Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anthuan

Arkadaşlar birkaç sorum olacak.Dün kayıt oldum.Sınav belgemi onaylattım.Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?Yoksa direk sınav belgesi ve öğrenci kartıyla sınava mı gireceğim?Menderes'ten geleceğim.Menderes'ten Gaziemir'e gidip ordan 510'a biniyorum.Aslında okula yakın bi durakta iniyorum ama yokuş çıktığımdan dolayı sıkıntı.Agora'ya gelmeden 5-10 dk geride bir aktarma merkezi var.Okulun yanındaki duraklardan geçen bi otobüs var mı aynı zamanda bu aktarma merkezinden geçen?Son olarak mesela bu yıl yurt için başvurmadım.Tam bursluyum.Gelecek yıllar için başvurabiliyor muyum veya ikinci dönem için?

169 var, aktarma merkezi'nin yukarısından, caddeden geçer edit: 369 da geçiyor bi edit daha: 269 da varmış lo , shell'in ordan, okulun önüne. 969 var, merkezden kalkar. İkisi de okulun önünden geçiyor olması lazım. Yurda da gelecek yıl başvurabilirsin herhalde, başvurulması lazım.
    Ama İzmir içindeyse evin, burs yurdu kapsamıyor. Ama ulaşılabilirliği de göz önüne alıyolarmış sanırım, Menderes'e kıyak yaparlar herhalde.

Ben de kayıt oldum, bekliyorum sınav belgesiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşil Giresun -- 4 Eylül 2013; 20:31:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yeşil Giresun

quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

Arkadaşlar birkaç sorum olacak.Dün kayıt oldum.Sınav belgemi onaylattım.Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?Yoksa direk sınav belgesi ve öğrenci kartıyla sınava mı gireceğim?Menderes'ten geleceğim.Menderes'ten Gaziemir'e gidip ordan 510'a biniyorum.Aslında okula yakın bi durakta iniyorum ama yokuş çıktığımdan dolayı sıkıntı.Agora'ya gelmeden 5-10 dk geride bir aktarma merkezi var.Okulun yanındaki duraklardan geçen bi otobüs var mı aynı zamanda bu aktarma merkezinden geçen?Son olarak mesela bu yıl yurt için başvurmadım.Tam bursluyum.Gelecek yıllar için başvurabiliyor muyum veya ikinci dönem için?

169 var, aktarma merkezi'nin yukarısından, caddeden geçer edit: 369 da geçiyor bi edit daha: 269 da varmış lo , shell'in ordan, okulun önüne. 969 var, merkezden kalkar. İkisi de okulun önünden geçiyor olması lazım. Yurda da gelecek yıl başvurabilirsin herhalde, başvurulması lazım.
    Ama İzmir içindeyse evin, burs yurdu kapsamıyor. Ama ulaşılabilirliği de göz önüne alıyolarmış sanırım, Menderes'e kıyak yaparlar herhalde.

Ben de kayıt oldum, bekliyorum sınav belgesiyle

hocam şimdi 510dan inip aynı duraktan yani indiğim duraktan bu dediğin otobüslere binebiliyor muyum? :D

• Şimdi hocam, şöyle bir site var.
    http://www.eshot.gov.tr/HareketSaatleri.aspx?TIP=TumHatlar

Buradan baktım, hem "Ekonomi" durağından (okulun önü), hem de "Maliye Meslek Lisesi" durağından(Fahrettin Altay'ın önündeki, 510'un da geçtiği bir durak) geçen otobüslere baktım, şunlar;
    169-180-269-369-480-607-969

Ha, yanlış çıkarsa ben ESHOT'un yalancısıyım. Ama bunların oradan geçiyor olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

quote:

Orijinalden alıntı: clavicle

Merhaba arkadaşlar . Kayıtta verdikleri öğrenci kartları başka ne amçla kullanılabiliyor?(mesela para filan yükleniyor mu) Ben geçen öğrenci belgesi istedim öğrenci işlerinden kadın kartımı aldı post makinesinden okuttu kartı. Kadına ne yapıyorsun da diyemedim

Yüklersin,hem otoparkta hem print ofiste hem de öğrenci belgesi gibi şeylerde kullanabilirsin...

