Şimdi Ara

İZMİRDE EN İYİ OTO YIKAMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
6
Favori
44.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Hyundai kullandigim icin haftada bir Karsiyaka'da ki Hyundai servisine veriyorum. Hem araba hakkinda ustalarla sohbet ediyorum ufak tefek biseyler varsa onlara bakiyoruz. Bildigim kadariyla Hyundai Yükselis'te alternatif kismi var yani baska marka arabalarda yikama ve servis islemlerini yapiyorlar, bir deneyim derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bumerang Auto diye yeni bir yer açılmış. Yelki Mh. Seferi hisar cd. üzerinde.

Buharlı oto yıkama konusunda iddalı !
    Ayrıca internet sitelerini inceledim, bekleme salonunda yok yok :)
    "Salonda Wireless, Playstation, iPad ve uydu yayını mevcuttur. " diyor. Fotoğraflarını da koymuşlar.

Bana en farklı gelen; Bebekli otomobiller için, yada arabasında evcil hayvanı olanlar için özel paketler oluşturmuşlar.

İncelemekte fayda var.
    http://bumerangauto.com
  • Merhaba;

Güzelbahçe/Yelki'de bulunan Bumerang Oto Temizlik Merkezi tüm isteklerinize cevap verebilecek kapasiteye sahip

Detaylı bilgi içinwww.bumerangauto.com adresini inceleyebilirsiniz.
  • Çiğli Kipa'nın altındaki 3M Oto Yıkama gayet güzel yıkıyor tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer Yiğit -- 25 Şubat 2013; 19:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Yiğit

Çiğli Kipa'nın altındaki 3M Oto Yıkama gayet güzel yıkıyor tavsiye ederim

nedir fiyat?

birde izmir çiğlide detaylı temiz ve pasta cila boya koruma yapan sağlam bir yer arıyorum...
    bu ikisi için 400 tl fiyat aldım 3m kullanıyoruz diyorlar, ne dersniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 7 Mart 2013; 17:09:08 >
  • quote:

Benim de son dönemde tek gittiğim yer orası. Hafta sonları çok yoğun oluyor ama olsun . Çok iyi temizliyorlar. genelde dış + vax yaptırıyorum.
  • güzel yalıyakadar olan yıkamacıları verin karşıyaka 70 km burdan nerdeyse onun için gelemem
  • Gaziemir'de honda çamkıranın sahip olduğu meguiras var. Yıkama fiyatlarını bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caver

quote:

nedir fiyat?

birde izmir çiğlide detaylı temiz ve pasta cila boya koruma yapan sağlam bir yer arıyorum...
    bu ikisi için 400 tl fiyat aldım 3m kullanıyoruz diyorlar, ne dersniz?

Boya koruma yer yapan yer olarak Bornova'da Honda bayisi olan Terakki Otomotivin üzerindeki Meguiars bayisi çok başarılı gerçekten kaliteli işçilikleri var orayı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Benim de son dönemde tek gittiğim yer orası. Hafta sonları çok yoğun oluyor ama olsun . Çok iyi temizliyorlar. genelde dış + vax yaptırıyorum.

Kaliteli ürün kullanıyorlar yıkamada diğer yıkamacılar gibi pril bulaşık deterjanını püskürtmüyorlar arabaya

• AT AVRAT SİLAH ... BAŞKASINA ELLETİLMEZ

4 Saatte yıkar cilamıda çeker karşına geçer kola+sigaramı güzel bir müzikle süslerim.....

Araç yıkatmak bana mantıklı gelmiyor... Temizlik ürünlerini alıp kendim yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

AT AVRAT SİLAH ... BAŞKASINA ELLETİLMEZ

4 Saatte yıkar cilamıda çeker karşına geçer kola+sigaramı güzel bir müzikle süslerim.....

Araç yıkatmak bana mantıklı gelmiyor... Temizlik ürünlerini alıp kendim yapıyorum

apartmanımızın garajı falan olsa bende bu şekilde yapmak isterim ama maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

AT AVRAT SİLAH ... BAŞKASINA ELLETİLMEZ

Tek kişi çok zor oluyor ama.
  • Evim Alsancak'ta olduğu için uzağa gitmiyorum Alsancak Tren garının karşısında Golden Car wash & park var elemanlar ilgili bırakıyorum geçiyorum bekleme salonuna çayımı kahvemi içiyorum çıktığımda araç pırıl pırıl oluyor. Bazen titizlik damarım tutuyor başında bekliyorum bir kere of dediklerini duymadım.
    Devamlı oraya giderim otopark hizmetleride var. Evin orda yer bırakmazsam gidiyorum bırakıyorum iç-dış 15 lira otoparktan extra almıyorlar zaten evin orda yer açılınca gidip alıyorum.

Detaylı koltuk tavan döşeme temizliğide varmış fakat daha onlar için bırakmak nasip olmadı yaklaşık 6-7 aydır aynı yere gidiyorum bir sıkıntı yaşamadım.

• Balçovada yaptıran varmı hiç??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Evim Alsancak'ta olduğu için uzağa gitmiyorum Alsancak Tren garının karşısında Golden Car wash & park var elemanlar ilgili bırakıyorum geçiyorum bekleme salonuna çayımı kahvemi içiyorum çıktığımda araç pırıl pırıl oluyor. Bazen titizlik damarım tutuyor başında bekliyorum bir kere of dediklerini duymadım.
    Devamlı oraya giderim otopark hizmetleride var. Evin orda yer bırakmazsam gidiyorum bırakıyorum iç-dış 15 lira otoparktan extra almıyorlar zaten evin orda yer açılınca gidip alıyorum.

Detaylı koltuk tavan döşeme temizliğide varmış fakat daha onlar için bırakmak nasip olmadı yaklaşık 6-7 aydır aynı yere gidiyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Hocam memnun musunuz oradan ? Önünden geçtiğimde çok fazla lüks araç görüyorum. Fiyatıda iyimiş baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 11 Mart 2013; 18:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa67

Balçovada yaptıran varmı hiç??

9 Eylül karşısı Koç var, güzel yıkıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Evim Alsancak'ta olduğu için uzağa gitmiyorum Alsancak Tren garının karşısında Golden Car wash & park var elemanlar ilgili bırakıyorum geçiyorum bekleme salonuna çayımı kahvemi içiyorum çıktığımda araç pırıl pırıl oluyor. Bazen titizlik damarım tutuyor başında bekliyorum bir kere of dediklerini duymadım.

Hocam memnun musunuz oradan ? Önünden geçtiğimde çok fazla lüks araç görüyorum. Fiyatıda iyimiş baya.

Dediğim gibi uzun süredir orda yaptırıyorum yıkama işlemini. Yalnızca 1 kere fırçayla giriştiler onda da uyardım sonra zaten bir daha fırça falan görmedim ortalıkta.
    Oto parfümü falanda var fiyatlarda normal aşırı kar koyup satmıyorlar.
    Şöyle söyleyeyim 3 kuruş maaşla milletin aracında artistlik yapıp hava civa yapmıyorlar. Dediğim gibi saygılı çalışanları var bayan müşteriler falan oldukça fazla bayan müşterilerin kıllığını siz düşünün.

• iç döşme ve koltuk yıkamanın fiyatı nedir arkadaşlar. hatay, karabağlar civarında tavsiye olunan yer varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Gaziemir'de honda çamkıranın sahip olduğu meguiras var. Yıkama fiyatlarını bilen var mı ?

30lira diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.