Şimdi Ara

Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok para
  • B suva 450 K verenlere selam

• 70 KM'DE FREN YAPINCA ARKASI ŞAHA KALKAN ARACA 450 BİN VERMEK İÇİN BEYİN PARÇALANMASI YAŞAMAK LAZIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 25 Temmuz 2021; 16:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marsk35

İha siha ile çark dönmez bizim ülkenin geliri vergi gelişmemiş ülkelerde olduğu gibi öyle kolay değil o işler hem bizdede arablar gibi para yok adamlar yerin altından çıkardığıyla zengin ya biz

evet araplar gibi para yok çünkü daha fazla para var. yer altı yer üstü diye vegi alma bahanelerinden birisi buda. GSMH gayri safi milli hasıla demek o devletin zenginliği demek. Kişi başına düşen gelir demek, vatandaşın zenginliği demek. GSMH olarak türkiye zengin devletler arasında. tablo bu. neticede para var mı var.

Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri
    Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleritr.wikipedia.org
    Nominal GSYİH değerlerine göre ülkeler listesi - Vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Nominal_GSY%C4%B0H_de%C4%9Ferlerine_g%C3%B6re_%C3%BClkeler_listesi

%20 enflasyon farkını koy o rakam 800 milyar dolara çıkar. Türkiye devleti yeterince zengindir. kdv yeter. ötv ye gerek yok. kdv yetmiyorsa devletteki bürokratlar harcamaları azaltsınlar.

komünist tunceli belediye başkanı, tunceliyi 55 milyon borçla almış, 3 senede 14 milyona inmiş borç. ki 55 milyon tl 3 sene önceki dolar ile 10 milyon dolardan 2 milyon dolara indirmiş borcu sen böyle düşün. adam makam arabası yerine kendi pikabını kullanıyor şöför yok, misafirleri 5 yıldızlı otele koymak yok. gelen kendi parasıyla otelde kalsın diyor vs vs... elin komünisti böyle yapsın, bizim müslüman dediğimiz cumhuriyetçi dediklemiz ötv koysun vergi artırsın. devlet vergi ile dönüyor kabul kdv yeterde artar. ötv ye gerek yok.

• Şuraya bak 1 ev parası dandik marka araba. 315 bin tl den başlayan fiyatlar. Anadolunun çoğu yerinde ve batıda 1+1 lüx evler alınabiliyor bu paralara.

• İçimdeki doblo aşkını öldürmek amacı ile 1 serisi aracımı satıp bunun 1.0 spor versiyonundan aldım.

İnşallah içimdeki egea aşkını öldürmek amacı ile bir dahaya bunu satıp maseratiye geçmeyi planlıyorum. Malum aynı grup ya pek fark yoktur her halde.

Ama ne yazık ki şu malum videodaki fren yapınca arkanın kalkması olayını bir türlü yapamadım. Acaba başka versiyonda mı bulunuyor o özellik.

• konsol olarak egeadan hallice ama kasa olarak bence güzel araba dikkat çekiyor.

• FIAT serviste çalışıyodum, jeep geldi içinde harbiden multijet motor vardı :D Şok olmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Bi ara bakınıyorduk fren yapınca arka taraf kalkıyor falan yazmışlar dı soğumuştuk, fiyat şimdi ne olmuş..

o kadar parayı bana da versen, fren yapıncaya gerek kalmadan benim de g-tüm kalkar Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• Egea cross ile renegade aynı platform araçlar.Gerenk yok o kadar para vermeye Cross alınır geçilir.Jeep Renegade 80. yıl özel versiyonu Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.