Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kırılmaz cam ve kılıf almam lazım, tavsiyesi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pururuto

Yeni kırılmaz cam ve kılıf almam lazım, tavsiyesi olan varmı?

j7 prime tam koruma yaz Google ye onu al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar facebookta ne dusunuyorsun kismi ekranda takili kaliyor sayfada asagi insem oda iniyor ciksam oda cikiyor. facebook u kac defa sildim kurdum ayni artik dosyalari temizledim ayni sebebi ne olabilir varmi basina gelen nasil çözebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

arkadaşlar facebookta ne dusunuyorsun kismi ekranda takili kaliyor sayfada asagi insem oda iniyor ciksam oda cikiyor. facebook u kac defa sildim kurdum ayni artik dosyalari temizledim ayni sebebi ne olabilir varmi basina gelen nasil çözebiliriz?

Ayarlar uygulamalar gir, facebok app manager ve facebook app installer var bunları devre dışı bırak.
  • maalesef j7 prime güncelleme 09.10.2017 - 13.10.2017 tarihleri arasında olacakmış müşteri hizmetlerine sorduğum zaman iyileştirme sebeplerinden dolayı bu tarihler arasında kesin olarak verilecektir diyor.
    http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100061

Soru 13: Samsung Türkiye neden güncelleme tarihlerini değiştiriyor?
    Cevap 13: Güncelleme tarihleri, Samsung Türkiye ofisinin tamamen kontrol ettiği bir tarih değil. Samsung Türkiye, gerekli testleri bitirip onay verdikten sonra yurtdışı ofisiyle paylaşıyor ve bu aşamada yazılım bir kez daha test ediliyor ve sonrasında Google’ın testlerine giriyor. Bu süreç esnasında başka bir ülkenin testlerinde olan bir sıkıntı, testlerin tekrar yapılmasına neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 4 Ekim 2017; 20:4:1 >

• Bu telefona miracast Nougat ile beraber mi geldi yoksa MM'da da var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditoré

En son dün şarja koydum ve %81 gibi çıkardım.

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Cidden böyle olması keyfimi yerine getiriyor.

Sizin son pil kullanımında ekran %23 olarak yemiş bende niye %100

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 4 Ekim 2017; 21:11:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Bu telefona miracast Nougat ile beraber mi geldi yoksa MM'da da var mıydı?

Andoid 6 da zaten vardı

adi miracast degil smart wiew dir.

• Ekran sürekli açık mı?
  • quote:

Ekran sürekli açık mı?

yok hayır sürekli açık değil kapalı hep siz telefonu ne sıklıkla kullanıyorsunuz?
    öglenleri youtubeye falan giriyorum tabiki haberlere felanda bakıyorum
    Şimdi %69 a düştü demek sorun bendeymiş sanırım siz fazla kullanmıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 4 Ekim 2017; 23:9:2 >
  • Normal seviyede kullanıyorum ve iki günü buluyor açık kalma süresi.
  • Samsung yarin güncellemeyi verirmi sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

Samsung yarin güncellemeyi verirmi sizce

Android 7

9 ekim ile 20 ekim arasina ertelendi.

daha teste bile başlamamışlar.

9 ekimde teste başlayıp daha sonra karar vereceklermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Ficus

Samsung yarin güncellemeyi verirmi sizce

Android 7

9 ekim ile 20 ekim arasina ertelendi.

daha teste bile başlamamışlar.

9 ekimde teste başlayıp daha sonra karar vereceklermiş

hocam 9 ekim ile 13 ekim arasında güncelleme verilecekmiş sebebi ise performans iyileştirilmesi
    teste başlanmış ama hatalar bulunmuş onlar düzeltilecekmiş normalde çoktan başlamışlardı
    avrupa ofisi ile paylaşıyorlar arıza bulunursa düzeltin şunu diyorlar sonra test tekrarlanıyor
    muhtemelen yapamadılar buradaki avrupa ofisindeki testten geçince google de test ediyormuş ondan sonra yayınlıyorlar
    sanırım bu yüzden uzadı
    http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100061

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 5 Ekim 2017; 18:3:52 >

• quote:

Normal seviyede kullanıyorum ve iki günü buluyor açık kalma süresi.

youtubeye giriyorum sonra hiç çıkmıyorum facebook twitter müzik falan dinleme derken 1 günü rahat dolduruyor benimki sonra şarja koyuyorum şu an koymiyacağım bakalım dün en son şarj ettim ne kadar dayanacak ona bakacam geceleri telefonu kapatıyorum ama
    iyi gidiyor kerata sevdim bu telefonu ekran TFT olmasa daha iyi olurdu ama ne ise kırılmaz camıda taktırdım 9h sertliğinde birde şöyle bir kılıf aldım iyice kontrol et zırh kılıf süper oldu
    https://tr.aliexpress.com/item/For-Samsung-Galaxy-J7-Prime-Case-For-Samsung-J7-Prime-Case-Silicone-PC-Hybrid-Heavy-Duty/32819893239.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 5 Ekim 2017; 18:21:17 >

• J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Babam kullanıyor resetlemeyi düşünmüyorum
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Boştayken ram kullanımı kaç ? Tam tamına 65 gün olmuş helal olsun. :D
  • Kırılmaz camı internetten mi yoksa dışarıdan mı aldınız? Bana da çok acilinden lazım çünkü. Bu attığınızı da alacağım birazdan.
  • quote:

Kırılmaz camı internetten mi yoksa dışarıdan mı aldınız? Bana da çok acilinden lazım çünkü. Bu attığınızı da alacağım birazdan.

dışardan aldım 10 liraya taktırdım oradanda alabilirsiniz isterseniz ama gelene kadar mazallah birşey olup ekran giderse bilemem
    çok pahalı değil ya 10 lira al taktır bazı yerler 5 liraya bile takıyor buradan sipariş verirsen biraz geç gelir
    ama kılıfı oradan al tabi sert bir kılıf telefonu darbelere karşı maximum koruma sağlar anti-knock/shockproof özellikli çünkü
    kırılmaz cama gelince maalesef telefon kavisli olduğu için tam kaplamıyor haberin olsun ama bu kılıfla kombine edersen bir sorun olmaz
    zaten yere düşse bile genellikle darbeyi gövdeden yiyor arada 1,1.5 cam açık kalıyor telefonda zaten bir sorun olacağını zannetmiyorum ama tam koruma kırılmaz camlarda var onlarıda düşünebiliersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 5 Ekim 2017; 23:16:48 >

• huseyim42 H kullanıcısına yanıt
    Bakmadım ama cihazda herhangi bir yavaşlama yok takır takır çalışıyor hala sadece galeri de resimlere bakarken uzaklaşma efekti sapıtıyor o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.