Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
3.748
Cevap
65
Favori
278.718
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı
Giriş
    775 Mesaj

Gözükmüyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazılımsal bir sıkıntı var hocam

|
    |
    golllum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ozaman nougati bekliyim hocam teşekkürler

|
    |
    kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Estağfurullah hocam can sıkıcı bir durum

|
    |
    golllum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler bende j5 prime var ama ithal. hangi ülke olduğunu bilmiyorum bunu ve güncelleme tarihini öğrenmek mümkün mü? model numarası sm-g570y/ds olarak geçiyor. herhalde tr ile aynı tarihte güncelleme almayacak.
    |
    |

Okuduğunu anlamayanlar son 115 sayfadır olduğu gibi yine cihaza bok atmakla suçlamış beni. Çünkü onlar bu cihazı kullanıyorlar. Kusursuz onların kullandıkları. Bir şeyi kullanıyorlarsa en iyisi onların kullandigidir.

Ilk cevabımda pil süresine değinmemiştim. Çünkü benim de en az 10 kere falan söylediğim ve hemen her sayfadaki ekran görüntülerinden de anlayabildiğiniz üzere cihazın pili çok iyi.

Keza ilk cevabımda da yazdığım gibi pil dışındaki hemen her şeyden üzgün kalabilirsiniz bu telefonda.

Gps de de gittiğiniz yön gözükmüyor yada hatalı gözüküyor. Harita ile ilgili servisleri çok kullanıyorsanız hoşunuza gitmez. Parmak izi tarayıcısını yarım yamalak kuran arkadaşların beğenmediğinin aksine bence gayet hızlı ama yine de karşılaştırma isterseniz tabi ki Z5.

Böyle uzun uzun gerekli gereksiz detaylardan bahsetmeye gerek yok sanırım. Özellikle merak ettiğiniz birşey varsa cevaplarım.

|
    |
    Emirhan Terzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Burak ÖZER

Okuduğunu anlamayanlar son 115 sayfadır olduğu gibi yine cihaza bok atmakla suçlamış beni. Çünkü onlar bu cihazı kullanıyorlar. Kusursuz onların kullandıkları. Bir şeyi kullanıyorlarsa en iyisi onların kullandigidir.

Ilk cevabımda pil süresine değinmemiştim. Çünkü benim de en az 10 kere falan söylediğim ve hemen her sayfadaki ekran görüntülerinden de anlayabildiğiniz üzere cihazın pili çok iyi.

Keza ilk cevabımda da yazdığım gibi pil dışındaki hemen her şeyden üzgün kalabilirsiniz bu telefonda.

Gps de de gittiğiniz yön gözükmüyor yada hatalı gözüküyor. Harita ile ilgili servisleri çok kullanıyorsanız hoşunuza gitmez. Parmak izi tarayıcısını yarım yamalak kuran arkadaşların beğenmediğinin aksine bence gayet hızlı ama yine de karşılaştırma isterseniz tabi ki Z5.

Böyle uzun uzun gerekli gereksiz detaylardan bahsetmeye gerek yok sanırım. Özellikle merak ettiğiniz birşey varsa cevaplarım.

Okuduğunu anlasaydın adamın sorduğu soruya göre cevap verirdin.Hiç kimse burda bu cihaza kusursuz demiyor.Herkes eksilerinin farkında.Sonuçta 1000-1500 tl bandındaki orta seviye bir telefon.Navigasyon hariç hangi işlemi yaparken üzdü cihaz seni?Atomu parçalayamadın galiba.
    |
    |

• Yarbay
    8346 Mesaj
    Gps konusunda google haritalar bazen sapıtıyor ama ben offline igo primo kullanıyorum yönü , gideceğim yeri filan gayet nokta atışı gösterip , götürüyor , harita kullananların bilgisine

Orijinalden alıntı: kaan0101

Gps konusunda google haritalar bazen sapıtıyor ama ben offline igo primo kullanıyorum yönü , gideceğim yeri filan gayet nokta atışı gösterip , götürüyor , harita kullananların bilgisine

