Şimdi Ara

İzmir`de Hi-Fi ve Home Cinema ekipman satan ve demo yapan yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel İzmir`imizde ne yazıkki gidip o cihaz bu cihaz kurcalayıp mıncıklayacağımız ve gerçekten işinin ehli soru sorabileceğiniz yer pek yok..Bilen arkadaşlardan isterim ki akıllarına gelen yerleri ve adresleri yazsınlar :

Benim aklıma gelenler
    - Fonetik (eski B&W mağazası Akustik idi adı..lozan meydanından alsancak cami`ne giderken cadde üstünde sağda)
    - Egemen ( montrö meydanında)
    - Hıdır bey`in dükkan adı aklıma gelmedi ama yine lozan meydan`dan izmir sinemasına doğru giderken cadde üstünde sağda-atatürk lisesi nin yan tarafına bakıyor..
    - Enplus...gerçi dükkanda daha çok beyaz eşya mevcut..o da izmir sinemasından konak yönüne giderken sağda heykele gelmeden..
    - Kut elektronik sony bayii..talatpaşa bulvarında sevinç pastanesinden gara doğru giderken tansaşı geçince solda..

• Izmir'e gelince ugrayacagım yerler diye not almıştım zamanında, arkadasların yazdıklarından, onları buraya ekleyebilirim sanırım:

quote:

İzmirde, Montrö meydanında egemen elektronik var, yine ona yakın yılmaz elektronik var. Egemen elektronikte bir demo odası da var sistemleri deneyebileceğin. Yılmaz elektroniktede deneyebileceğin oldukça fazla hoparlör ve avr çeşidi var.

quote:

Karşıyaka'da BAYKAL ELEKTRONİK var,orada ERTAN Bey var oranın sahibi,

Umarim işe yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exteme_01

Izmir'e gelince ugrayacagım yerler diye not almıştım zamanında, arkadasların yazdıklarından, onları buraya ekleyebilirim sanırım:

quote:

İzmirde, Montrö meydanında egemen elektronik var, yine ona yakın yılmaz elektronik var. Egemen elektronikte bir demo odası da var sistemleri deneyebileceğin. Yılmaz elektroniktede deneyebileceğin oldukça fazla hoparlör ve avr çeşidi var.

quote:

Karşıyaka'da BAYKAL ELEKTRONİK var,orada ERTAN Bey var oranın sahibi,

Umarim işe yarar...
    evet gerçektende çok az yer var napalım ileride belki biz açarızda görür herkez hi-fi satıcılığı nasıl olur her kabinden birer seri kurarız dinletiriz öyle satarız ilgisiz olmayız bendende bir yer bostanlıda mavişehire girişine gelmeden 300 400 metre önce sağ tarafa olan dönüşte ayyıldız hi-fi var saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: CaRaBeeN

- Hıdır bey`in dükkan adı aklıma gelmedi ama yine lozan meydan`dan izmir sinemasına doğru giderken cadde üstünde sağda-atatürk lisesi nin yan tarafına bakıyor..

İşte oranın adıda benden " Yıldırım San. ve Tic. LTD. ŞTİ. " daha az önce ordaydım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetechnics -- 13 Mart 2008; 20:55:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetechnics

quote:

İşte oranın adıda benden " Yıldırım San. ve Tic. LTD. ŞTİ. " daha az önce ordaydım :D
    egemen elektronikalsancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

Alıntıları Göster
    "fonatik" alsancak camiinden lozana giderken karşı kaldırımda iklimsa yı geçince "fil elektronik" fonatik mağazasının tam karşısında seviç pastahanesine giden yolun sonuna doğru sokağın sol tarafında

benim de bildiğim bunlar war...

izmir le ilgili bir soru da benden izmir de kurulmuş bir hi-fi kulübü war ama ne etkinliklerinden ne de üyelerinden hiç haberim yok şahsen benim bilgisi olan birileri varsa bana yardmcı olursa sevinirim... gerçekten güzel izmir imizin eksik olduğu konulardan biri bu bence!!! saygılar iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

• quote:

Orijinalden alıntı: thetechnics

quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

Alıntıları Göster
    Dün Fil Elektronik`e gittik..Listeye onuda ekleyeyim:

Audophile - Fil Elektronik : Sevinç Pastanesi - fil pizza`nın ilerisinde iş bankası var..sırtınızı iş bankasına verip tam karşıdaki yola girince sağda..

• quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

Audophile - Fil Elektronik : Sevinç Pastanesi - fil pizza`nın ilerisinde iş bankası var..sırtınızı iş bankasına verip tam karşıdaki yola girince sağda..

