Şimdi Ara

2008 Chevrolet Captiva 2.0 D Sport aldım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2007 Subaru Forester aracımı satıp 2008 modl 102.635 km de Captıva Sport modelını satın aldım..

• İlk başta benı cezbeden özelliği bagajın devasa olması :) ve 7 koltuklu olarak kullanılması..
    Gerçi internette captıva ile ılgılı bırçok olumsuz yorum var.Ama ben yıne herzamankı gıbı arac ile ilgili bilgileri direk kullanıcılardan ve servislerden araştırarak aldım..
  • İlk içine bindiğim zaman Forester ile iç mekan genışlığı çok farklıydı.Sürüşe geçtiğimde ise direksıyonun özellıkle park manevralarında 2 tonluk aracı kuş gibi döndürmesi çok güzeldi..
  • Hemen alınca 0-100 denemesı yaptım.Arac ılk kalkışta bıraz nazlı ama 1500 devırden sonra turbonun etkısıyle koltuga yapıştırması süper...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkan -- 7 Ekim 2017; 12:26:18 >
  • arazıde de iş yapmaz dıyorlardı ama bence iş görecek gibi...
  • Konuzu takip ediyorum,

İlk sorum yakıt durumu nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

Konuzu takip ediyorum,

İlk sorum yakıt durumu nasıldır ?

Yaklaşık 2 aydır Captıva kullanıyorum.Eger benım gıbı bıraz agresıf kullanırsanız Şehiriçi 12-13lt dizel yakıyor.Ayagınızın altında yumurta varmış gibi sürersenız bu rakamı 10lt ye kadar ındırmek mumkun :)

• 102567 km de aldıgım Captıvam Bugün ıtıbarıyla 106850 km de .Geçen bu sürede Captıvada en çok sevdıgım ,aracın ılk hızlanmaları,Genış iç mekan özellıkle arka bagaj ve arka koltuk oturma mesafesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkan -- 9 Aralık 2017; 21:32:35 >

• Gerçi Pedalbox un hızlanmaya olumlu etkısı oldugunu düşünüyorum.Pedalbox ı devreden çıkarıp normal aracın ayarıyla sankı araç gitmiyormuş gibi gelıyor artık...
  • Peki uzun yol yakıt nasıl? Haftada 400 km yol yapıyorum. Yakıt o uüzden önemli benim için. Astra J’den geçiş yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

Peki uzun yol yakıt nasıl? Haftada 400 km yol yapıyorum. Yakıt o uüzden önemli benim için. Astra J’den geçiş yapacağım.

Şehirlerarası 9-10 lt arasında garanti 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erolkan kullanıcısına yanıt
    9-10 ise sorun yok mazot sonuçta benzinde görüyorum o değerleri ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.