Güncelleme konusuna gelirsek yarın 9 u bakalım bu hafta içinde verilmesi gerekiyor yoksa spam yapacam samsungu hayatlarından bezdirecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celest -- 8 Ekim 2017; 19:26:47 >

Valla hocam samsung güncelleme konusunda rezil bir firma, sene sonuna bile sarkabilir benim beklediğim sadece yeni ux

|
    |
    Celest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kaan0101

Valla hocam samsung güncelleme konusunda rezil bir firma, sene sonuna bile sarkabilir benim beklediğim sadece yeni ux

zaten ertelediler bu haftaya birde bu hafta vermezlerse bak gör müşteri hizmetlerini nasıl spamlıyorum resminide buraya atacağım
    bir ara böyle yaptım Müşteri hizmetleri şey dedi '' Sakin olmanız gerekiyor ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celest -- 8 Ekim 2017; 21:57:11 >
    |
    |

• Teğmen
    122 Mesaj
    Arkadaşlar TR sürümünün kodlarını atabilir misiniz ? Deneme amaçlı Hindistan romunu yükledim ve şuan 7deyim. Türkiye'ye nougat gelince oradan yüklemek istiyorum. Cihaz garantili ve yarın bir gün ne olur olmaz sıkıntı çıkmasın diye düzeltmek gerek. Elimde şuan G610FDDU1AQG2(AP), G610FDDU1AQG2(BL), G610FDDU1AQF4(CP) kodlu firmwaresi mevcut, bu mu acaba ?

G610FDDU1AQF4
    |
    |
    ibrahiimacr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam elimdeki romu yükledim birleşik arap emirlikleri romu çıktı. kaç gündür deniyorum olmuyor ne yapmam gerek acaba ?
    |
    |
    Dzuth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben romdan fazla anlamam konu sahibine sorarsanız yardımcı olur büyük ihtimalle.
    |
    |
    ibrahiimacr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ibrahiimacr

Arkadaşlar TR sürümünün kodlarını atabilir misiniz ? Deneme amaçlı Hindistan romunu yükledim ve şuan 7deyim. Türkiye'ye nougat gelince oradan yüklemek istiyorum. Cihaz garantili ve yarın bir gün ne olur olmaz sıkıntı çıkmasın diye düzeltmek gerek. Elimde şuan G610FDDU1AQG2(AP), G610FDDU1AQG2(BL), G610FDDU1AQF4(CP) kodlu firmwaresi mevcut, bu mu acaba ?

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j7-prime/SM-G610F/TUR/download/G610FDDU1AQG2/182473/

Türkiye Android 6 romu.

Lakin sana Hindistan 7 tavsiye ederim

nedeni ise performans ve sorun yok.

tr rom halen testen çıkmadı.

ne olacağı da belli değil

1 aydır Hindistan Andoid 7 tabanli elite rom diye sürümü kullanıyorum. mükemmel çalışıyor.

Al sana imza - i5 4670 3,8ghz - ASUS B85-PLUS REV 1.01 INTEL 1150 SOCKET DDR3 - 16gb ddr3 1600 - Evga Gtx960 4gb gdrr5 128bit - 128gb ssd 1tb 2tb - vestel v tab 1041 4 64 - lenovo z500 256gb ssd 1tb

• Yüzbaşı
    829 Mesaj
    arkadaşlar bu telefonda çağrı açılınca titreme özelliği var mı? diğer telefonumda vardı çok seviyordum bu özelliği

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

arkadaşlar bu telefonda çağrı açılınca titreme özelliği var mı? diğer telefonumda vardı çok seviyordum bu özelliği

var. ben kullanıyorum

Al sana imza - i5 4670 3,8ghz - ASUS B85-PLUS REV 1.01 INTEL 1150 SOCKET DDR3 - 16gb ddr3 1600 - Evga Gtx960 4gb gdrr5 128bit - 128gb ssd 1tb 2tb - vestel v tab 1041 4 64 - lenovo z500 256gb ssd 1tb
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj

teşekkür ederim ayarlarda yokmuş çağrı kayıtlarının olduğu bölümdeki ayarlardan buldum eyvallah
    |
    |
    Hayalci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.