Şimdi Ara

Jahrein'e katılıyor musunuz ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Bu jahrein'in ne ayak olduğunu bile bilmiyorum ve ben de aşırı itici buluyorum. İki üniversite mezunu biri olarak oturuyorum ve düşünüyorum. Herifin tweet'ler gayet doğru. Bir başkasının beyni ile düşünmüyorum. Herifi tanımıyorum bile. Nereden nasıl meşhur oldu, onu bile bilmiyorum. Sallamıyorum da. Ama tweetlerine katılıyorum. Burhan kuzunun bakan, Yeliz'in vekil olduğu ülkemde jahrein'in de potansiyel seçmeni varsa vekilliği hak ettiğini düşünmüyor değilim.  çıta çok düşük. Düşünsene, Binali Yıldırım'ın başbakan olabildiği şu ülkede senden-benden-bizden neler olmaz?! Bu anlamda çok yureklendiriyor siyasiler bizi... "Ondan bu olduysa, benden neler neler olur" diyor insan.

Bu seçim goygoyu soslu hedefler konusunda da, özellikle ülkede üniversite sayısı bir elin parmağını geçmezken zor bu işler.  beton dökmekle üniversite olmuyor biliyon mu?

Herşeye para ile bakan sonradan görmeler bilmez. Elitin tanımı para ile yapılmıyor. Ve hayatın bir gerçeği: elit yoksa bilim falan üretilemiyor. Çin modelinde de, Sovyet modelinde de kendi konseptlerinin dahilinde bir elitin hep var olmuş olması bu yüzden. İlk çin modeli (maoist model) boka sıvamıştı çini. Tamamen eliti yok etme hedefli olduğu için. Bu süreçten mao'nun elden ayaktan düşmesi ile yükselen ikinci başkanları ile kurtuldular.

Neyse. Kime neyi anlatıyoruz. Zaten bildiklerini okuyor yöneticilerimiz. Bize hava hoş. Öyle ya da böyle güzel hayatlar yaşarız. Öyle ya da böyle de bize muhtaçlar. Buna rağmen bizi itelemeye devam ederlerse de, gene bize hava hoş. Dünyanın 196 ülkesinin en az 170'inde bir dümen tuttururuz. Çorbamız kaynar.

Alıntıları Göster

Sonuna kadar haklısın hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: lalalulayani

Koskoca uzaya çıkmak için ayrılan bütçe 38 milyon TL :D

Yıldızlararası filmi bile 165 milyon dolara çekildi

bakın birisi DOLAR birisi TL

Böyle bir durumda Jahrein nasıl haksız olabilir

Diyanete ayrılan bütçe uzaya çıkmak için harcansaydı büyük gelişme kat ederdik. Ahhh ah

• quote:

Orijinalden alıntı: SelinWeisz24

Araba yapmanın hükümetle ilgisi yok. Yıl olmuş 2021 araba yapmaya ne var? Sorun arabayı pazarlayabilmek.

Alıntıları Göster

Arabayı dış ülkeleri, içeride bile alabilen pek olmayacak bence. İlk önce içeride satmak lazım diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

jahrein kim ya

Abicim yaz internete

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Aktroller bunu topa tutmuştu.

Linç kampanyası başlatmışları bi videosunu kesip kırpıp. Adam cevabı yapıştırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: SYRISN

Bu gidişle sene sonu bi 40 ı bulur galiba

Alıntıları Göster

Bugün baktim 5m migrosta 46.90dı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

İsrail arkandayız reis ula Google Yahudiler tarafından üretildi bu adamlar Yahudiler sayesinde İnternet'e bir şeyler yazabiliyorlar Yahudilerin mekanında Yahudilere kayıyorlar pü eğer Googleyi siz yapmış olsaydınız var ya aman aman beğenmediğiniz her paylaşımı silerdiniz sansürcü Arap ganimetçileri

Konuyla ne alakası var anlamadım ama neyse helal

• quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Jahrein vb birçok yeni çocuk söylüyorlar. Bunlarin yetkinliği nedir ki kimi hangi eğitimle eleştiriyorlar? Hangi okulu bitirmiş ? Siyaset üzerine herhangi bir yayından faydalanmış mi? Bana göre boş beleş oyun oynayıp çocuklardan parayı alan Twitch yayıncısı. Bunlarin ülke gündemine dayalı nasıl bir yorumu olabilir ki. Saçmalamayin lütfen bu adamin ne konuda başarısı var da ülke yönetimine yönelik konuşması takip ediliyor ya yazık valla yazık.

İnsanlara önyargıyla yaklaşma bence. Dediğin gibi bu yayıncı oturup sadece oyun oynayarak para kazanıyor. Ama kültürlü bi insan olduğunu düşünüyorum ben. Osmanlı hakkında, yemek yapma hakkında cart curt her şey hakkında araştırıp öğrenip ondan sonra izleyici kitlesiyle paylaşan birisi. Dediğin gibi sadece kıçını devirip oyun oynayan birisi olsa bu tweetlerini de paylaşmazdım. Her yayıncı atabilir bu tweetleri o zaman hepsini konuşalım ? Çok mantıksız. Adam gençlerin de siyasetin içinde olması gerektiğini düşünüyor. Tweetlerine katılırsın katılmazsın orası sana kalmış. Ama önyargıyla yaklaşmamak lazım. Ben de en başta senin gibi düşünüyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Valla birçok kişiden iyi eleştiriyor.Eğer nasada çalışmıyorsanız ya da yaşlanmayı geciktirmiyorsanız o kim yea ne yapmış yea demek yersiz

