Yüzbaşı
03 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle iyi günler askerlik görevimden dolayı forumda aktif değildim geldim ve araç alma arefesine girdik yine fakat bayan kullanacak aracı :)
Kriterlerimiz şu şekilde en fazla 60 bin bütçemiz var
hb olması daha iyi olur bayan malum.
Önceliğim dizel fakat hem çok yüksek km çıkıyor hemde ağır hasar kayıtlı araçlar çıkıyor benzin&lpg daha makul bütçeye
2012 aşağısı olmasına pek sıcak bakmıyorum
Aklımda 208 active 1.2 puretech 82 bg araç var fakat şanzuman kötü diye okuyorum yorumlarda alternatif araçlar varsa birde sizden alabilirim.
NOT: Civic uzay kasayı kabul etmiyor iç işleri bakanımız :)
Öncelikle herkese merhaba, aklıma takıldı önümüzdeki günlerde İstanbul-Kırklareli yapıcam yani Edirne gişelerinden çıkmıcam bu durumda benim sürem nasıl hesaplanacak bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Fiat Linea aracıma ses sistemi taktırmayı düşünüyorum fakat bu konuda pek bir bilgim yok forumdaşlarımın yardımına ihtiyacım var Kendi ana ünitesini orta konsoldaki orjinalliği bozmak istemiyorum belki ilerleyen zamanlarda uyumlu double ekranlar var onlardan taktırabilirim.
Mid şuanlık düşünmüyorum bütçem kısıtlı olduğu için ilerleyen zamanlarda olabilir ama öncelikli tercihim subwoofer ve anfi hedefliyorum.
Bass tonlaması güzel olursa ve tabiri caizse sesi açtığımda kulaklarımdaki pası silmek istiyorum
Son olarak bütçem 500-750 TL arasında 2. El önerilere açığım İstanbul-Avrupa yakasında ikamet ediyorum ilgilenip okuyan herkese teşekkürler
Herkese iyi günler mayıs ayında 4-5 günlüğüne araç kiralayacağım garajyeri.com diye bir yer dikkatimi çekti, benim merak ettiğim burdan araç kiralayan var mı? Varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.
Budget Avis Central tarzı kurumsal firmaları biliyorum benim merak ettiğim burdan kiralayıp olumsuzluk yaşayan var mı?
Herkese iyi günler mayıs ayında 4-5 günlüğüne araç kiralayacağım garajyeri.com diye bir yer dikkatimi çekti, benim merak ettiğim burdan araç kiralayan var mı? Varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim.
Budget Avis Central tarzı kurumsal firmaları biliyorum benim merak ettiğim burdan kiralayıp olumsuzluk yaşayan var mı?
Bilgilendirme için teşekkürler size de geçmiş olsun acı bir tecrübeniz oldu ama yaşadıklarınızı paylaşıp başka insanların başı belaya girmeden uyarıyorsunuz.
Birşey takıldı aklıma aracı alıp gürcistan'da kullansanız d bir sorun yaşanıyor mu?
Megane HB Touch Plus 1.5 dCi EDC 110 bg 67.200 TL
i30 1.6 CRDi STYLE OTM. (DİZEL) 69.643 TL 67.750 TL

İyi günler, uzun bir aradan sonra dizel otomatik arayaşına girdik ve aklımızda bu modeller var kesinlikle DSG düşünmüyoruz durumu ortada, bunlardan hangisini tavsiye edersiniz, yada buna eşit başka bir araç önerebilir misiniz kolay gelsin :)
Iyi günler dün gece başımdan bir olay geçti ve talihsiz bir şekilde arabami kaldırım kenarına sürttüm jant yamuldu ve alt marspiyel çizildi jantin ve lastiğin durumunu ney jant sanırım jant düzelme ile düzeltilebilirmis fakat lastik değişmeli mi? Marspiyel pasta cila ile geçecek türden.

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir telefon değiştirmeyi düşünüyordum ve artık zamanı geldi bütçem max. 1200 TL ve en az 5inç bu fiyata kadar pil kullanımı ve kamerası iyi olan telefon önerilerinizi bekliyorum :) İos ve windows düşünmüyorum,
Aslında Kafamda bazı modeller var örneğin; HTC Desire 816 bütçeme uygun şuan media markt'ta 1149 gibi bir fiyata satılıyor fakat yorumlarını okuduğum zaman Fiyatını hak etmeyen bir telefon olarak ortaya çıkıyor.
LG G3 Beat: Bunuda yeni gördüm son zamanlarda çok dikkatimi çekmeye başladı fakat Özellikleri düşük geliyor gibi.
Benim kafamdakiler bunlar hem benim düşündüğüm telefonlar hakkında hemde sizin önerebilceğiniz telefonlar varsa bekliyorum :)
Öyle oyun düşkünü biri değilimdir genel olarak whattsap sms olarak kullanıcam telefonu ve fazla para vermekte istemiyorum 400TL'ye kadar arızasız önerebilceğiniz telefonlar var mı samsung galaxy y hariç kesinlikle android olsun
Hakkında
Meslek: Bilgi İşlem
Forum İmzası:
Fiat Linea 1.3 Mjet 95ps Active Plus
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 320
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.094 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 100 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.