanıcısına yanıt

Hocam ben hiç krem sürmedim ya doktor bana da banyodan sonra sür dedi ama. Nasıl sürüyoruz bu 10 gün oldu bantlar var benim dikişlerin olduğu yerde dikişlerde 2 güne cikcak

• sunsickday kullanıcısına yanıt

Hocam dikiş yerlerine çok bastırmadan hafif masaj gibi yedirerek sür bana öyle dedi

Röntgeni cektirdigimde ameliyat öncesi meme dokusu tespit edemediler bende ama görüntude ben kendimce var diyordum.2.derece jinekomasti tespit etti 4-5 doktor.Ama ameliyat sonrası sadece 700 CC yağ alındı doku yok.Serlik ya da sarkiklik falan yok ama insan bir korkuyor tabi.tekrar olmaz umarım bir rahat edemedim ya.Bunlardan bu sabah yandan ve önden çektim.

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Dostum hiç göze batan bir durum yok. Kas gibi duruyor.

Böyle bir doku olsa herhalde çıkartırdi diye düşünüyorum çünkü çok büyük duruyor.

Bende 10 gün oldu ameliyat olalı. Dikiş felan alınmayacak, dikişler kendisi düşecek heralde.
    Bana resimdeki kremi kullanmamı söyledi. Fiyat pahalı gelirse Bepanthol kullanırsın dedi.
    Genelde evet, doku olduğunda meme ucunda toplanmış ve hafif sivri gösteriyor memeyi.

Abi sağol ya valla çok kafayı takiyom su işi bir iyi olsakta rahatlasak

• Bende terramycin aldım eczaneden 10 TL fiyatı.ama göz için olanı alcakmissin.Aklinda olsun @sunsickday
    Sizde de dikiş alma gibi bir durum söylenmedi değilmi. Dikişlerin kendiliğinden düşecek değilmi. ?
  • Bu ameliyatı olan arkadaşlar daha önce DHT bloklayici ilaç kullandınız mı acaba ? Finasterid dutasterid ? Proscar avodart propecia ?
  • Ben hiç kullanmadım.

Ben haftaya cumartesi kontrole gitcem ama dikis alcak mı rutin kontrol mu bilmiyorum

Nası sürüyoruz bunu bantları kaldırıp mı bantların üstüne mi yöntemi nedir

Hocam yazmışsınız gördüm oralarda bant var bantı hafifçe kaldırıp mı süreyim üstünden

Hocam benim bantlar 3.gun çıkmıştı.Tam olarak bilemiyorum doktorunuza sormakta fayda var .

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.