Şimdi Ara

James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
7.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Garantiden değişen ürünümün testi 750 GB boş James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi
  • Bende James donkeyin 512 gb nvme ssdisi var oyunda 65 dereceleri geçiyor.
    Hiz testinde 2019 mb/s okuma 1600 yazma veriyor onlar normal ama normal kullanimda 55 derece civari oyunda 70 lere geliyor çok değil mi ssd icin ?
    Anakart gigabyte b450m s2h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 25 Ocak 2020; 21:39:6 >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    ssd derken çok geniş sormuşsun ama yanacak dedikleri gen4'ler bile o kadar ısınmıyor.
  • Benim kullandigim ssd için normal degerler mi ? Şimdi test yaptım sonuçlar böyle ama oyun oynarken ekran karti anakart falan kasa genel olarak isininca 70 lere dayaniyor herkesde mi böyle bu model ?
    James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi
    evet herkeste aynı olabilir ben ısınıyor dedikleri modeller gen4'ler yani böyle değil diyorum.
  • bir sonraki depolama ürünüm bu olacak
    beni endişelendiren bunun ömrünün ne olacağı yönünde
    3 yıl birebir değişim garantisinden ziyade 3. yılın ardından ne olacak
    sırf ömründen dolayı samsung tercih ediyorum, bana 5 yıl hiç bozulmayacak garantisi verseler direkt yapışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

bir sonraki depolama ürünüm bu olacak
    beni endişelendiren bunun ömrünün ne olacağı yönünde
    3 yıl birebir değişim garantisinden ziyade 3. yılın ardından ne olacak
    sırf ömründen dolayı samsung tercih ediyorum, bana 5 yıl hiç bozulmayacak garantisi verseler direkt yapışırım
    Şu markaya güveneemiyorum. Resmen beni alma diye bağırıyor.

2 ay önce hiç öyle demiyordunuz ama

Benden tavsiye SSD yada ram ihtiyacı olan alsın fiyatlar yükseldi , yükselmeye devam edecek

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    fiyatından ötürü hocam zaten aksi durumda yüzüne bakmam bunların (çaktırma)
    Isı değerleriniz halen aynı mı hocam? Ben de geçen gün 256lık aldım notebook'a taktım. Boşta 55 derece biraz test falan yapınca 70e dayanıyor hemen
  • Bu firmanın resmi bir sitesi bile yok yurtdışında. Bu isimle girince sadece harici oyun bileşenleri çıkıyor karşıma.

Güvenip alamadım doğrusu
  • %64'ü dolu halde test ettim:

James Donkey 1TB M.2 SSD İncelemesi
  • cobragti C kullanıcısına yanıt

Bu mesajı yeni gördüm. Ürününüzü ne sebeple garantiye göndermiştiniz?

• Üründen hala memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz? Ya da bunun yerine şu ürünü alın diyeceğiniz bir m2 modeli var mı? Bütçem çok sınırlı o yüzden 1tb depolama sağlayan en ucuz m2 modeli olarak bu konudaki ssd'yi düşünüyorum. Fiyat farkı aşırı olmayacak şekilde başka modellere de yönelebilirim.

• Bende bir üst versionunu satın almak istiyorum ama daha firmanın stoklarına tekrar girmedi bekliyorum.

James Donkey JD1000PRO 1TB 3400MB-3000MB/sn NVMe M.2 PCI-E SSD Disk - incehesap.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 26 Ocak 2021; 13:39:23 >
  • kullanıcılar bu markanın m.2 ssd lerini tavsiye eder misiniz? Bozulan oldu mu hiç 2 yıldır?

• dermeister01 kullanıcısına yanıt

Bende hala çalışyor, Laptopta ana hardisk olarak. Ama bu işler şans işi. Sen alırsın sende 2 hafta sonra patlar.

Ama genel olarak James donkey ürünleri iyidir. Ortanın bir tık üstü.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.