Şimdi Ara

Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Jeep'in 80'inci yaşına özel versiyonları kademeli olarak Türkiye pazarında satışa sunulmaya devam ediliyor. Bu kez de Renegade 80'inci yıl özel versiyonu Türkiye pazarında satışa sunuldu.

Renegade 80. yıl özel versiyon neler sunuyor?

Jeep'in küçük SUV'si Renegade'in 80'inci yıl özel versiyonunun dış tasarımında yarı parlak granit kristal vurgulara sahip yedi bölmeli ön ızgara, 18 inçlik granit gri renkli alaşım jantlar ve özel '80. Yıl Dönümü' logo dikkati çekiyor.

Küçük SUV'nin karartılmış camları ve tam LED aydınlatmaları bu yeni özel versiyonun şık görünümünü tamamlarken, Renegade'in 80'inci özel versiyonunun iç mekanında ise 80'inci yıla ait detaylara sahip premium deri koltuklar yer alıyor.

Versiyonda standart olarak sunulan sürücü ve yolcu koltuğu ısıtma ve direksiyon ısıtma fonksiyonları, panoramik açılabilir sunroof gibi donanımlar ise konforu en üst seviyeye çıkartma hedefinde bulunuyor.

Söz konusu versiyonda Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, Arka Çapraz Yol algılama özelliğine sahip Kör Nokta Uyarı Sistemi, Önden Çarpışma Uyarı ve Önleme Sistemi Plus, Şeritten Çıkma Uyarısı Plus, Akıllı Hız Yardımcısı, Trafik İşaretleri Tanıma Sistemi, ön park sensörleri gibi gelişmiş güvenlik donanımları mevcut.

Ayrıca Bkz.Otomotiv sektöründe 'ÖTV indirimi' çağrısı sürüyor

8,4 inçlik dokunmatik ekranlı UconnectTM bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto ile akıllı telefon entegrasyonu ve GPS navigasyon gibi özellikleri ile kabin içindeki teknolojik gereksinimleri eksiksiz karşılıyor.

Türkiye pazarına Euro 6D-Final normuna uyumlu 4 silindirli 1,3 litre turbo benzinli motorla sunulan özel versiyon, 150 HP güç ve 270 Nm tork üretiyor ve çift Kuru Kavramalı Şanzıman (DDCT) üzerinden gücünü yola aktarıyor.

Jeep Renegade ürün gamı temmuz ayına özel 314 bin 950 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Serinin en donanımlısı Renegade 80'inci yıl özel versiyonu ise 449 bin 950 TL'den alıcı bekliyor.

• bu ötv ile hiçbirşey alınmaz. ötv kalkarsa jeep kaplamalı doblo yerine 4x4 yükselme alçalma dizel koltuk soğutmalı 2016 s320 ye binersiniz. ötv indirimi istemiyorum aman ha. %10-20 indirdik diyip küfür etmesin kimse. ötv komple kalkmalı. türkiyedeki para arabistandan fazla. ötv olmadan da bu devlet yürür. roket iha siha yapar.

Compass alacaktım, suv ihtiyacım olmamasına rağmen heveslenmiştim. Aracın içine binip inmem bir oldu. 5000 km'deki test aracında her yerden takır tukur ses geliyordu iç mekan 1999 model araçtan esinlenilmiş sanırım. Ayrıca 400 binlik longitude donanım araçta xenon far yoktu. Kendilerini bir halt sanıyor galiba bu jeep.
    Uzun yolda kiralamıştım bu aracı. Arka koltuklarda tam priz olması vs. hoş gelmişti fakat bildiğiniz Fiat yani, kendi aracım da Punto idi. Düğmeleri vs aynı. O kadar da para etmez hissi veriyor, bagaj küçük. Fakat Fiat’in genel tarzı bu arka koltuklara veriyor. Punto da kendi segmentine göre küçük bir bagaja ama ferah bir iç alana sahipti ki bunu tercih ederim.
  • Egea cross alırım daha iyi, hemen hemen aynı araba zaten.

• Rezalet bir malzeme kalitesi var. 450 degil 250 olsa anca alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara bakınıyorduk fren yapınca arka taraf kalkıyor falan yazmışlar dı soğumuştuk, fiyat şimdi ne olmuş..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konsol ve göğüs için en kötü tasarım hangisi ise onu seçmişler galiba.

