Şimdi Ara

Jax Jungle Rehber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
16
Favori
37.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

Orijinalden alıntı: Karthusnowulti

critick run ? ne kadar gereksiz olmus ..

O runeleri neredeyse bütün championlarda kullanıyorum ben ve onlar sayesinde yüzlerce kill almışımdır. Oyunun pseudorandom mekaniğini öğren ondan sonra eleştir.

o pseudorandom olayını bilmiyorum madem crit yapıcan runlardan yüzde 10 nu aç ozaman ve yüzlerce kill aldım nedir ya counter mi bu.Criticik sistemine bişey demiyorum dogrudur fakat jaxa crit gereksiz diyorum jax crit alıcagna ad ap pen fln koysan daha yararlı olur hem yüzde 2 yle ne vurucan merak ediyorum o sistemi bi açıkla
  • supportive build gitsek (sightstone, bulwark, solari vs) champı çöpe mi çeviririz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

critick run ? ne kadar gereksiz olmus ..

O runeleri neredeyse bütün championlarda kullanıyorum ben ve onlar sayesinde yüzlerce kill almışımdır. Oyunun pseudorandom mekaniğini öğren ondan sonra eleştir.

o pseudorandom olayını bilmiyorum madem crit yapıcan runlardan yüzde 10 nu aç ozaman ve yüzlerce kill aldım nedir ya counter mi bu.Criticik sistemine bişey demiyorum dogrudur fakat jaxa crit gereksiz diyorum jax crit alıcagna ad ap pen fln koysan daha yararlı olur hem yüzde 2 yle ne vurucan merak ediyorum o sistemi bi açıkla

Yüzde 10 olması bi şey ifade etmiyo burda istatistikler var. Zaten yüzde 10 crit alırsan damage az olur.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3063706

Burda da %1 critle ilgili yazılar var.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3054716

• Bana demiştim bunları Güzel rehber eline sağlık
  • Jax için şöyle bir build denedin mi hiç ?

Botrk
    Zephyr
    Frozen Heart
    Sprit Visage
    Bot

Son item ise alternatif karşıya göre kasmışlığa göre.Böylece hem cd azalır hem tanky hem iyi dmg diye düşünüyorum nedir bu build hakkında görüşlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozolua

Jax için şöyle bir build denedin mi hiç ?

Botrk
    Zephyr
    Frozen Heart
    Sprit Visage
    Bot

Son item ise alternatif karşıya göre kasmışlığa göre.Böylece hem cd azalır hem tanky hem iyi dmg diye düşünüyorum nedir bu build hakkında görüşlerin

Jax'a her build oluyor zaten ama bu buildi bitirmen hem uzun sürer hem de fazla damage olmaz teamfightta ADC'ye atladığın zaman öldürmekte zorlanabilirsin
  • Teşekkürler.
  • jungle için bladed armor kullanmıyorum açıkçası. takım arkadaşına buff verirken çok fazla sıkıntı çıkarıyor. onun dışında jax için bence rage bldade ve zephyr atma ve trinity den daha iyi. tabi rageblade ve zephyrden çok daha agrasif itemlar ama eğer takımda bir shen varsa rageblade ve zephyr tercih ederim çünkü jax zaten tflerde sustain itemları ile hayatta kalan bir champ üstelik ultisinin AD ve AP ye armor ve mr verdiğini düşününce daha mantıklı geliyor.

ve şu crit olayını biraz açarsan çok mutlu olucam herşeyin tamamiyle random olmadığını biliyorum ama nasıl işlediğini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knosy

jungle için bladed armor kullanmıyorum açıkçası. takım arkadaşına buff verirken çok fazla sıkıntı çıkarıyor. onun dışında jax için bence rage bldade ve zephyr atma ve trinity den daha iyi. tabi rageblade ve zephyrden çok daha agrasif itemlar ama eğer takımda bir shen varsa rageblade ve zephyr tercih ederim çünkü jax zaten tflerde sustain itemları ile hayatta kalan bir champ üstelik ultisinin AD ve AP ye armor ve mr verdiğini düşününce daha mantıklı geliyor.

ve şu crit olayını biraz açarsan çok mutlu olucam herşeyin tamamiyle random olmadığını biliyorum ama nasıl işlediğini bilmiyorum.

Zephyr hiç almadım çünkü ancient golem'den zaten tenacity geliyor. Verdiği diğer statlar fena değil ama bi trinity'i tercih ederim. Rageblade de bence Gunblade varken çok gerekli değil. Onu tam nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama 3 tane olmasa bile her rune page'inizde mutlaka 1 tane crit rune olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knosy

jungle için bladed armor kullanmıyorum açıkçası. takım arkadaşına buff verirken çok fazla sıkıntı çıkarıyor. onun dışında jax için bence rage bldade ve zephyr atma ve trinity den daha iyi. tabi rageblade ve zephyrden çok daha agrasif itemlar ama eğer takımda bir shen varsa rageblade ve zephyr tercih ederim çünkü jax zaten tflerde sustain itemları ile hayatta kalan bir champ üstelik ultisinin AD ve AP ye armor ve mr verdiğini düşününce daha mantıklı geliyor.

Zephyr hiç almadım çünkü ancient golem'den zaten tenacity geliyor. Verdiği diğer statlar fena değil ama bi trinity'i tercih ederim. Rageblade de bence Gunblade varken çok gerekli değil. Onu tam nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama 3 tane olmasa bile her rune page'inizde mutlaka 1 tane crit rune olsun.

haklısın ben direk solo top jax gibi düşündüm. rehber güzel olmuş bu arada eline sağlık.

• Jungle jax basliyorum Elinize saglik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberi beğendim 1-2 tane eleştirim olacak sadece
    1-2 doran yerine direk locket rushlamaya çalışsak daha yararlı olur diye dusunuyorum .Jungle da alınmış her doran zaten fakir junglerlara zarar bana göre.
    2-Flash yerine ghost almak daha iyi bir tercih olabilirdi

edit:Yazmayı unutmuşum başarılı bir rehber olmuş eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vogue -- 16 Temmuz 2013; 18:07:32 >
  • Eline sağlık ayrıca Jax'a Rageblade hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Süper bir rehber olmuş main junglerlarımdan biri yapmaya karar verdim jaxi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoDelicious!

Rehberi beğendim 1-2 tane eleştirim olacak sadece
    1-2 doran yerine direk locket rushlamaya çalışsak daha yararlı olur diye dusunuyorum .Jungle da alınmış her doran zaten fakir junglerlara zarar bana göre.
    2-Flash yerine ghost almak daha iyi bir tercih olabilirdi

edit:Yazmayı unutmuşum başarılı bir rehber olmuş eline sağlık

Aksine junglerların parası az olduğu için 1-2 tane doran almak daha iyi bence. Cost efficiency açısından çok iyi bir item çünkü doran blade. Jarvan, Lee Sin'e falan da alıyorum mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 16 Temmuz 2013; 19:19:31 >
  • Benim pngm o :(
  • gank atamıyorum :((((((((((((((((((( böyle videon falan varmı streamde çektiğin varsa iyi olur koyarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menthix

gank atamıyorum :((((((((((((((((((( böyle videon falan varmı streamde çektiğin varsa iyi olur koyarsan

burda var biraz eski ama

http://www.twitch.tv/auspexatr/c/2486499
  • eline sağlık bro
  • eline sağlık dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.