Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de sınavı geçmişim.Aslında hazırlık okumak istiyordum.Yarınki sınava girmek istemiyordum ama bugün görevliye sordum geçersen gir dedi.Neyse yarın gireceğim artık.A B C D 4 kur vardı.Biz geçenler şimdi yarın ve ondan sonraki sınavda ne yaparsak yapalım D kurundan mı başlayacağız?Bir de ben yarınki sınavı da geçebilirim diye düşünüyorum ama hazırlık okumak istiyorum.Şimdi geçersem ne olacak
  • Bizim üniversitenin konusu varmış benim haberim yokmuş yav. 2 sene önceki halim aklıma geldi bakınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TheGamE.

Bizim üniversitenin konusu varmış benim haberim yokmuş yav. 2 sene önceki halim aklıma geldi bakınca.

Siz bilirsiniz o zaman ben düzey belirleme sınavını geçtim muafiyet sınavına girmek için hak kazandım ama girmedim zaten hazırlığı atlamak istemiyorum.Şimdi ben D kurundan mı başlayacağım?
  • anthuan kullanıcısına yanıt
    Evet D kurundan başlıyorsunuz. Bizim dönemde öyleydi en azından.
  • Ben geçtiğimiz sene girdiğimde C kurundan başlattılar. Bu sene de öyle oolur büyük ihtimal.
  • Okulun hazırlık bölümündeki kitaplarının fiyatı ne kadar ya da ücretsiz mi? Fotokopi yasak yazıyor sitesinde harbiden öyle mi illa vericez mi parasını?
  • Neyse tamam oasise de girdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşil Giresun -- 13 Eylül 2013; 17:55:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuti5344

Okulun hazırlık bölümündeki kitaplarının fiyatı ne kadar ya da ücretsiz mi? Fotokopi yasak yazıyor sitesinde harbiden öyle mi illa vericez mi parasını?

Asagida ekonomiks diyebkirtasiye var kopya al ben orjinal almistim girdigim zaman ayri konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardan Adam

quote:

Okulun hazırlık bölümündeki kitaplarının fiyatı ne kadar ya da ücretsiz mi? Fotokopi yasak yazıyor sitesinde harbiden öyle mi illa vericez mi parasını?

Asagida ekonomiks diyebkirtasiye var kopya al ben orjinal almistim girdigim zaman ayri konu

Kopyada içerik sıkıntısı olmasın sonra? Zaten telefonla aradığımda telefondaki hatun okul karşılıyor dedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bardan Adam

quote:

Kopyada içerik sıkıntısı olmasın sonra? Zaten telefonla aradığımda telefondaki hatun okul karşılıyor dedi

Yok olmuyor merak etme. Cogu kisi oradan aliyor ben de oradan aldim hep. Bazen siyahbeyaz verebiliyorlar ama. Kontrol et orijinali renkli ise kopyasi da renkli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kitaplar ücretsiz değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: .Kırmızı.

Kitaplar ücretsiz değil mi

Yok degil.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Okulun sitesinde yeni yayınladığı yazıda okul ücretine dahildir yazıyor ? Bu sene değişmiş olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Kırmızı. -- 14 Eylül 2013; 0:41:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kırmızı.

Okulun sitesinde yeni yayınladığı yazıda okul ücretine dahildir yazıyor ? Bu sene değişmiş olmasın

Belki bu sene degismis olabilir dedigin gibi. Ama biz gecen sene hazirlikdayken oyle degildi.

• Oryantasyon programında neler yapılıyor

• Okulla ilgili olanak, detaylar, oasis'in kullanimi gibi seylerden bahsediyorlar.

• Allah kurtarsın arkadaslar
  • Ahh Oasis ahh...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadronis

Ahh Oasis ahh...

Sinir etti valla.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Şaka gibiydi ya Toplamda 6 tane ders seçecektim 9da başladım seçmeye okuldan çıktığımda saat 1di...
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.