Şimdi Ara

Jax Jungle Rehber (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
16
Favori
37.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık.Karşımızda hangi şampiyona göre nasıl taktikler izlemeliyiz bununla ilgili bir şeyler yazsan daha güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Eline sağlık.Karşımızda hangi şampiyona göre nasıl taktikler izlemeliyiz bununla ilgili bir şeyler yazsan daha güzel olurdu.

Eklicem onu bi ara

şimdi bi şeyler yapıcam zamanım varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 17 Temmuz 2013; 1:02:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Eline sağlık ayrıca Jax'a Rageblade hakkında ne düşünüyorsun ?

Gunblade daha iyi. İstiyosan ikisini de al ama o kadar ofansif build çok işe yaramaz.
  • İyi bir oyuncu olmanıza rağmen kibirli değilsiniz kanım ısındı valla
  • Güzel rehber olmuş ama anlamadığım bir şey var. Counterjungle'da zorlanacağı şampiyonların arasına Amumu'yu da koymuşsun ama Amumu sürekli low hp ile dolaşıyor jungleda kesmek daha kolay olmaz mı? Birde en çok tercih edilen junglelar zor kategorisinde, o zaman jax seçmenin çok bi anlamı yok gibi.

Normalde jungle oynamam fazla, hele Jax'le hiç oynamam hatta bayadır Jax oynamadım unutmuş bile olabilirim ama bu rehber cesaret verdi, birde son olarak bir soru sorayım iki tane Doran's Blade ile başlamanın amacı nedir? Onun yerine erkenden Vampiric Scepter alıp BotRK gitsek daha mantıklı değil mi? Doran's Ring ve Blade'i stackleyenlerin amacını hiç anlayamadım, nedir bunun amacı tam olarak.

Teşekkürler. @stealthmass

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Güzel rehber olmuş ama anlamadığım bir şey var. Counterjungle'da zorlanacağı şampiyonların arasına Amumu'yu da koymuşsun ama Amumu sürekli low hp ile dolaşıyor jungleda kesmek daha kolay olmaz mı? Birde en çok tercih edilen junglelar zor kategorisinde, o zaman jax seçmenin çok bi anlamı yok gibi.

Normalde jungle oynamam fazla, hele Jax'le hiç oynamam hatta bayadır Jax oynamadım unutmuş bile olabilirim ama bu rehber cesaret verdi, birde son olarak bir soru sorayım iki tane Doran's Blade ile başlamanın amacı nedir? Onun yerine erkenden Vampiric Scepter alıp BotRK gitsek daha mantıklı değil mi? Doran's Ring ve Blade'i stackleyenlerin amacını hiç anlayamadım, nedir bunun amacı tam olarak.

Teşekkürler. @stealthmass

O olay sadece counter jungle için değil. Amumuyu kolay kolay alamıyor Jax 1v1'de ve teamfightlarda Amumu Jax'a göre daha etkili olabiliyor. Zor kategorisinde olup da çok tercih edilen Elise ve Hecarim var, diğerleri fazla oynanmayan junglerlar. Amumu kullanan uzun zamandır görmüyorum high eloda. Maokai ve Sejuani için de aynı şey geçerli. Artık herkes bruiser jungler alıp tank build yapıyor. Geçen turnuvada da gördük bigfatjiji'nin full tank Nocturne'ünü.

Onu neredeyse tüm junglerlara yapıyorum, onlar buildin tuzu biberi. Benim gibi yapan çok kişi var özellikle Shaco, Lee Sin ve Jarvan'a. Onları almanın tek amacı pahalı itemlar bitene kadar güç konusunda lanedeki adamlarla eşit gidebilmek çünkü doran itemları fiyatlarına göre gayet iyi itemlar. Mesela bu genç benim arkadaşım, o da Shaco'ya her zaman 1-2 tane doran blade alır ki kendisi best Shaco eu'dur

