Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stoch95 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
4.020
Cevap
126
Favori
869.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operasyona göre fiyat değişiyor. muayene yapıyor ona göre fiyat veriyor. 7000- 9000 arası.
    Doktor ile görüşmenizi öneririm. kendisi cep telefonunu numarasını veriyor istediğiniz zaman iletişime geçiyorsunuz.
  • 23 Eylül Çarşamba günü oldum. Bugünden itibaren sadece korse takıyorum. Doktorum 1-2 ay arası takacağımı söyledi korseyi.

30 gün sonra direksiyon derslerim başlıyor. Araba kullanacağım, sizce 1 ay sonra rahatça araba sürebilecek kıvama gelir miyim?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzhokeyci -- 8 Şubat 2021; 17:4:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kendi tecrübemi paylaşmak istedim. Bana doktor sadece liposuction ile jinekomasti geçer dedi fakat uçlarında meme dokusu çıktı şimdide ve uçlar biraz çıkık duruyor o yüzden meme dokusu var ve ucunda size rahatsız ediyorsa mutlaka kestirin.

• buzhokeyci B kullanıcısına yanıt
    h.o nerde oldunuz
  • Ameliyatı atlattik. Şimdi sıra iyi bir epilasyon merkezi bulmaya geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sunsickday kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Ankara Güven Hastanesi'nde oldum.Kesik olmadı ama bakalım sonuç nasıl olcak.Genelde sadece vaser lipo yaptıranlar anladığım kadarıyla pek memnun kalmiyor

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Jinekomasti olup olmadigimizi dokunarak nasıl anlıyoruz tam olarak ?
    Gevsek haldeyken mi yoksa kasılarak mi yoklamamiz lazım ?
    Ucunda değil de bastırınca sertlik ile karşılasiyorsak o ne oluyor

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Abi görüntüye bak sporla geçmiyorsa jinekomastidir. Ya da bi ultrason testi yapacaksin. Öyle dokunarak falan sertlik anlasilmiyor. Plastik cerraha görün bir tanr veya

çok rahat sürersin 2 haftadan sonra sıkıntılar geçiyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzhokeyci -- 8 Şubat 2021; 17:4:52 >
  • Korse takan arkadaşlar doktor dik dur artık vb dedi ama ben duramıyorum bu korseyle ya.

Şuan 5.gündeyim. Korse var sadece ama tam dik duramıyorum kollarım böyle hafif önümde omzumun. Dik durmaya çalıştığım zaman sol taraf bir garip oluyor ağrı değil kesinlikle garip bir his oluşuyor sağ göğsümde o yüzden tam dik durmuyorum. Yani tam olarak ameliyat öncesi hayatımda nasıl dümdüz duruyorsam dik bir şekilde o halde duramaz mıyım bu korse takılıyken veya belli bir süre sonra mı durabileceğim. Benim sorunumu yaşayan oldu mu
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Ben göğsüme elledigimde kıkırdak gibi parça parça sertlik hissediyordum. Gögsümü avcumun içine aldığımda avuç içinde sertlik kaliyordu. Kendinizi kasinca göğsünüzün dışında kalan serlik varsa meme dokusu da vardır. Kesi gerekir. Sadece lipo yetmez.

korseyı baya yukarda yaptım ben koltuk altıma kadar cekmıstım omuzlarım baya dık duruyordu oyle ben öyle yaptım kambur durma sansın yok
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzhokeyci -- 8 Şubat 2021; 17:5:52 >
  • Benimde kendimde en sevmediğim, meme uçları ameliyattan önce gögsümün alt kısmında olmasıydı ve hiç hoşuma gitmiyordu. Umarım 1 hafta sonra korse çıkardığımda meme uçlarının biraz daha göğüs ortasinda olduğunu görürüm.

• Umarım istediigniz gibi olur
  • Selamün aleyküm beyler sizce bende jinekomasti varmıdır.? Zayıf ve spor yaparken ki halı bu şekildeydi şuanda böbrek ameliyatı vs olduğum ve evliligin etkisi ile biraz kg landım göğüste sarkma oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 28 Eylül 2020; 17:33:26 >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Var gibi.

Devlet Hastanesi'nde test yaptırdım hocam sadece yağ dokusu var spor yapıp sıkılaşman lazım dedi.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.