Şimdi Ara

İZMİRDE EN İYİ OTO YIKAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
6
Favori
44.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sorucak uygun başlık bulamadığım için ayrı bir konu açtım ,
    Özellikler Karşıyaka da en iyi oto yıkama nerde ve fiyatları nasıl ve cila vb , olayların

• ben cınarlı sonaxda yıkatıyorum guzel tertemzı yapıyolar 30 tl cilalı sampuan ile yıkıyolar bucadan gidiyorum hususi:) binek tarzı araçlara 20 tl suv tarzı araçlara 30 tl
  • izmir değilde istanbul da bir dönem en iyisi bizdik (bence)
  • mavişehir bölgesinde koçtaşın altındaki yere gittim birkaç kez . adam sağ kapıdan süpürgeyi hortmu sokup sol koltuk paspaslarına dalınca bir daha gitmedim. Çünkü leş gibi süpürge hortumunu aracın vitesinin olduğu bölgeden geçiriyor ve kirletme riski hatta deforme etme riski var, ayrıca sigara içerken araba yıkayan insanları hiç sevmem. bir de dikkat ettiğim nokta aracı yıkayan adaamın giysisi , kemerinin tokası var, üstünde kot var , arabaya yapışıp tavanını temizliyor. Ben ne anladım temizlikten , senin kemerinin tokası kapıyı pencereyi çizdikten sonra.

Tabi yazdığım gibi bir deforme yada çizilme olmadı ama ihtimal gördüğüm için bir daha gitmedim.

o bölgede en iyi yıkayan yerlerden biri dudayev bulvarı üzerinde urgancılar sitesine gelmeden hemen önce naci usta balık restaurantın arkası. ama oradaki elemanlarda aşırı fazla konuşuyorlar , Ben çok konuşan adamıda sevmem , kaça aldın , kaça satarsın , ne iş yaparsın vs vs . Bu sebepten orayada gitmiyorum.

Şu an gittiğim yer atakentten şemiklere girilen köşedeki yıkamacı. Adamlar gayet iyi yıkıyorlar , sessizler , işlerini yapıyorlar sadece. Dış yıkama 10 TL . Tavsiye edebilirim.

• Bende İzmir'de iyi bir yıkamacı arıyorum. Narlıdere'de bikaç yere gittim adamlara 20TL yıkama için para veriyon bide senden ayrıca yıkayan para istiyo. Geçen vermiyorum arkadaşım dedim sen maaş almıyon mu burdan! Bastım gittim.
    Güzelbahçe'den üçkuyulara kadar ki olan mevki arasında bildiğiniz adam akıllı iç-dış yıkamacı var mı ?
  • ben cinarli sonax diyorum tekrardan bucadan hususi gidiyorum 20 binek 30 suv sicak odada bekliyor cayini kahveni iciyorsun temiz yikiyolar
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimBeam -- 26 Şubat 2013; 20:40:10 >
  • sonax ve ziebert var çınarlıda ama pahalı
  • 20-30 tl vermem benzin alırım o paraya hem arabanın içini başkaları kurcalatmam kendim temizlerim zevkle dışınıda 1 tlye yıkatır 2-3 tlde bahşiş veririm
  • Daha gitmek nasip olmadı ehliyet yok :) ama tavsiye ederim fotolara filan bakmanızı tavsiye ederim adı gibi hasta işihttp://www.facebook.com/hastaisi

Çiğliden karşıyakya giderken belediyeyi geçince bi yer açılmış ses oto yıkama sanırım arabayı 2 kere orda yıkattım iç dış 7 lira ve güzelde temizliyolar tavsiye ederim 7-24 açıklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdroo

Daha gitmek nasip olmadı ehliyet yok :) ama tavsiye ederim fotolara filan bakmanızı tavsiye ederim adı gibi hasta işihttp://www.facebook.com/hastaisi

Çiğliden karşıyakya giderken belediyeyi geçince bi yer açılmış ses oto yıkama sanırım arabayı 2 kere orda yıkattım iç dış 7 lira ve güzelde temizliyolar tavsiye ederim 7-24 açıklar

Osmangazideymis bizim eve yakin. Bu adamlar ic dis kaca yikiyo ki. Bide pasta cilaya veririm arabayi bu adamlara ben guzel gozukuyor.
  • BALCOVA DA OTO KOC VAR ORAYA GİDİN DERİM İC DİS 15 LİRA
  • quote:

