Şimdi Ara

James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • murderyamf kullanıcısına yanıt
    what?
  • Arkadaşlar ürünün 512 gb lık modelini aldım bu anakart ile uyumlu mu ?

link: Msi-b450-a-pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recon0732 -- 29 Kasım 2019; 1:26:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: recon0732

Arkadaşlar ürünün 512 gb lık modelini aldım bu anakart ile uyumlu mu ?

Uyumlu.

• AnacoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 512 gb aldım önemli verim yok işletim sistemini buna mı hdd ye mi kurayım , dram yok yavaşlar demişsiniz hdd den yavaş değildir herhalde
  • mevcutta ssd yoksa tabiki buna kur işletim sistemini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taktım bugün daha format atmadım depolama olarak duruyor , sonuç bu
    James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitebeard. -- 1 Aralık 2019; 15:46:20 >
  • Ben de Steam oyunları için kullanıyorum. Benzer sonuçları almışız. Hayırlı olsun size de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recon0732

Arkadaşlar ürünün 512 gb lık modelini aldım bu anakart ile uyumlu mu ?

1TB'sini aynı anakart ile kullanıyorum. Düzgün çalışıyor.

• Isletim sistemi bunda sorun yok gayet hizli hersey ssd de var hazirda.Fakat nvme oldugu icin iops okuma yazma ssd den iyi oldugu icin nvme iyidir

• şu üçgen hatasını ben de yaptım ulan diyorum bu böyle olmamalıydı neyse sonradan kafa bastı da düzelttim. işletim sistemi ve oyunları kurdum 400 gb kadar kullanım var 1950 mb/sn okuma 1850 yazma alıyorum. beni tatmin etti,600 tlye aldığım ürün bana gayet yetiyor. gidip de samsung evolarla karşılaştırma yapmanın pek bir anlamı yok, server falan yapıyorsanız ayrı mesele tabi.
  • Ürünün üzerinde bulunan sticker ters duruyordu, ben de stickleri çıkarıp döndürerek tekrar yapıştırdım. Gerçi çıkarınca yapışkan artık pek düzgün tutmuyor.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Oda bişeymi hocam bir keresinde ses kartı almıştım kargo kutusu biraz büyük geldi gözüme şubede kargocunun yanında açtım kutuyu çıt çıtlı ince posetin içerisinde kutusuz ürün yollanmış adama tutanak tutalım dedim ben sizin kutulu ürün aldığınızı nereden bileyim dedi çıktı işin içinden. Ürün irsalıyeli gelen internet alışveriş ürünü desemde nafile, Adama diyorumki bu ürünü aldım eve götürdüm bozuk çıktı iade edecem desem firma kutusuz ürün yollamışsınız iade almayız derse elimde bu sekılde geldıgıne dair bir belge olsun desemde vermedi bildiğin mala yattı koskoca kargo firması.

Firma politikasımı deyim Mantıkmı deyim olay tam olarak şu şekilde özetlenebilir ben taşıdım ımza karsılıgı teslım ettım varsın içinden hıyar cıksın banane mantığıdır.

Bu sayede NANOKATALOG u anmış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömr0681 -- 27 Aralık 2019; 9:2:26 >
  • ömr0681 kullanıcısına yanıt
    Ya firma politikası yada insanlar tembel yani bir tutanak tutmaya çekiniyorlar işim gereği çokça tutanak tutuyorum ve hiçde yormuyor ardı önü şunu yazacak evet gelen kolinin içi boştu. Technopatda bir konu var hiç unutmuyorum adamın biri Amazondan 2000$ lık alışveriş yapmış kolinin içinde ürünler yok ve ürün ağırlığında tahta koymuşlar ve kargo firması ürünü şahısa değil Annesine teslim etmiş hadi çık şimdi işin içinden ayıklayalım pirincin taşını aman ne bizim başımıza gelsin nede düşman başına.
  • Alalı 1 aya yakın olmuş şimdilik hiçbir sorun yaşamadım herşey iyi işletim sistemi+steam oyunları vs var üzerinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber'e en çok mesaj atan kişiyi buldum galiba: Wilson Fisk: 29000+ mesaj
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    bu mesaj sayısı sayılan bölümlere atılan mesajlar.sıcak fırsatlar konu dışı gereksiz mesajlar gibi bölümlere atılanlar sayılmıyor.ben sana bi başlık göstereyim 2007'den beri mesaj atıyor adamlar ama sayılmıyor gereksiz mesajlarda 25+ Kulüp.benden fazla dominic torretto leon-x master evil var dahiliye takılanlardan.reis-i eagles var o mobilci bizden değil.mühendismurat troll'ü en çok mesaj atan o da amazon.com başlığından yürüdü.

BSC Misafiri Misafir Üyelik

156293 25 Ocak 2010;

MühendisMurat Yarbay

72095 3 Ağustos 2007; İstanbul,Gaziosmanpaşa

DH Misafiri Misafir Üyelik

61889 4 Mart 2006; İstanbul,Kadıköy

LEON-X Kurmay Yarbay

38828 7 Temmuz 2008; İstanbul,Kağıthane

_Dominic_Toretto_ Kurmay Yarbay

36062 12 Ekim 2005; İstanbul,Gaziosmanpaşa

Master_Evil Yarbay

34490 18 Nisan 2008; İstanbul,Esenler

Reis-i Eagles Uzman Mobil

32092 29 Temmuz 2006; İstanbul,Ümraniye

PHI Emekli Yönetici

29568 17 Nisan 2004;

Wilson Fisk Yarbay

29379 10 Temmuz 2007; Konya,Meram

https://forum.donanimhaber.com/memberlist.asp?currpage=1&criteria=2&orderSC=2&customregfield=0

• Vay be ne kadar çok mesaj atmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

bu mesaj sayısı sayılan bölümlere atılan mesajlar.sıcak fırsatlar konu dışı gereksiz mesajlar gibi bölümlere atılanlar sayılmıyor.ben sana bi başlık göstereyim 2007'den beri mesaj atıyor adamlar ama sayılmıyor gereksiz mesajlarda 25+ Kulüp.benden fazla dominic torretto leon-x master evil var dahiliye takılanlardan.reis-i eagles var o mobilci bizden değil.mühendismurat troll'ü en çok mesaj atan o da amazon.com başlığından yürüdü.

BSC Misafiri Misafir Üyelik

156293 25 Ocak 2010;

MühendisMurat Yarbay

72095 3 Ağustos 2007; İstanbul,Gaziosmanpaşa

DH Misafiri Misafir Üyelik

61889 4 Mart 2006; İstanbul,Kadıköy

LEON-X Kurmay Yarbay

38828 7 Temmuz 2008; İstanbul,Kağıthane

_Dominic_Toretto_ Kurmay Yarbay

36062 12 Ekim 2005; İstanbul,Gaziosmanpaşa

Master_Evil Yarbay

34490 18 Nisan 2008; İstanbul,Esenler

Reis-i Eagles Uzman Mobil

32092 29 Temmuz 2006; İstanbul,Ümraniye

PHI Emekli Yönetici

29568 17 Nisan 2004;

Wilson Fisk Yarbay

29379 10 Temmuz 2007; Konya,Meram

https://forum.donanimhaber.com/memberlist.asp?currpage=1&criteria=2&orderSC=2&customregfield=0
    Öyle deme bjk muratın referans listesi yeter

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.