http://www.lolking.net/summoner/euw/19743336#history

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 17 Temmuz 2013; 7:39:24 >

• Güzel rehber, mainim cangıl beğendim
  • Eline sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık hocam ben de kaç zamandan beri Jax oynuyorum jungle'da sorum var bi kaç tane. Öncelikle ilk item ancient golem çıkıyosun,sonra BOTRK sanırım ben Wriggle ve Gunblade çıkıyorum ilk,sonra da Trinity ama her zaman build tamamlanmıyor Trinity pahalı olduğu için,BOTRK ve Ancient golem çıktıktan sonra mı trinity veya gunblade çıkıyim yardımcı olursan sevinirim wriggle ve gunblade çıkınca tanky olamıyorum oyunda TF'lerde çabuk harcanıyorum
  • Dorans-tabi-üçlü-hextech-botrk-warmog-randuin
    Bu itemlerle pek karsisina samp cikamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 21 Temmuz 2013; 14:42:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrarialanbilge

Eline sağlık hocam ben de kaç zamandan beri Jax oynuyorum jungle'da sorum var bi kaç tane. Öncelikle ilk item ancient golem çıkıyosun,sonra BOTRK sanırım ben Wriggle ve Gunblade çıkıyorum ilk,sonra da Trinity ama her zaman build tamamlanmıyor Trinity pahalı olduğu için,BOTRK ve Ancient golem çıktıktan sonra mı trinity veya gunblade çıkıyim yardımcı olursan sevinirim wriggle ve gunblade çıkınca tanky olamıyorum oyunda TF'lerde çabuk harcanıyorum

Buildi sırasıyla şu şekilde yapıyorum spirit stone > bot > 2 dorans blade > ancient golem > vampiric scepter > botrk sonrası karşıya bağlı ama genellikle trinity alıyorum. wriggle çıkmana gerek yok ancient golem çok daha faydalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Eline sağlık hocam ben de kaç zamandan beri Jax oynuyorum jungle'da sorum var bi kaç tane. Öncelikle ilk item ancient golem çıkıyosun,sonra BOTRK sanırım ben Wriggle ve Gunblade çıkıyorum ilk,sonra da Trinity ama her zaman build tamamlanmıyor Trinity pahalı olduğu için,BOTRK ve Ancient golem çıktıktan sonra mı trinity veya gunblade çıkıyim yardımcı olursan sevinirim wriggle ve gunblade çıkınca tanky olamıyorum oyunda TF'lerde çabuk harcanıyorum

Buildi sırasıyla şu şekilde yapıyorum spirit stone > bot > 2 dorans blade > ancient golem > vampiric scepter > botrk sonrası karşıya bağlı ama genellikle trinity alıyorum. wriggle çıkmana gerek yok ancient golem çok daha faydalı

Teşekkür ederim hocam streamlerdeki videolarını da izliyorum faydalı oluyo baya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Teşekkür ederim hocam streamlerdeki videolarını da izliyorum faydalı oluyo baya

tekrar stream yapıcam da şu aralar başka bi hesapla meşgulüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 21 Temmuz 2013; 19:48:09 >

• çok güzel olmuş hocam eline sağlık

diksimaov
  • Eline sağlık.
  • Rehber sayesinde az önce Jax oynadım yine. Oyunu gerçekten taşıdığımı hissettiğim hafızama kazınıcak güzel bir oyun geride bıraktım. Hem rehber hem de bunun için teşekkürler dostum. Dodge!
  • best build mahalle olmuş hocam GJ
  • Hocam verdiğiniz linklerdeki olayla ilgili bi açıklama yapabilir misiniz ? Anlamaya çalıştım ama aklı başında bi çıkarım yapamadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p(x)

Hocam verdiğiniz linklerdeki olayla ilgili bi açıklama yapabilir misiniz ? Anlamaya çalıştım ama aklı başında bi çıkarım yapamadım açıkcası.

hangi link?
  • Hocam ben flash yerine ghost alıyorum çünkü erken gank yapma fırsatım oluyor. çalıya varadan koşuyorum direk e yi basıyorum adamın yanına koşuyorum eğer flash atarsa q ile üstüne zıplıyorum garanti yiyor stunı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.