• Aracın konsolunu 2008 benzeri yapsalar yok satıcak bir araba olur dış tasaramı ise birine araba çiz desen bu arabayı direk çizer bence çok ikonik ve güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dobloyu jeep diye satıyolar

• Bagajı ufacık, şehir içi için ideal ama bu paraya edecek araç da değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanmıyorumartık31

Dobloyu jeep diye satıyolar

Alıştınız tabi yerden yüksek hb araçları suv diye itelemelerine, gerçek suv modeller garip geliyor, normalde böyle olur suv.

B segmentte bundan daha iyi suv yok(zaten bu ve vitara var) yerden yüksek hb araçlar kendi içinde karşılaştırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 24 Temmuz 2021; 9:17:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yolda kiralamıştım bu aracı. Arka koltuklarda tam priz olması vs. hoş gelmişti fakat bildiğiniz Fiat yani, kendi aracım da Punto idi. Düğmeleri vs aynı. O kadar da para etmez hissi veriyor, bagaj küçük. Fakat Fiat’in genel tarzı bu arka koltuklara veriyor. Punto da kendi segmentine göre küçük bir bagaja ama ferah bir iç alana sahipti ki bunu tercih ederim.

• AtesHırsızı kullanıcısına yanıt

Kesinlikle ! Egea cross tasarim olarak bundan cok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Alıştınız tabi yerden yüksek hb araçları suv diye itelemelerine, gerçek suv modeller garip geliyor, normalde böyle olur suv.

B segmentte bundan daha iyi suv yok(zaten bu ve vitara var) yerden yüksek hb araçlar kendi içinde karşılaştırılabilir.

Alıntıları Göster

Önden çekişli jeep almam

• bu araca bu paralar vay be ülke ne hale geldi

• bu ötv ile hiçbirşey alınmaz. ötv kalkarsa jeep kaplamalı doblo yerine 4x4 yükselme alçalma dizel koltuk soğutmalı 2016 s320 ye binersiniz. ötv indirimi istemiyorum aman ha. %10-20 indirdik diyip küfür etmesin kimse. ötv komple kalkmalı. türkiyedeki para arabistandan fazla. ötv olmadan da bu devlet yürür. roket iha siha yapar.

• Compass alacaktım, suv ihtiyacım olmamasına rağmen heveslenmiştim. Aracın içine binip inmem bir oldu. 5000 km'deki test aracında her yerden takır tukur ses geliyordu iç mekan 1999 model araçtan esinlenilmiş sanırım. Ayrıca 400 binlik longitude donanım araçta xenon far yoktu. Kendilerini bir halt sanıyor galiba bu jeep.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    İha siha ile çark dönmez bizim ülkenin geliri vergi gelişmemiş ülkelerde olduğu gibi öyle kolay değil o işler hem bizdede arablar gibi para yok adamlar yerin altından çıkardığıyla zengin ya biz

• quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

Compass alacaktım, suv ihtiyacım olmamasına rağmen heveslenmiştim. Aracın içine binip inmem bir oldu. 5000 km'deki test aracında her yerden takır tukur ses geliyordu iç mekan 1999 model araçtan esinlenilmiş sanırım. Ayrıca 400 binlik longitude donanım araçta xenon far yoktu. Kendilerini bir halt sanıyor galiba bu jeep.

Makyajda toplamışlar birazda araç halen kötü.

• ben geçen sene başında bunun 2018 model 17000 km deki dizel otomatik olanını galeriden alacaktım ekspertize giderken yol biraz uzundu yolda vazgeçtim.

Araba dıştan cafcaflı yakışıklı bir araba ama içten felaket. Doblo gibi. Satan arkadaşlarda doblo abi bu zaten tipi değişik sadece dedi. Yolda güldük. Dedim kalsın.

Ben 200 bine alıyordum almadım bunlar 450 yazmışlar. Alan arkadaşlarımız güle güle binsinler.

• 1.3 dizelin 150 hp versiyon ve o şanzıman fiatlara de gelse çok iyi olurdu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.