Arabası olanlarada geçmiş olsun,ya aylık karşıdaki özel otoparka abone olacaksınız yada yer kovalamacası

Nereden yükleniyor karta para? Bir de öğrenci belgesi almak ücretli mi?

• Eshot diyorsa doğrudur ya :D dediğin şekilde gidip geleceğim herhalde.iyi en azından yürümüş olmam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caspento

quote:

Merhaba arkadaşlar . Kayıtta verdikleri öğrenci kartları başka ne amçla kullanılabiliyor?(mesela para filan yükleniyor mu) Ben geçen öğrenci belgesi istedim öğrenci işlerinden kadın kartımı aldı post makinesinden okuttu kartı. Kadına ne yapıyorsun da diyemedim

Yüklersin,hem otoparkta hem print ofiste hem de öğrenci belgesi gibi şeylerde kullanabilirsin...

Arabası olanlarada geçmiş olsun,ya aylık karşıdaki özel otoparka abone olacaksınız yada yer kovalamacası

Nereden yükleniyor karta para? Bir de öğrenci belgesi almak ücretli mi?

Bugüne kadar hiç yükletme gereği duymadım desem ama öğrenci işleri yada help desk yapar o işi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşil Giresun -- 9 Ocak 2014; 15:15:40 >
  • quote:

Baylar, bayanlar, bir liste yapalım diyorum, kim, ne zaman girmiş, hangi bölümde okuyor vesaire.
    Birkaç kişi biliyorum ama gerçi, izinlerini almadan buraya yazmak doğru olmaz diye düşündüm.
    Birbirimize yardımımız dokunsun diye böyle bir şeyin gerekli olduğuna inanıyorum.
    Ne bileyim, buradan daha rahat koordine oluruz gibime geliyor, eklenmek isteyen konuya yazabilir yahut pm atabilir.
    Devamının gelmesi dileğiyle, vira bismillah;

1- Yeşil Giresun - Bilgisayar Mühendisliği - 2013
    2- ?

sen bilgisayar mühendisliğinde misin ya:D benim bölüm de bilgisayar mühendisliği :D
  • yazdım seni ;)

Sınava 3-4 gün kalmış lan şunun şurasında. Vakit hızlı geçiyor.
  • yarın sınav var, sınav hakkında bilgisi olan var mı? bu da mı 3 saat sürecek?
  • quote:

yarın sınav var, sınav hakkında bilgisi olan var mı? bu da mı 3 saat sürecek?

biraz geç cevap veriyorum ama sanırım 75soru 60dk olacak.
  • Geç olmuş sanırım. Neyse bugünkü sınav basitti baya, esas bomba yarın
  • quote:

Geç olmuş sanırım. Neyse bugünkü sınav basitti baya, esas bomba yarın

Ne var yarın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Kırmızı. kullanıcısına yanıt
    PIE var, muafiyet sınavı. Toplam 4 saat falan sürüyor.
  • quote:

PIE var, muafiyet sınavı. Toplam 4 saat falan sürüyor.

Açıklandı sonuçlar hang seviye ?

• Benim listede adım yazmıyor hocam, yarınki sınava da gireceğim.
  • Anladım başarılar

• Eyvallah

bu arada yarınki sınavın yerleri;
    http://phoenix.ieu.edu.tr/betanix/uploads/duyuru/duyuru_1378827176.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşil Giresun -- 10 Eylül 2013; 18:42:15 >
  • Arkadaşlar bugünkü sınavın sonucuna göre c seviyesinden başlayacağım. Kaç saat kaç gün ders göreceğim, bir program cizelge var mı? Yada bilen biri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxone -- 10 Eylül 2013; 18:59:59 >
  • Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe 6 saat, 4. saatten sonra öğle arası; Cuma günü 4 saat. Bizde bu şekildeydi belki değişebilir ama sanmıyorum. Sabah 8.45'te başlıyordu dersler.

Bu arada Emre ve yarın PIE'a girecek arkadaşlara yarın sınavlarında başarılar
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.