Şimdi Ara

İZMİRDE EN İYİ OTO YIKAMA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
157
Cevap
6
Favori
44.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok enteresan bir tarzınız var ben pek anlayamadım sizi. Karşınızdakini küçümsemeye mi çalışıyorsunuz ya da başka bir durum var anlayamadım. Bizim gibiler Bostanlıda oturanlara elit demez. Ben zaten yıllarca Bostanlıda oturdum(pazarın hemen önünde), şu anda Mavişehir'de oturuyorum. Sizin gibi bir insana hiç rastlamadım. Gerçekten şaka gibisiniz orta şeritten gelirkenki selektörle İzmir'i köy yapmışsınız. Ya da iyi restoran bulamamakla. Çok ilginç. Ankara'daki ve İstanbul'daki trafiği kesinlikle yeterince tecrübe etmediğinizi varsayıyorum çünkü ben aracımla hem Ankara'ya hem İstanbul'a gittiğimde trafiktekilerin hareketleri yüzünden sudan çıkmış balığa dönüyorum.

Siz lüks ve çok para harcayarak eğlenebilceğiniz yerleri seviyorsunuz sanırm. Ben Ankara'da Park Caddesinde ya da Filistin, Arjantin Caddesinde eğlenceğime Alsancak'ta herhangi bir mekanda eğlenmeyi çok daha fazla seviyorum. Kırosu, sonradan görmesi, kasıntı insanı pek olmuyor. Herkesin zevki ve eğlence anlayşı farklı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Yahu yeminle bu İzmir kadar saçma sapan bir şehir yok.

Nasıl büyükşehirse burası?

Bir yıkamacı yok yahu.

Gerçi neyi adam gibi buldunuz da yıkamacı arıyorsunuz?

Bir tanesi de müşteri kılıklı gelmiş, reklamını yapmaya.
    İnternet sitesi çalışmıyor.

Tam İzmir işi...

İzmir'den cacık olmaz arkadaş... Cacık!

Ya sen olaya çok farklı bir idolojik bir açıdan bakıyorsun yada gözlerinde sorun var. Oto yıkama yok öylemi nerde yaşıyorsunuz siz.? Bir kaç günlüğüne yada geçerken izmire uğradıysanız bulamamanız çok doğal, Aslında doğalda değil, her şehrin mutlaka ama mutlaka iyi yada kötü bir sanayisi ve olmassa olmaz o sanayinin içinde mutlaka bir tanede olsa yıkamacısı vardır. Hiç kafanız basmadını yolda geçen birine kardeş burda oto sanayii nerde var diye sormak.? Onuda geçelim 4.milyonluk nüfusu olan bir şehirde, 4. tane Devasa izmirin dört bölgesinde ve 8. tanede semstsel oto sanayisi olan bir şehirde bir yıkamacı bulamamak sanırım senin gibilere mahsus bir şey olmalı. Her şeyi bir kenara bırak herhangi bir benzinliğe girsen tam olmasada yinede aracını yıkatırdırdın. Ben konak merkeze çok yakın otoruyorum ve evim ara bir cadede tam 4. tane yıkamacı var bunlardan bir taneside tam profosyonel. Hepsini geçtim günümüz teknoloji çağı her kesin elinde son model telefonlar var,gir internete yaz google izmir oto yıkamacılar diye bak kaçtane çıkıyor karşına. Daha yüzlerce örnek var ama yazmaya değmez çünkü ön yargılarınızı kırmadığınız müdettçe hiç bir şeyi beğenemessiniz. Bak sana aklımda olanları sayayım, sanayilerin her parselinde mutlaka bir tane var. semtlerde hangi semt olursa olsun en az 10 tane var.
    Ama tabii şunuda dürüstçe kendimize söyleyebiliyormuyuz:? Ulan bizim maksadımız üzüm yemekmi, yoksa bağcıyı dövmekmi:? Sen üzüm yemeğe gelmemişsin kusura bakma sen bağcı dövmeye gelmişsin.
    Bak sana bu satırları yazan ben,41.yıllık doğma büyüme istanbullu ve 8.yıllıkta cennet şehir bir izmirli olarak yazıyorum. Bana istanbul martavalını anlatma, her sene iki üç kez gidiyorum çünkü aile büyüklerim orada, mecbur olmasam o boğaz köprüsün den bile karşıya adım atmam.
    Bazı mesajları yazan arkadaşlarda yok bebek yok bilmemne vs vs zırva yapmışlar, bebekte elmanın kilosu 55. tl sanki bir tane alabilip yiyorda burda sallıyor. yapmayın arkadaşlar ayıptır,bu ülkenin her şehri çok güzeldir cennettir ve her türlü iyi kötü imkanlara sahiptir. Küçümsemeyin bu size hiç bir şey kazandırmaz.

