Şimdi Ara

JAGUAR XF 2011 MODEL DEVIRDAIM GİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 Model Jaguar X.F. ılk sahibiyiz yanı babamın araba sürekli ıkı uc ay belkı dahada fazla zamandan berı su eksıltme vardı. Sureklı aynı renk turuncu antıfırız takvıyesı ve saf su takvıyesı yapıyorduk ama uyanamadık ve ustası basınç kacak testı yaptılar makına ıle ve devısdaım cort olmuş maleseff..alt hust hortumlar kontrol oldu ama maleseffkı hortumlarda sorun yok devırdaım mınımum 3 hafta surucekmıs Istanbul Kartal dakı servıs sıparışi geçmıs ama 3.0 V 6 Benzınlı hıcmı satılmamış acaba TR'de Istanbulda en azından 15 tane olduğunu cok ıyı bılıyorum ben ver sonuç Çesmede ıslerımız var gun aşırı 150 mınımum su aralar ozellıklen yapıyorduk ama bu hafta son sefer gıdısımde gelısımde sureklı Coolant Level dıkkat dıyordu yol bılgısayarından artı yan sol aynayı trafıkte yağmurlu bır günde bır tane Iveco nun bırı aldı götürdü 1.5 ay bekledik ayna oda yanlış oldu soyleki; uzerındekı motor sağlamdı soktuk aynanın kasaya uymuyor Jack ı bekledik tektrar kapı dosemelerı sokuldu ve Eksper dosyayı kapattı 300 de cepten oyle gıttı zaten kasko 3000 en ucuzu tutuyoırdu bu araba mahvettı bızı heralde böyle gıder ıse Babamı razı edemıyuorumkı satmak ıcın arabayı neyse açıl heralde satarız bunu

• Türkçe ilköğretim terk. Siz var ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaya589 kullanıcısına yanıt
    arkadaş bu ne biçim anlatım biçimidir bir şey anlaşılmıyor. yazdıktan sonra okumuyorsunuz galiba.
  • Devirdaım gitmiş olabilir jaguar zaten parça tutma gibi bir durumu olmayabilir araç zaten çok satılmıyoki yedek parça stok olsun. Ama Yedek parça getirtme zorunluluğu var.
  • Ilk 3 cümle fena degildi sonra bozdun...

• Yazıyı okumadım ama bu konu ile paralellik gösterebilirhttp://forum.donanimhaber.com/m_102523332/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

Ilk 3 cümle fena degildi sonra bozdun...

• Klavyene şekerli kolamı döküldü, tuşlarda sıkıntı var sanırım
  • Gayet guzel anlatmis..bence sizde anlama problemi var

• Özet:

Var bir jaguar, bozulmuş devir daim, yokmuş parça serviste, aynaya kamyon çarpmış, çokmuş masrafı ama babası istemiyor satmak arabayı

• Arkadasın baba Türk anne yabancı galiba...

• Google çeviride çalışan arkadaş sen misin bak doğru söyle

• basınç kaçak testinden sonrasını okumadım
  • adamın kendisi devirdaim olmuş bu nasıl anlatım
  • Arkadaslar lütfen saygı ve sevgı cercevesını asmayalım anne baba yabancımı falan dıye araç babamın cogu zaman beraber kullanıyoruz
  • okuyan ve okumayan butun arkadslara saygım sonsuzz....
  • jetta alsaydın böyle olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Gayet guzel anlatmis..bence sizde anlama problemi var

dosyayı kapatan exper gelmiş

• passat alsaydınız başınıza bunlar gelmezdi.
  • Vaya589 : Var devidaim pompa bozulmak

Jaguar yetkili servis : Sen istiyor pompa verecek 1000 dolar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.