Daha gitmek nasip olmadı ehliyet yok :) ama tavsiye ederim fotolara filan bakmanızı tavsiye ederim adı gibi hasta işihttp://www.facebook.com/hastaisi

facedeki resimler pek 7 liralık gözükmüyor gerçi bu şekilde olursa daha fazla vermeye razıyım çok fazla olmadığı takdirde

• quote:

Orijinalden alıntı: aso2

quote:

facedeki resimler pek 7 liralık gözükmüyor gerçi bu şekilde olursa daha fazla vermeye razıyım çok fazla olmadığı takdirde

Resimlerdeki yere gtmk daha nasip olmamis arkadasa hocam.sen yanls anladn :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

Orijinalden alıntı: aso2

quote:

Resimlerdeki yere gtmk daha nasip olmamis arkadasa hocam.sen yanls anladn :)

Evet oraya gitmek nasip olmadı oradaki yer değil çiğlide 7 lira

• - koçtaşa gittim 1 kez baktım süpürgeyle uyduruktan temizliyor içini, dedim sırf dış olsun, idare eder bir yer.
    - çiğli kipada 3m var ordada tam yıkamaya gircekken baktım arabanın içini temizleyen elemanın birinin ağzında sigara vazgeçtim, araç üstünde 1 yıllık reçine vardı dedim çıkarabilirmisiniz, yok olmuyor şu bu, birde bunlar 3m boya koruma vs yapıyorlar, ufacık reçineyi bile ki verniğe işlemediğinden eminim, çıkarmaya tenezzül etmiyorlar çünkü adamlar paraya doymuş, 15 liradan millet sıraya giriyor, doğal...
    - anadolu caddesinde çiğliye gelmeden ilçe emniyetin arkasında( otobüslerin park alanı yada eski halk ekmek fabrikası) system oto yıkama var aracıma reklamını bırakmıştı bir deneyeyim dedim. güzel yıkıyorlar fakat ben köpük sıkıp daha sonra basınçlı suyu vurmalarını sevmiyorum. Köpüklü yıkamada araca yaptığım tüm korumalar vs dayanıklılığı 2-3 yıkamada kalmıyor nerdeyse.

sonuç olarak hem oto boyasında ufak çiziğimide hemen halledebilen ve şöyle adam akıllı temizleyen bir yer bende bulamadım karşıyaka civarında. bulursanız banada haber verin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gilth

- koçtaşa gittim 1 kez baktım süpürgeyle uyduruktan temizliyor içini, dedim sırf dış olsun, idare eder bir yer.
    - çiğli kipada 3m var ordada tam yıkamaya gircekken baktım arabanın içini temizleyen elemanın birinin ağzında sigara vazgeçtim, araç üstünde 1 yıllık reçine vardı dedim çıkarabilirmisiniz, yok olmuyor şu bu, birde bunlar 3m boya koruma vs yapıyorlar, ufacık reçineyi bile ki verniğe işlemediğinden eminim, çıkarmaya tenezzül etmiyorlar çünkü adamlar paraya doymuş, 15 liradan millet sıraya giriyor, doğal...
    - anadolu caddesinde çiğliye gelmeden ilçe emniyetin arkasında( otobüslerin park alanı yada eski halk ekmek fabrikası) system oto yıkama var aracıma reklamını bırakmıştı bir deneyeyim dedim. güzel yıkıyorlar fakat ben köpük sıkıp daha sonra basınçlı suyu vurmalarını sevmiyorum. Köpüklü yıkamada araca yaptığım tüm korumalar vs dayanıklılığı 2-3 yıkamada kalmıyor nerdeyse.

sonuç olarak hem oto boyasında ufak çiziğimide hemen halledebilen ve şöyle adam akıllı temizleyen bir yer bende bulamadım karşıyaka civarında. bulursanız banada haber verin :)

çınarlı sonax veya karşıyaka ya gittiniz mi nette gördüğüme göre memnun olmayan yok bende bu hafta içinde gitmeyi düşünüyorum

• çınarlı sonax terste kalıyor bana, karşıyakadakine gidebilirim bir ara, siz gidipte memnun kalırsanız eğer bende bir denerim :)
  • Üçyol erişen oto kuaför.Halide edip adıvar bulvarında.Bir kere gidin bana dua edeceksiniz :)
  • havalar duzelsin sonaxa gidicem gelen olursa beraber gidelim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.