• Bre Müslüman...

EN KRALI dedikleri yıkamacıya gittik, önce jantlardan başladı, aynı süngerle tavana dalacaktı ki; ben daldım velede...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bre Müslüman...

EN KRALI dedikleri yıkamacıya gittik, önce jantlardan başladı, aynı süngerle tavana dalacaktı ki; ben daldım velede...

Sonax ziebart vs bilmemde eger sokak arasi bir yikamaci ariyorsaniz bayraklida hasta isi var gercekten hastalar arac konusunda. Jantlari sungerle yikayacak adamda akil yoktur zaten once jant spreyi ardindan nazik bir jant fircasiyla fircalar tazyikli suyu vurur gecer

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

Bre Müslüman...

Sonax ziebart vs bilmemde eger sokak arasi bir yikamaci ariyorsaniz bayraklida hasta isi var gercekten hastalar arac konusunda. Jantlari sungerle yikayacak adamda akil yoktur zaten once jant spreyi ardindan nazik bir jant fircasiyla fircalar tazyikli suyu vurur gecer

Valla hocam bilgilendirirseniz memnun olurum.

Zaten böyle bir konu açılması bile durumun ne kadar vahim olduğunu göstermiyor mu?

Adam arabayı çiziyor, çıkışıyorsun; DÜNYA MALI DEĞİL Mİ YAA diyor.

Camları silen tipler sigara içiyor arabada falan

Ne kadar yer gezdiysem fısss...

Selamlar

• Ben de yıkamacı arıyorum arkadaşlar. Özellikle kurulama sırasında aynalara hava tutan yıkamacılara saygım vardır. İş yerim Pınarbaşı'na yakın olduğu için arada sırada burada yıkattığım oluyor. Fena yıkamıyorlar fakat Mavişehir bölgesindeki alışveriş merkezlerinde doğru düzgün yıkama yapan görmedim.
  • quote:

Bre Müslüman...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

Bre Müslüman...

Valla hocam bilgilendirirseniz memnun olurum.

Zaten böyle bir konu açılması bile durumun ne kadar vahim olduğunu göstermiyor mu?

Adam arabayı çiziyor, çıkışıyorsun; DÜNYA MALI DEĞİL Mİ YAA diyor.

Camları silen tipler sigara içiyor arabada falan

Ne kadar yer gezdiysem fısss...

Selamlar

Balçova Gıcır Gıcır Oto Yıkama. 9.eylülün ana giriş kapısının tam karşısı. Adamların hepsi profosyenel 20.tl alıyorlar ama hakkınıda veriyorlar.

• Menemen Tatlı Su oto yıkama
  • Nerede yıkatılır bilmiyorum ama nerede yıkatılmaz onu söyleyebilirim. Ismini vermek istemediğim bir mercedes formunda yazmıştım oradan direk başıma geleni kopyalıyorum.

"Geçtiğimiz sonbaharda İzmir Çiğli Kipa'nın altındaki oto yıkamaya aracı verdim. İç dış motor kışa hazırlık ozon vs. komple araç yıkanacaktı. 2-3 saat kipada vakit geçirdim neyse aldım aracı herşey normal yalan olmasın 2-3 km ya gittim ya gitmedim motor arıza ışığı yandı. Yıkamadan ayrıldığım için bir şeyde denmez şimdi. Direk servise gittim bilgisayara bağladılar atmosfer bilmem ne sensörü bozuk çıktı. Adam direk aracı yıkamaya mı verdin dedi Yıkarken koparmış elemanlar sensörü allahtan sensörde arıza yoktu lehimlediler halloldu.

Tekrar kipaya yolum düştüğü zaman (sanırım 2-3 gün sonra) aracı teslim alan sanırım oranın müdür gayet kibar bir beyfendi. Durumu anlattım tabiki kabul etmediler. Oysa ki herhangi bir talebim vs. yoktu. Bir özür dileseler en azından hatalarını kabul etseler yeterdi..."

Bu olay yeni 1 ay önce noel tatilinde ailemi ziyaret için izmire gelmiştim. Zaman yokluğundan ve kipada alışveriş için bulunduğum için yine aynı yere verdim aracımı.

