Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 senemi çalan okul. Hazırlık okudum sınıfları dandik öğrencisi ayrı bir facia. Erkeklerinin aldıkları arabadan başka bişey anlattığına şahit olmadım. Kızlarda bildiğin pelinsu. En gıcık olduğum tarafı sınıflarda kameralar olmasıydı. Neyse çok şükür tekrardan sınava girdim ytü kazandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: face2fear

2 senemi çalan okul. Hazırlık okudum sınıfları dandik öğrencisi ayrı bir facia. Erkeklerinin aldıkları arabadan başka bişey anlattığına şahit olmadım. Kızlarda bildiğin pelinsu. En gıcık olduğum tarafı sınıflarda kameralar olmasıydı. Neyse çok şükür tekrardan sınava girdim ytü kazandım

Senin ezikliğin olmasın o?
  • Hazırlık okumuş olan arkadaşlar veya hazırlık sınıfında ki kitaplarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

• Yeni gelen arkadaslar hayırlı olsun diyorum.

• Buranin yazilim muhendisligi tam burslu kismini yazmayi dusunuyorum.Nasıldır ?

• Yaşar universitesi ve ekonomi universitesi nin bilgisayar programcılığı hakkında diyebilecek güncel bilgileriniz var mı

• Yaşar universitesi ve ekonomi universitesi nin bilgisayar programcılığı hakkında soyleyebilecek güncel bilgileriniz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akffff3837 -- 14 Ağustos 2020; 19:16:32 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.