Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
10
Favori
75.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de tatmış olduk, boyu posu devrilsin oasis'in
  • Ne biçim sistem lan bu. Alttan kalan dersleri seçemiyorum. Kontenjan yokmuş güya. Ulan bölümde 100 tane öğrenci var, sen gidip o derse alternatifsiz 30 kişilik kontenjan sunuyorsun, bitirdiniz lan beni.
  • merhaba arkadaşlar bende bu sene izmir ekonomi üniversitesini kazandım . Gaziemirden geçicem okula 510 geçiyo oradan da fakat önünden geçmiyomuş sanırım daha hiç eshotla gitmedim oraya sürekli babamda gittiğim için . Birde yokuş var dediler yürümek benim için hiç sıkıntı değil fakat okula geç kalacağım günlerde o yokuşu çıkmak istemem 510 ' nun geçtiği otobüslerden hangileri okulun önünden geçiyor yardımcı olacak biri var mı?
  • Birdee unutmadaaann okulun yakınlarında roman kitabı satan yerler mevcut mudur ?
  • Yeşil Giresun kullanıcısına yanıt
    Dün dersleri seçene kadar canım çıktıı gerçektende dersleri seçmek sınavları geçmekten zormuş bu söze tamamen katılıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kırmızı.

Oryantasyon programında neler yapılıyor

kesinlikle bunun cevabını bilen varsa yardımcı olsun günü, saati , sınıfı belli değil ?
  • Sabahtan gideceksiniz elinize bir liste verekcekler okulu anlatacaklar, her saat başı aralar olacak, o aralara çıkmadan elinizdeki listeye kaşe bastıracaksınız ardından o kaşeli listeyi danışman hocanıza teslim edeceksiniz. Günü konusunda ise hiç bir fikrim yok...
  • msozcelk M kullanıcısına yanıt
    ben de 510la gideceğim.inan bana o yokuş çıkılmaz her gün :) en iyisi aktarma merkezinde inip ordan başka bir otobüse binmek.510dan inip yürümekten daha kısa ve daha rahat olur.
  • hazırlık için oryantasyon 1 gün mü?kayıt gerekiyor mu?
  • Hazırlık öğrencileri oryantasyona kayıt olacak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

ben de 510la gideceğim.inan bana o yokuş çıkılmaz her gün :) en iyisi aktarma merkezinde inip ordan başka bir otobüse binmek.510dan inip yürümekten daha kısa ve daha rahat olur.

peki o aktarma merkezi için hangi durakta inmem gerekecek ? durağın adını falan biliyor musun ? Birde okul pazartesi günü açılış töreni yapıck 11:00 de benim 9 da dersim var bu durumda ilk gün ders olmayacak galiba bilen var mı ?
  • .Kırmızı. kullanıcısına yanıt
    facebooktaki okulunn grubundan sorularına yanıt bulabilirsinn hazırlık konusunda hiç bir fikrim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeşil Giresun

quote:

Arkadaşlar birkaç sorum olacak.Dün kayıt oldum.Sınav belgemi onaylattım.Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?Yoksa direk sınav belgesi ve öğrenci kartıyla sınava mı gireceğim?Menderes'ten geleceğim.Menderes'ten Gaziemir'e gidip ordan 510'a biniyorum.Aslında okula yakın bi durakta iniyorum ama yokuş çıktığımdan dolayı sıkıntı.Agora'ya gelmeden 5-10 dk geride bir aktarma merkezi var.Okulun yanındaki duraklardan geçen bi otobüs var mı aynı zamanda bu aktarma merkezinden geçen?Son olarak mesela bu yıl yurt için başvurmadım.Tam bursluyum.Gelecek yıllar için başvurabiliyor muyum veya ikinci dönem için?

169 var, aktarma merkezi'nin yukarısından, caddeden geçer edit: 369 da geçiyor bi edit daha: 269 da varmış lo , shell'in ordan, okulun önüne. 969 var, merkezden kalkar. İkisi de okulun önünden geçiyor olması lazım. Yurda da gelecek yıl başvurabilirsin herhalde, başvurulması lazım.
    Ama İzmir içindeyse evin, burs yurdu kapsamıyor. Ama ulaşılabilirliği de göz önüne alıyolarmış sanırım, Menderes'e kıyak yaparlar herhalde.

Ben de kayıt oldum, bekliyorum sınav belgesiyle

aktarma merkezi hangi durakta inilince görülüyor ? bende 510 nla gideceğimde

durağın ismini bilmiyorum ama otobanı geçtikten sonraki ilk durak işte.
  • quote:

durağın ismini bilmiyorum ama otobanı geçtikten sonraki ilk durak işte.

otoban geçerken görülüyor mu :)
    o ne demek ya:D otobandan çıkınca inceksin.otobanda düğmeye bassan da olur herhalde:D
  • Arkadaşlar herkeze merhaba ek tercihde bilgisayar programcılıgını yazmayı düşünüyorum ama takılı kaldım tam karar veremedim.sınıfın kont.30 kişi yerleşen kişi sayısı 9. 21 boş yer var. Bu kadar az kişinin tercih etme sebebi ne olabilir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulda laptop ile internete hızlı bir şekilde bağlanabileceğim nereler var? Birde internete bağlanmak kayıt ettiriyormuşuz laptop u nasıl yapıcam?Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.
  • clavicle kullanıcısına yanıt
    Ana kantinde cam kenarları iyidir. Zaman zaman kütüphanede.

Kayıt işlemini Helpdesk'den yaptıracaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Ana kantinde cam kenarları iyidir. Zaman zaman kütüphanede.

Kayıt işlemini Helpdesk'den yaptıracaksın.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.