Aşırı özensiz yıkanmıştı. Paspas altları ve kapı cepleri kirliydi. Vites körüğü içerisindeki toz ve kırıntılar duruyordu. 2. bir şans verdim fakat özensiz ve aşırı pahalı olduğu için bir daha mı asla!!!

• Ben narlıdere yolunda Kral Oto Yıkama var orada yıkatıyorum memnunum şu anlık.

İç-Dış 15 tl gibi bir fiyata yıkıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agorian

Nerede yıkatılır bilmiyorum ama nerede yıkatılmaz onu söyleyebilirim. Ismini vermek istemediğim bir mercedes formunda yazmıştım oradan direk başıma geleni kopyalıyorum.

"Geçtiğimiz sonbaharda İzmir Çiğli Kipa'nın altındaki oto yıkamaya aracı verdim. İç dış motor kışa hazırlık ozon vs. komple araç yıkanacaktı. 2-3 saat kipada vakit geçirdim neyse aldım aracı herşey normal yalan olmasın 2-3 km ya gittim ya gitmedim motor arıza ışığı yandı. Yıkamadan ayrıldığım için bir şeyde denmez şimdi. Direk servise gittim bilgisayara bağladılar atmosfer bilmem ne sensörü bozuk çıktı. Adam direk aracı yıkamaya mı verdin dedi Yıkarken koparmış elemanlar sensörü allahtan sensörde arıza yoktu lehimlediler halloldu.

Tekrar kipaya yolum düştüğü zaman (sanırım 2-3 gün sonra) aracı teslim alan sanırım oranın müdür gayet kibar bir beyfendi. Durumu anlattım tabiki kabul etmediler. Oysa ki herhangi bir talebim vs. yoktu. Bir özür dileseler en azından hatalarını kabul etseler yeterdi..."

Bu olay yeni 1 ay önce noel tatilinde ailemi ziyaret için izmire gelmiştim. Zaman yokluğundan ve kipada alışveriş için bulunduğum için yine aynı yere verdim aracımı.

Aşırı özensiz yıkanmıştı. Paspas altları ve kapı cepleri kirliydi. Vites körüğü içerisindeki toz ve kırıntılar duruyordu. 2. bir şans verdim fakat özensiz ve aşırı pahalı olduğu için bir daha mı asla!!!

Orası ilk açıldığında gitmiştim, acelem vardı incelemeden aldım arabayı, yolda giderken göğüsteki tozları parmaklarımla silebiliyordum, o tarafa hiç dokunmamışlar.
    O gün bugün gitmem ve gidenleri vazgeçiririm.
    Şu an şehir içinde 18'den aşağı yıkayan yok bildiğim kadarıyla. En son yeni açılan Başkent Hastanesi (Mavişehir) arkasında bir yerde 15 TL gördüm, izbe bir yere benziyordu.
    Orda yıkatacağıma Ata sanayinde 12-13 TL'ye yıkayanlar oluyor, en azından beklentimi yüksek tutmuyorum.

• Bende Gıcır Gıcır oto yıkamada yıkatıyorum. Adamlar işini çok iyi yapıyor. Müşteriyi karşılamaları uğurlamaları, muhattap olduğunuz insanlar diğer yıkamalardan çok daha farklı. Bir oto yıkamadan ziyade daha farklı bir işletme gibi. Araba yıkanırken çay ikram ediyorlar. Bende Golf ve Berlingo var , Golf 15 , Berlingo'yu 20 TL'ye yıkıyorlar. Üstelik 4 yıkamaya 1 yıkama bedava kampanyalarıda var. Kupon veriyorlar 4 leyince 5. yıkama bedavaya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazarist

Bende Gıcır Gıcır oto yıkamada yıkatıyorum. Adamlar işini çok iyi yapıyor. Müşteriyi karşılamaları uğurlamaları, muhattap olduğunuz insanlar diğer yıkamalardan çok daha farklı. Bir oto yıkamadan ziyade daha farklı bir işletme gibi. Araba yıkanırken çay ikram ediyorlar. Bende Golf ve Berlingo var , Golf 15 , Berlingo'yu 20 TL'ye yıkıyorlar. Üstelik 4 yıkamaya 1 yıkama bedava kampanyalarıda var. Kupon veriyorlar 4 leyince 5. yıkama bedavaya geliyor.