Alıntıları Göster
    yıldırım elektronik tekrar faliyete geçti.şair eşref bulvarı no 45 te.izmirli dostlarımıza duyrulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

Alıntıları Göster
    quote:

Hımm bilirim orayı.Sahibi Bruno' ydu.Gençliğimizde takıldığımız Panda Music Market'in eski sahibi.(Şimdi hassas gençlerden biri pm atar niye ingilizce yazdınız filan diye gerek yok aynı hassasiyet bizde de var da bunlar hafızamıza kazınmış görüntüler yoksa özenti değil.) Orayı devredip Audiophile'ı açmıştı.Biraz pahalıdır ama kalitedir.Yıllardır geçmedim ordan eskiden güzel albümler cd'ler de satardı.

Bu arada Hıdır'ın telefonunu ya bir hayırsever ya da buralara takılıyorsa :-) kendisi de yazarsa seviniriz.Mağaza taşınmış.İrtibatımız kopmasın. Herkese sağlıklı mutlu ve tüm dünyada da barışın hakim olduğu bir yıl dileklerimle...

• quote:

Orijinalden alıntı: koolandgang

quote:

Hımm bilirim orayı.Sahibi Bruno' ydu.Gençliğimizde takıldığımız Panda Music Market'in eski sahibi.(Şimdi hassas gençlerden biri pm atar niye ingilizce yazdınız filan diye gerek yok aynı hassasiyet bizde de var da bunlar hafızamıza kazınmış görüntüler yoksa özenti değil.) Orayı devredip Audiophile'ı açmıştı.Biraz pahalıdır ama kalitedir.Yıllardır geçmedim ordan eskiden güzel albümler cd'ler de satardı.

Bu arada Hıdır'ın telefonunu ya bir hayırsever ya da buralara takılıyorsa :-) kendisi de yazarsa seviniriz.Mağaza taşınmış.İrtibatımız kopmasın. Herkese sağlıklı mutlu ve tüm dünyada da barışın hakim olduğu bir yıl dileklerimle...

Alıntıları Göster
    en önemli yerlerden biride baykal elektronik sitesi mevcuttur inceleyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: vibee

Alıntıları Göster
    best buy'da da demo odası var çeşitlerde fena değil başlangıç olarak
  • nedir bu hifi 5+1 gibi biseymi hep merak ederim biri teknik anlamda degilde mahalle agziyla anlatsn xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: talh4wk

nedir bu hifi 5+1 gibi biseymi hep merak ederim biri teknik anlamda degilde mahalle agziyla anlatsn xD
    http://forum.donanimhaber.com/m_3911808/tm.htm buradan inceleyip bilgilenebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinali35

http://forum.donanimhaber.com/m_3911808/tm.htm buradan inceleyip bilgilenebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Şair Eşref'te Acusta vardı. Halen durur mu bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibee

Alıntıları Göster
    Hıdır bey'in yeri şu an Agora'da.Enplus ismi de... KEndisiyle tanışamadım henüz ama kartını almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!OTTOMAN!!!

Hıdır bey'in yeri şu an Agora'da.Enplus ismi de... KEndisiyle tanışamadım henüz ama kartını almıştım.

Alıntıları Göster
    İzmir de Wharfedale 9.6 bulunan yer varmıdır. Balcova Madiamark da yoktu, agoraya gidip best buy da uğradım ama farklı modeller vardı.

Varsa bildiğiniz, anfiyi 9.6 larla denemek için gitmek istiyorum, tel no varsa daha iyi olur bilgi almak için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

İzmir de Wharfedale 9.6 bulunan yer varmıdır. Balcova Madiamark da yoktu, agoraya gidip best buy da uğradım ama farklı modeller vardı.

Varsa bildiğiniz, anfiyi 9.6 larla denemek için gitmek istiyorum, tel no varsa daha iyi olur bilgi almak için...

Alıntıları Göster
    alsancak kut elektronik kapandı
  • quote:

Sayın virtue28 kardeş bu ürün şu anda (en azından geçen haftaya kadar) Ertan BAYKAL ın stand ında mevcut eğer karşıyaka yakınlarındaysan bi uğra derim diğer model frontlarıda görmüş olursun hem.. Ayrıca Heco,jamo,yamaha v.s gibi modelleride bi dinleme şansın doğar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skL

quote:

Sayın virtue28 kardeş bu ürün şu anda (en azından geçen haftaya kadar) Ertan BAYKAL ın stand ında mevcut eğer karşıyaka yakınlarındaysan bi uğra derim diğer model frontlarıda görmüş olursun hem.. Ayrıca Heco,jamo,yamaha v.s gibi modelleride bi dinleme şansın doğar.

Alıntıları Göster
    faydalı bir başlık olmuş bende izmirdeyim dediğiniz gibi istediğimiz gibi mağaza sayısı bir metropole göre çok az.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.