Şimdi Ara

Jant Yamulması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler dün gece başımdan bir olay geçti ve talihsiz bir şekilde arabami kaldırım kenarına sürttüm jant yamuldu ve alt marspiyel çizildi jantin ve lastiğin durumunu ney jant sanırım jant düzelme ile düzeltilebilirmis fakat lastik değişmeli mi? Marspiyel pasta cila ile geçecek türden.

Jant Yamulması

Jant Yamulması

Jant Yamulması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yamulan gri kısım kapak dediğimiz plastik yer alttaki siyah kısımda bi sorun yoksa dert etmeyin 2 tane aracımız var 2sininde birer jant kapağının ucu kırık Birinin marşpiyel de yamuk sıkıntı olmuyor zaten görsel açıdan kafanıza takmıyorsanız problem yok Kapağın yenisini çıkma olarak sanayiden alabilirsiniz
  • Resimlerin daha büyüğü yokmuydu? Seçemedim Kapağın altında sorun yoksa sorun yok usta
  • gidin bir lastikçiye, alttaki jantı 5-10 TL gibi bir ücretle düzeltirler sorunu kalmaz. jant kapağı da, görüntü sadece öyle kalsa da olur bence.
  • Kapağın altındaki siyah jantta yamulma yoksa sorun yoktur

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Resimlerin daha büyüğü yokmuydu? Seçemedim Kapağın altında sorun yoksa sorun yok usta

2. Fotoğrafı büyültüp bakarsanız siyah jant kapağın üstüne çıkmış ve trafikte yavaş bir şekilde ilerlerken araba kafayı sallıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: iade

Yamulan gri kısım kapak dediğimiz plastik yer alttaki siyah kısımda bi sorun yoksa dert etmeyin 2 tane aracımız var 2sininde birer jant kapağının ucu kırık Birinin marşpiyel de yamuk sıkıntı olmuyor zaten görsel açıdan kafanıza takmıyorsanız problem yok Kapağın yenisini çıkma olarak sanayiden alabilirsiniz

O siyah jantta ezilme var fotograftan belli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Catalcalii

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Resimlerin daha büyüğü yokmuydu? Seçemedim Kapağın altında sorun yoksa sorun yok usta

2. Fotoğrafı büyültüp bakarsanız siyah jant kapağın üstüne çıkmış ve trafikte yavaş bir şekilde ilerlerken araba kafayı sallıyor

Büyüğü yokmuydu derken espri mahiyetinde söylemek istedim 1 adet sac jant alırsınız olur biter. Zaten ucuz birsey

• lastikte çok fazla birşey yok gibi , hafif bi bombelik gördüm sanki ama o janttan dolayıda olabilir.

en güzeli jant tamir yapan bir lastikçiye gidin iyi bir yere jant kapağı değişir , jant ta düzeltilip kontrol edilip geri takılabilir yada uğraşmayıp yeni saç jant alınabilir , lastikte de çok sıkıntı yok gibi ama nolur nolmaz o düzeltien jantı ve lastiği arkaya aldırın ve lastiğide ilerde baloncuk vb yapma olasılığına karşın takip edin bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 13 Şubat 2015; 19:31:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

lastikte çok fazla birşey yok gibi , hafif bi bombelik gördüm sanki ama o janttan dolayıda olabilir.

en güzeli jant tamir yapan bir lastikçiye gidin iyi bir yere jant kapağı değişir , jant ta düzeltilip kontrol edilip geri takılabilir yada uğraşmayıp yeni saç jant alınabilir , lastikte de çok sıkıntı yok gibi ama nolur nolmaz o düzeltien jantı ve lastiği arkaya aldırın ve lastiğide ilerde baloncuk vb yapma olasılığına karşın takip edin bence .

Hocam baloncuk yapması derken? Dubleks lastiklerde böyle bir şey oluyor muydu?
  • dubleks derken motorsiklet lastiğinden mi söz ediyorsunuz ?

baloncuk derkern şöyle birşey http://img.tapatalk.com/d/14/02/14/agugy4y2.jpg
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Motosiklet lastiği de olabilirde içinde şamyel kullanılmayan lastik. Ama onlarda baloncuk yapabiliyormuş. Ama bu durumu lastiğin tel kırması diye biliyordum :)
  • lastikçiye gidin bir baksın lastiğinize yanak resimde belli olmaz. azcık kaçırsa lastiğin değişmesi gerekir yanağa yamada yapılmaz malesef. geçmiş olsun jant kapağıda ucuz bişey zaten halledersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

Motosiklet lastiği de olabilirde içinde şamyel kullanılmayan lastik. Ama onlarda baloncuk yapabiliyormuş. Ama bu durumu lastiğin tel kırması diye biliyordum :)

dubleks değil tubeless o hocam diğeri de şamriyel
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

dubleks değil tubeless o hocam diğeri de şamriyel

Tabi ifade farklılıkları olsa da ifade etmek istediğimiz şeyler aynı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.