Evet bende Gıcır Gıcır oto yıkamaya gidiyorum, hem işlerini temiz yapıyorlar hemde ilgililer.Ayrıcada oranın sahibi olan kişinin babasıyla çok samimiyim aksi takdirde babasına şikayet ederim elemanı

• quote:

Orijinalden alıntı: Pazarist

Bende Gıcır Gıcır oto yıkamada yıkatıyorum. Adamlar işini çok iyi yapıyor. Müşteriyi karşılamaları uğurlamaları, muhattap olduğunuz insanlar diğer yıkamalardan çok daha farklı. Bir oto yıkamadan ziyade daha farklı bir işletme gibi. Araba yıkanırken çay ikram ediyorlar. Bende Golf ve Berlingo var , Golf 15 , Berlingo'yu 20 TL'ye yıkıyorlar. Üstelik 4 yıkamaya 1 yıkama bedava kampanyalarıda var. Kupon veriyorlar 4 leyince 5. yıkama bedavaya geliyor.

Hocam reklam için yönetimle iletişime geçin

• Merhaba arkadaşlar,
    Son 3-4 senedir gittiğim oto yıkamacılardan aklımda kalanlar hakkındaki fikirlerimi yazağım. İnşallah birilerine faydam dokunur.

- 6-7 kez aracımı 9 Eylül Üniversitesi hastanesi karşı çaprazında kalan KOÇ Oto Yıkamaya götürdüm. İlk gittiğimde çok memnun kalmıştım gerçekten ilgiliydiler fakat daha sonra biraz ticarete bağlandı iş çalışan ve aynı anda yıkanan araba sayısı arttıkça hizmet kalitesi de düştü. Bunu farkettikten sonra gitmemeye başladım.

- Üçkuyular'da pazaryerinin yanında Gözde Oto Yıkama'ya 10-15 kez falan gitmişimdir. Sahibi cana yakın bir arkadaş. İlk açtığında mekanı ufak biryerdi o da büyüttü baya işini. Ama çalışan arkadaşlar özensiz ve bilgisiz oldukları için pek memnun kalmadım ve birdaha zorunlu olmadıkça gitmemeye karar verdim.

- Üçkuyulardan inciraltına bahçelerarası yolundan (otobanın bir paraleli) giderken bir yıkamacı vardı, önceleri ismi Black&White'ı geçenlerde gittim Rüzgar Oto Yıkama olmuş. Eskiden birkaö kez gittiğimde memnun kalmıştım fakat sanırım el değiştirmiş. Çalışan tek kişi var. Tek başına arabalarla cebelleşmekten gına gelmiş büyük ihtimalle arkadaşa o yüzden baya özensiz bir yıkama oldu. Bir daha gitmem oraya çok zorunlu kalmadıkça.

- Bayraklı adliyenin çaprazında eski Sonax şimdiki AutoClub. Toplamda 3 kez gittim. İlk gittiğimde mükemmel bir ilgi ve çok profosyonel bir yıkama vardı. İkinci ve üçüncü gittiğimde aynı kaliteyi bulamadım. Ayrıca yapılan aynı işleme farklı ücret istendi. Ondan sonra bir daha gitmedim.

- Forum Bornova karşısında ki Swiss Car Wash şimdiye dek iki kere yıkattım aracımı burada ve gerçekten çok memnun kaldım. Artık çok zorunlu olmadıkça sadece burada yıkatıyorum aracımı diğer oto yıkamalara oranla fiyatı 5tl fln aha pahalı fakat gerçekten aracı özenerek temizliyorlar. En azından bir kez deneyin. Tek dezavantajı uzaklığı.

Evet, arkadaşlar benim aklıma gelen oto yıkamacılar bunlar, sizlerde paylaşırsanız sevinirim.

• Balçova palmiye alışveriş merkezinin altında var bir yer. Şuan kampanya falan var sanırım iç dış yıkama 13tl. Komşum önerdi. Ben de uğrayacağım en kısa zamanda.

• arkadaşlar oto kuaför tavsiyesi lazım izmirde koltuk tavan ve zemin döşemesi temizliği için
  • Detaylı iç temizlik yapacak bir yer lazım arkadaşlar, son zamanlarda yaptırıp memnun kalan fiyatıyla birlikte paylaşabilirse çok iyi olur.
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    Selam @Cango69 bahsettiğin yer açıldı mı ? Yıkama fiyatları nasıl hala benim gibi karşıyaka tarafında yıkatacak yer arayan çok kişi var yardımcı olursan seviniriz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.