Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.020
Cevap
126
Favori
869.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ameliyat sonrası 1. haftam beyler.89.1 kg ameliyat öncesi kilom.Suan diyetle 84.7 kilo oldum.Dikisler 1 hafta sonra alincakmis.75kiloya kadar diyet yapıp tekrar spora doncem bakalım sonuçlar nasıl olcak.Ameliyat ile ilgili merak ettiğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.Dusunenler tereddüt etmeden olsun insanın özgüvenini inanılmaz arttıran bir operasyon.
     JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buzhokeyci B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle çok geçmiş olsun bende amaliyat olalı 15 gün oldu kesi + lipo yapıldı senin amaliyatta kesi yapıldı mı ? Bide korseyi gün içinde 1 saat felan çıkarsam sorun olurmu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taygun.97 T kullanıcısına yanıt

Hocam sana da geçmiş olsun.Ben doktorumla konuştuğumda 1 ay süre boyunca ne kadar az çıkarırsanız sizin için iyi olur dedi.Ben sadece temizlik ve krem sürerken çıkarıyorum.Kesi yapilmadi açıkçası ondan korkuyorum biraz ilerde tekrarlar mı diye.Suan dümdüz görüntü beni mutlu ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzhokeyci -- 2 Ekim 2020; 13:18:11 >
    İnşallah geri tekrarlamaz kardeşim bu belayla bidaha uğraşmak zorunda kalmazsin banada 2 ay korse tak dedi mecbur takacağım artık cevabın için çok teşekkür ederim

Çok sağol hocam asıl ben teşekkür ederim

• 21.08.2020 de jinekomasti ameliyatı oldum. Liposuction yöntemi yazıyordu. Doktora güvendigim için sormadım meme bezini alır diye almışta galiba eskiden daha büyüktü bide ilgilenirken dokundular o bölgelere baktılar. Ultrasondada yazıyordu zaten herneyse Ücret ödemedim KARTAL LÜTFİ KIRDAR EGİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ nde sadece 200tl korse parası verdim. kazık yedim neyse dedik.. korseyi varken sonuçlardan hayran kalmıştım. 1 geçti korseyi çıkarınca bi zaman sonra gögüs ucları salmaya başladı kendini.. biri zaten hala çok hassas sızlama filan mevcut. acaba bu görüntü düzelirmi yoksa tekrar ameliyat gerekli olcakmı

• Abdullahb08 A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun amaliyatin lipo+ kesimi yapıldı yoksa sadece lipomu yapıldı bide korseyi çıkardıktan sonra göus uçları kendini saldı demişsin göğüs uçlarında korseyi çıkardıktan sonra aşağı doğru sarkmami oldu yoksa sıcak havalarda genişlediği gibi daire şeklinde genişlememi oldu.
    Bende de göğüs ve göğüsün uç kısmındaki pembe dokuda genişleme vardı beni memenin büyüklüğünden çok meme ucunun sıcak havalarda genişlemesi rahatsız ediyordu. Bu nedenle amaliyat oldum ve amaliyat olalı 15 gün oldu amaliyatta önce doktor muayene ettiğinde sadece lipo ile yağ alınacak dedi ben özellikle meme ucununda küçültülmesini istedim bu nedenle lipo +kesi yaptı((( birkaç foto üstte foto atmıştım ordan bakabilirsin göğüsün ucunu tamamen çıkarıp küçülterek geri dikmiş)))anlatmak istediğim doktora kalsa kolaya kaçacak lipo yapıp bırakacaktı inşallah senin göğüsun lipo + kesi yapıp meme ucunu küçülmüş tür yoksa çok araştırdım ben bu konuyu lipo ile göğüs ucu biraz kücültülsede kesi kadar etkili olmuyor diye biliyorum

• Güzel bir ameliyat için. Meme dokusunun çıkması şart. Doktorunuz meme dokusunu çıkarırsa zaten size ameliyathanede resmini çeker ve sonrası da resmini size gösterir. Tabi özel hastanede olduysaniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 3 Ekim 2020; 9:47:42 >
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt

:( hem özelde olduk hem doku çıkmadı kral

Lipo ile çikan şîsedeki. Esas çıkması gereken. Diğer resimdeki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 3 Ekim 2020; 12:13:6 >

dostum yandan foto çekil sarkıklık varsa meme dokusu vardır ve alınmamıştır.

Ameliyat sonrası yandan çekilen fotolar da memenin dümdüz olması gerekiyor.

aynen dedigin gibi oldu. Lipo yapıldı gögüs ucuma Baskı uyguluyorum parça büyük degil ama gine var. sıcaktada büyüyor eski halide öyleydi büyüyordu ama daha büyüktü tabi yalandan narkoz yedik kolay sanıyorlar bende işini biliyor diye karışmadım devlet hastanesi idi.

Bende devlet Hastanesi'nde oldum doktordan kesi yapıp meme ucunun kücültülmesini istediğimde iz kalır felan dedi. Ama ben yinede kesi için ısrar ettim . Keşke sende amaliyatta önce herşeyi iyice araştırıp ona göre doktorla konuşaymissin herşeyi doktorun insafına birakmasaymissin çünkü gerçekten bu devirde kimseye fazla güvenmemek gerekiyor senin amaliyatinda doktor yarım saat bilemedin 45 dk daha fazla uğraşsa sen bı ömür rahat edecektin ama bunu düşünen yok işte
    Gerçekten narkoz almak amaliyat psikolojisine girmek çok zor bide bu kadar şeye katlanıp amaliyat olduktan sonra istediğin sonuca ulaşamamak daha zor yerinde olsam doktorla bidaha konuşurdum elinden gelen birşey varsa iyileşme süreci tamamlanmadan yapar belki, yoksa bana göre tek çaren ikinci bir amaliyat olmak

Malmı bu adamlar abi neyin yapılması gerektiğini bilmiyorlarmı ya sabır inşallah şişlik vardırda iner biri sızlıyor zaten ara ara kenarlarıda sertt nedense

Bence neyin yapılması gerektiğini çok iyi biliyorlar ama önemsemiyorlar. Ama dediğin gibi biraz sis duruyor inşallah zamanla iner

Kardeşim geçmiş olsun bende 2 ay önce ameliyat oldum bende böyle ucunda şişiklik yoktu o yüzden sadece lipo oldum ve pek memnun değilim 2 hafta güzeldi baya dümdüzdü ama sonrasında şişlik oluştu ve hala geçmedi sanırım yağ tam alınmadı ama ilk haftalar baya iyiydi şuan cıvık şekilde göğsüm ucunda bişey yok ama hacimli duruyor seninkide kalmış kolay kolay inmez o doktorla görüş hemen sadece lipo olmak pişmanlıktır resim isteyen olursa ilk hafta ve 1 ay sonrası 2. ay sonrası burada paylaşabilirim

Dostum eğer ödemden kaynaklı şişlik değilse,
    Meme ucu kısımları'nın içleri alınmamış.
    Bir de aynı oranda sanki lipo yapılmamış gibi görünüyor. Bir göğüs, diğerinden daha büyük görünüyor. Umarım yaniliyorumdur. Ödemden kaynaklıdır da kısa sürede daha iyi bir görüntü oluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 3 Ekim 2020; 23:40:57 >

reis ödemler ne zaman geçer doktor devlet hastanesi olduğu için pek takmıyor yada ödem olup olmadığını nasıl anlarız

inşallah piskolojim bozuldu

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.