Haklısın hocam. Muhalefetten daha iyi muhalefet şu an

• quote:

Jahrein en son siyaset yapacak adamdır. Çoluk çocuk oyuncaklari gelmiş MV olacağım diyor özgüvene bak bak

Hocam ben sana katılmıyorum. Siyaset sadece 35 - 40 yaşındaki insanların yapacağı iş değil. Gençler neden siyasette olmasın ? Bu adamda bi yandan da bunun için Bağımsız Milletvekili adayı olacağım diyor, gençleri de teşvik etmek için. Bence iyi yapıyor. Tabi ki sadece milletvekili olup yan gelip yatmak için değil de araştırma yapıp bişeyler önermesi yani çalışması gerekir. Bu adam gibileri de örnek olur işte gençlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: limbesh

hadebe milletmekili mi o ?

İstanbul dan Bağımsız Milletvekili adayı olacağını söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Hocam konuya verilmesi gereken cevabi vermissiniz  

Zaten o para nasil harcanir soyliyim

1. Bakanlardan birilerinin enistesi damadi cakma bir uzay sirketi kurar
    2. Butun para oraya aktarilip 5-10 milyona sadece disaridan oyle gorunecek cakma bir uzay roketi prototipi yapilir
    3. Butun medya cagirilir fotolar cekilir ve tarih verilir
    4. Eniste, damat geri kalan 20 milyona coker bir kismini da bakanlara vs. dagitir
    5. Bizim millet alkis kiyamet hulooo
    6. Kapanis

Alıntıları Göster

Sadece gösteriş başka bişey yok abi. 2023 te uzaya çıkılacakmış bi de :( İnsan gülüyor ya. Millet aç iş bulamıyor. Diyanete ayrılan para uzay araştırmaları vb. için harcansaydı çok büyük gelişme kat ederdik ama işte. Din mi önemli bilim mi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Jahrein kim ya böyle şaklabanları gerçekten ciddiye alıyor musunuz

Önyargıyla bakmadan biraz araştırsan keşke

• quote:

Amma savundun adamı neyse size bu ülke fazla zaten. Tabi ki en son konasacak kişi. Çoluk çocuk parası yiyen adamdan MV olamaz.

Bu adam yayıncılığı bırakıp milletvekilliğine geçerse daha az para kazanacak. Altında son model kurşun korumalı mercedes falan da olmayacak. Çocuk çoluk parası yiyen derken de zorla mı alıyor adam paraları çocuklardan ? Adamın 25-30 yaşında izleyicileri de var ayrıca. Biraz izle biraz bi bilgi edin de ondan sonra konuş be adam. Ona bakarsan yayıncıların hepsi de çoluk çocuktan para kazanıyor ? Ben özellikle bu adamı paylaştım ki bu düşünceye bi destek çıkalım diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

Aynen katılıyorum. Özellikle insanlara oturduğu yerden şöyle böyle para kazanıyor diyerekten x kişilerine oturduğu yerden sallayarak prim kasmaya ya da argümansız bir şekilde fikir yansıtmaya gelince herkes sahalarda fink atıyor. Özellikle söylediklerinin nedenini ya da nasıl tespit ettiklerini sorduğumda çok bariz ve hepsi birbirinin benzeri 3-5 tane cevap alıyorum. İşte o zaman karşıdaki kişinin direkt boş attığını anlıyorum da belki diyorum bir ihtimal ön yargılı ve nefret ile oluşan yorumlarına bir nebze farklılık katabilirim diye uğraşıyorum bazen.

Alıntıları Göster

Hocam bunlar işte algı oyunlarına gelenler, araştırıp kendi fikri olmadan başkalarının palavralarını savunanlar. Bundan kurtulmak lazım işte

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Bugün baktim 5m migrosta 46.90dı

Alıntıları Göster

Adamlar da krizi fırsat bilip yükseltiyorlar fiyatı. Napacaksın işte :(

• Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Ilahi...

Diplomasi mechul bir imamin Cumhurbaskani olup,

Sofor parcasinin milletvekili,

Damadinin ekonomi bakani,

Dogru duzgun okuma yazma bilmeyen Binali'nin basbakan yapildigi,

Bunlarin bilfiil ulke yonettigi yerde kimin donanimini niteligini sorguluyorsunuz Allah askina!

Teletabiler bile yeterince donanimli bunlari elestirmeye...

• Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Daha iyileri yok mu ulkede? Illa vardir ama...

Onun bunun soforunden daha iyi milletvekili, dusuk profilli Binali'den daha iyi basbakan olacagina kalibimi basarim.

• SYRISN kullanıcısına yanıt
    Evet. Ayrıca imamhatiplilere harcanan paralar tüm liselere adil dağıtılsaydı gençler okumaya daha hevesli olabilirdi. Fen lisesindeyim, 3 tane laboratuvarımız var okulda ama toplasan 3 4 kere girmişizdir. Devlet masrafları karşılamadığı için bir sürü araç gereç eksik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siz başınıza ne gelse hak ediyorsunuz. Düşünmekten bile acizsiniz. Jahooo ya 100 lira bağış atıp sorununuzu söylersiniz artık. Yeni dönemlerde şükür ben paçayı kurtardık yeni nesil de belasını çoktan bulmuş. Destekledikleri adama bak hahhsjsssj

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.